id: jsak7h

Dla Lokiego

Dla Lokiego

Opis zrzutki

LOKI już po zabiegu kastracji i sanacji jamy ustnej. Koszt zabiegu wyniósł 1400 zł.

......Kochani ❤️❤️ Potrzebuję Waszej POMOCY !!!.Jestem LOKI i bardzo nerwowo reaguje na cieczkę u koleżanek, i nawet się robię mocno agresywny do wszystkich.Nie jestem jeszcze wykastrowany i mam chore ząbki.Moja ludzka Mamusia nie ma pieniążków jest na rancie chorobowej i na wszystko jej brakuje. Wszystkie pieniążki poszły na moją siostrę CHMURKĘ bo bardzo chora a dla mnie zabrakło.Proszę pomóżcie mi.Bardzo bym chciał być grzecznym i zdrowym pieskiem żeby mnie ząbki nie bolały bo wiecie, że jak chore ząbki to może zachorować serduszko i żebym nie był taki agresywny. Pani doktor z weterynarii powiedziała że jak będę wykastrowany i będę miał zdrowe ząbki to będę fajnym grzecznym Pekinem. Pierwszy krok już zrobiłem mama zrobiła mi echo serca bo już swoje latka mam i jak się okazało serduszko mam zdrowe i mogę przejść te dwa zabiegi pod warunkiem , że bedzie to narkoza wziewna, bo przecież jestem pekińczykiem. Gdybyście Kochani❤️chcieli wesprzeć mnie grosikiem🙏 Zapraszam również osoby które chcą mi pomóc na bazarek z fantami który zorganizuje moja Mamusia dla mnie ,może uzbieram na leczenie🤔.Podpinam zalecenia Pani doktor weterynarz .

Komentarze 6

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez