Dla Lokiego
Dla Lokiego
Opis zrzutki
LOKI już po zabiegu kastracji i sanacji jamy ustnej. Koszt zabiegu wyniósł 1400 zł.
......Kochani ❤️❤️ Potrzebuję Waszej POMOCY !!!.Jestem LOKI i bardzo nerwowo reaguje na cieczkę u koleżanek, i nawet się robię mocno agresywny do wszystkich.Nie jestem jeszcze wykastrowany i mam chore ząbki.Moja ludzka Mamusia nie ma pieniążków jest na rancie chorobowej i na wszystko jej brakuje. Wszystkie pieniążki poszły na moją siostrę CHMURKĘ bo bardzo chora a dla mnie zabrakło.Proszę pomóżcie mi.Bardzo bym chciał być grzecznym i zdrowym pieskiem żeby mnie ząbki nie bolały bo wiecie, że jak chore ząbki to może zachorować serduszko i żebym nie był taki agresywny. Pani doktor z weterynarii powiedziała że jak będę wykastrowany i będę miał zdrowe ząbki to będę fajnym grzecznym Pekinem. Pierwszy krok już zrobiłem mama zrobiła mi echo serca bo już swoje latka mam i jak się okazało serduszko mam zdrowe i mogę przejść te dwa zabiegi pod warunkiem , że bedzie to narkoza wziewna, bo przecież jestem pekińczykiem. Gdybyście Kochani❤️chcieli wesprzeć mnie grosikiem🙏 Zapraszam również osoby które chcą mi pomóc na bazarek z fantami który zorganizuje moja Mamusia dla mnie ,może uzbieram na leczenie🤔.Podpinam zalecenia Pani doktor weterynarz .
Bazarek
Dziękuję serdecznie ❤️
Zdrówka Loki❤️
Dziękuję serdecznie ❤️
Dużo zdrówka od Megy .Trzymaj się chłopaku
Dziękuję serdecznie uściski dla Meguni