id: jsra4r

Polonijne kolędowanie "Dzieci dzieciom" – zbiórka dla podopiecznych z Domu Dziecka

Polonijne kolędowanie "Dzieci dzieciom" – zbiórka dla podopiecznych z Domu Dziecka

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 067 303 zrzutki i zebrali 1 163 206 822 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Polonijne kolędowanie "Dzieci dzieciom" – zbiórka na bieżące potrzeby podopiecznych z Domu Dziecka


Prosimy o wsparcie i pomoc na rzecz potrzebujących dzieci z Domów Dziecka. One są zdane na Nas wszystkich , potrzebują Nas i bardzo doceniają zaangażowanie ludzi o dobrych sercach.

Czasy są teraz trudne, pandemia doskwiera wszystkim i trudniej obdarzać innych, kiedy życie sypie się się na całego. Święta to magia łączenia się rodzin, szczególny czas przepełniony dobrocią człowieka dla człowieka. Dzieci z Domów dziecka cierpią na brak rodzinnej miłości.

Weszliśmy w okres ferii zimowych. W normalnych czasach jest to okazja do relaksu, wyjazdu oraz ciekawych przygód. Placówki opiekuńczo-wychowawcze sa nietsety pod szczególnym rygorem i podlegają bardziej restrykcyjnym ograniczeniom. Pandemia sprawila, że juz od marca 2020 permanentnie dzieci i młodzież jest zamknięte w jednym miejscu. Dzieci z domów dziecka nie moga wyjechać z rodzicami na działke lub do znajomych na ferie. Tkwią ciągle razem i ciągle w zamknięciu.

Staramy się umilić jakoś im ten trudny czas. Próbujemy zadbać aby nadmiar młodzieńczej energii wykorzystać na rozwijanie pasji i talentów-mimo zamknięcia. Nieustannie szukamy sposobów aby choć trochę wyrównać ich szanse w stosunku do rówieśników, którzy mają oparcie w rodzinie.


Pomóżcie dać im w życiu miłe chwile i poczucie, że ktoś o nich dba, zabiega, ...że kogoś obchodzą! Prosimy wspomóżcie nasze działania na rzecz tych dzieci... Niech będzie to dar Waszego serca

Wiemy, że żaden prezent nie zastąpi im rodzinnego domu i miłości rodziców, ale damy im nasze serca... choć na chwilę. To MY WSZYSCY jesteśmy dla nich rodziną! Wszyscy ludzie dobrej woli... Połączmy nasze serca tak jak polonijne dzieci zrobiły to w teledysku “Polonijne kolędowanie - Dzieci Dzieciom”. 
Prosimy przyłączcie się do akcji charytatywnej. Staramy się na bieżąco spełniać potrzeby placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dostajemy wiele próśb:


”Na chwilę obecną każda pomoc się przyda. Nasza placówka "ATRIA" niedługo zmienia swoją siedzibę. Obecnie liczy 19 dzieci. Są to wychowankowie w wieku 7-20 lat. Z uwagi na zdalne nauczanie przydalby się laptop. Inne potrzeby to: nowa pościel, ręczniki, komplet talerzy, komplet kubków, komplet sztućcy. Dzieci potrzebują również rowerów. W obecnej sytuacji każda pomoc sie przyda. Na pewno po zniesieniu obostrzeń dzieci chetnie by gdzies pojechały, gdyż bardzo długo siedzą juz odizolowane w domu. Każda pomoc w obecnej sytuacji sie przyda. Nie ważne czy materialna czy finansowa. Jestem wdzieczna, że są jeszcze gdzieś ludzie o wielkim sercu, którzy chcą pomóc.”

„Po wstępnym rozeznaniu i w sytuacji kwarantanny mogę śmiało powiedzieć, że dzieci na chwilę obecną ucieszy jeśli będą mogły wspólnie zjeść np. pizze, McDonald. Dzieci marzą o okularach i kontrolerze ruchu do ps4 (który posiadamy), a także gry ruchowe na ps4, jednogłośnie odpowiadają, że chcieliby mieć szczoteczki elektryczne oraz swoje własne mięciutkie kocyki. Przydałyby się również do salonu pufy worek, na których mogliby oglądać tv i leniuchować. Chciałyby bardzo gdzieś pojechać, ale na chwilę obecną wiadomo to nie wchodzi w grę.

Z potrzeb bardziej przyziemnych mogę wymienić sprzęt do tenisa stołowego ( piłeczki, rakietki, siatka), przydałyby się nowe poduszki oraz kołdry, komplet sztućcy, komplet talerzy, kubki, pucharki do lodów, komplet garnków, większy telewizor, zmywarka, gofrownica. Są to tylko przykładowe potrzeby. Przyjmiemy, każdą pomoc”


Chcielibyśmy zorganizować dla odizolowanych w pandemii milusińskich ciekawe zajęcia podczas ferii świątecznych i zimowych. Potrzebujemy Waszej pomocy. 

q6667d9ba55e1512.jpeg 

Robimy różne akcje żeby zapełnić dzieciom czas w izolacji

Dzięki Waszym datkom udało nam sie zorganizować zajęcia taneczne z Pawłem Paczyńskiem z Freedom Dance Studio

hc01dcb2f0e540d7.jpeg

Spotkać sie online z finalista The Voice of Poland Mikołajem Macioszczyk w8237da9e2899257.jpeg

v6ccb6627d215a06.jpeg

Placówki z którymi współpracujemy i na rzecz których zbieramy środki to głównie:

-Placówki opiekuńczo- wychowawcze w Chełmnie (wszystkie trzy Domki )

-Centrum opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

-Placówka opiekuńczo-wychowawcza w Gizycach

-Placówka opiekuńczo-wychowawcza dla dziewcząt im. Bł.Marii Karłowskiej.

Jesteśmy tez otwarci i zaangażowani na potrzeby innych placówek bo WSZYSTKIE DZIECI SĄ NASZE!Kontakt do Fundacji Green Team: 

Adres: ul. Teofila Gackowskiego 1B/28,

85-137 Bydgoszcz, Polska

Email: [email protected]

Tel. +48 604-085-145

Facebook: https://www.facebook.com/Fundacja-Green-Team-105795644553215

Strona internetowa: https://fundacjagreenteam.pl/


Miniatura: <a href="https://pl.freepik.com/zdjecia/boze-narodzenie">Boże Narodzenie zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com</a>


DZIĘKUJEMY!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 58

 
Dane ukryte
300 zł
GW
Grzegorz Wacnik
210 zł
RD
Renata Domaradzka
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
Aleksandra Żak
150 zł
JT
Jakub Topór
150 zł
EW
Elzbieta Wacnik
150 zł
KS
Katarzyna Sieczka
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!