id: jtz53v

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna

Nasi użytkownicy założyli 1 167 797 zrzutek i zebrali 1 215 643 389 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na wstępie chcielibyśmy podziękować każdemu, kto wspomógł naszą poprzednią zbiórkę. 

Od kiedy prowadzimy zrzutkę na wsparcie projektu staramy się je uczciwie rozliczać. Rozliczenia za poprzednie sezony znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce HOME/Raporty.


Dzięki Waszemu wsparciu projekt mocno się rozwinął, niestety troszkę przeinwestowaliśmy i musimy cofnąć się kilka kroków w tył. Zmuszeni jesteśmy z przyczyn finansowych wycofać w 2024 roku wszystkie Plebiscyty tj. Singiel Sezonu (Zima, Wiosna, Lato i Jesień), Album Roku i Artysta Roku. Niestety nie stać nas na nagrody, które kosztują a z uwagi na inflację podrożały. Liczymy jednak na to, że z Waszą pomocą uda się je przywrócić i na nie przede wszystkim zbieramy:


  • nagrody w Plebiscytach Singiel Zimy, Wiosny, Lata i Jesieni w postaci płyty winylowej 7″ z nagranym singlem, z nadrukowaną na płycie okładką singla a całość oprawiona w ramkę. Koszt łączny nagród to prawie 700 złotych


2Fu4oNuSrEp959xU.png

  • nagrody dla artystów-muzyków w Plebiscytach Artysta Roku i Album Roku 2024. Artysta Roku otrzymuje ręcznie wykonaną statuetkę z grawerem dla zwycięzcy, koszt z wysyłką prawie 400 zł. Nagroda dla zwycięzcy za Album Roku to album oprawiony w ramkę z grawerowaną tabliczką, koszt ok. 200zł

hkTOpZXXwJ4tAncB.png

Nagrody są bardzo fajne i warte swojego przeznaczenia. Uważamy, że nie są specjalnie wygórowane, raczej symboliczne ale z uwagi na swoją wartość emocjonalną cenne dla zwycięzców, muzyków za ich ciężką pracę.


Nadmienimy jedynie, że łączny koszt utrzymania projektu Polska Muzyka alternatywna na poziomie z 2023 roku szacujemy na ok. 2200 zł rocznie. Chcielibyśmy się jednak rozwijać i oferować więcej. Dlatego każda wpłata w formie darowizny jest dla nas olbrzymim wsparciem i w całości jest przeznaczona na cele, które realizujemy czyli wsparcie muzyków sceny niezależnej i upowszechniania muzyki alternatywnej.

Liczymy na Was!


W dalszym ciągu zapraszamy do zabawy na naszej Liście Przebojów TOP30 #WaszaMuza realizowanej przy współpracy z InneRadio, dzięki któremu możecie posłuchać Listy na antenie radia na żywo w każdą środę od 17:00 do 19:00, powtórki w piątek od 09:00 i sobotę od 01:00 w nocy. Do Listy możecie zgłaszać swoje propozycje, które prezentujemy na fanpage naszym fanom i czytelnikom oraz na naszym kanale YouTube na Playlistach.

Polecamy też prezentację własnych kapel, twórczości w postaci singli i albumów na naszej stronie internetowej i Instagramie. Jesteśmy otwarci na wsparcie polskiej sceny niezależnej. Chcemy upowszechniać polską muzykę alternatywną i pokazywać, że nie jest gorsza od tej zagranicznej i tej w kółko prezentowanej w masmediach!

Zapraszamy też na koncerty Miazga Tour 2024 aby poznać zespoły i ich muzykę na żywo!


Gorąco Was zapraszamy do uczestnictwa w naszym projekcie.

A korzystając z okazji mamy taki komunikacik. Szukamy stałego sponsora dla projektu. Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany wsparciem kultury zapraszamy do kontaktu na adres: [email protected]


Redakcja Projektu Polska Muzyka alternatywna


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 7

PO
Cezary Baranowski
75 zł
ST
Steamachine
75 zł
PN
Patrycja Neodym
50 zł
ZI
Zielak
75 zł
AW
Agnieszka Wisełka
20 zł
LS
Leonardo Silva Vilhena
100 zł
JD
Janusz Domaszuk
500 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!