Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
26 025 zł 
z 22 000 zł
118%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witamy, razem z Antosiem 4m synkiem mamy do Państwa ogromną prośbę

30.08.2021r. Otrzymaliśmy bardzo trudną wiadomość dotyczącą Antosia. Po przeprowadzonych badaniach zdiagnozowano u Antosia rzadką i groźną chorobę SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni), choroba ta jest nieuleczalna i towarzyszyć nam będzie do końca życia. Choroba ta objawia się stopniowym zanikiem mięśni w całym ciele. Obecnie Antoś ma między innymi kłopoty z oddychaniem, jedzeniem, przełykaniem śliny, odkaszlnięciem zalegającej wydzieliny.


W celu poprawienia komfortu jego funkcjonowania, musimy zapewnić mu odpowiedni sprzęt medyczny. Jednym z nich jest koflator, który w sposób sztuczny wymuszać będzie funkcję kaszlu u Antosia, co spowoduje oczyszczanie jego dróg oddechowych, a to pozwoli mu swobodniej oddychać oraz zapobiegać infekcją, które to u dzieci z SMA1 są bardzo groźne.


Niestety urządzenie to jak i wiele innych nie jest refundowane przez NFZ. Na rynku dostępne są trzy modele koflatorów: Nippy Clearway, Kalos, Philips CoughAssis E70. Każdy z tych urządzeń wraz z wyposażeniem kosztuje średnio około 22.000 zł. Dlatego też prosimy Państwa o pomoc w zebraniu tej kwoty. 


Serdecznie dziękujemy.


Joanna, Paweł oraz Antoś Dziaczuk

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 160

PO
Piotr Ochęndzan
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Bronisława Mela
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Paweł Dziaczuk

    Bardzo dziękujemy ludzią dobrej woli za pomoc i wsparcie nas w naszej trudnej sytuacji dzięki wam mamy koflator dla Antosia a za nadwyżkę zakupimy profesjonalną pułkę na sprzęt medyczny i przeznaczymy resztę na rehabilitację i legolioną Antosia na puszki i potrzebne rzeczy związane ze zbiórką bardzoooooooo Dziekujemyyyyyyy!!!!!!!!! Jesteście wspaniali❤️❤️❤️Joanna Paweł rodzice

  • SG
    Sylwia Gil

    Całym sercem z Wami.

    100 zł

Nasi użytkownicy założyli

865 152 zrzutki

i zebrali

764 393 578 zł

A ty na co dziś zbierasz?