Aktualności 1

  • Spieszymy do Was ze wspaniałą wiadomością! Astor został wirtualnie adoptowany przez firmę Maxima Consulting - dziękujemy! 💛

    pb76ac89ca988da7.png

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Dziadek Astor - prawe ucho, niczym stacja radiolokacyjna, wyłapie z kakofonii dźwięków szelest parówkowych opakowań... Prawe oko, niczym przyrząd optyczny szerokiego zasięgu, wychwyci dyndającą u boku Wolo saszetkę ze smaczkami... Lewe ucho i lewe oko niestety głuche jest i ślepe... I tył sprawność traci i łapki potrafią w tym samym momencie rozejść się w cztery strony świata... Astor niepełnosprytny jest, to fakt. Ale jego niepełnosprytność dodaje mu tylko uroku i każe kochać go bardziej i bardziej 😊 A jeśli dodamy, że wyprowadzony na łąkę odnajduje w sobie ducha źrebaka folbluta, mamy obraz psa choć wiekowego to idealnego.


Astor cierpi na niedoczynność tarczycy, nie widzi na lewe oko, nie słyszy na lewe ucho, ma problemy z poruszaniem się, bolą go stawy, doskwiera wątroba i trzustka… Ma około 14 lat. Koszt odpowiedniej karmy i suplementów, które pozwalają utrzymać Astora w jak najlepszej formie, to 230 zł miesięcznie.


Chcesz pomóc inaczej? Masz pytania? Napisz na [email protected]

Wpłacający 13

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
IO
Iana Okhrimenko
50 zł
A
Ania
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.