id: jrx4vu

samochód dla brata

samochód dla brata

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 146 050 zrzutek i zebrali 1 193 597 874 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na samochód dla brata, który miał poważny wypadek i niestety naprawa kosztuje 10.000. Brat od lat choruje na depresję i dwubiegunowość, po tym jak zbankrutował, a żona zostawiła go z dwoją dzieci i z długami. Samochód potrzebny jest mu do pracy - przewóz osób.

Zbieram na samochód dla brata, który miał poważny wypadek i niestety naprawa kosztuje 10.000zl. Brat od lat choruje na depresję i dwubiegunowość, po tym jak zbankrutował, a żona zostawiła go z dwójką dzieci i z długami. Samochód potrzebny jest mu do pracy - przewóz osób. Po bankructwie wiszą na nim komornicy, spaloną ma historię kredytową, a rodzina pomaga jak może, ale takiej kwoty nie uzbiera. Samochód po wypadku może przy dobrych wiatrach uda się sprzedać za 2 tys, ale to nie wystarczy żeby kupić samochód na chodzie nadający się do wożenia ludzi, stąd pomysł na zrzutę. Dziękuję z góry za pomoc

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KS
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!