refundowaneleki.pl rozwój i utrzymanie serwisu Zakończona 30.06.2017r ID: jtzvda

refundowaneleki.pl rozwój i utrzymanie serwisu

Zebrano 1 zł
z kwoty 100 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

10
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

refundowaneleki.pl

Wsparcie na rozwój oraz utrzymanie bezpłatnego serwisu umożliwiającego sprawdzenie cen leków refundowanych, leków stosowanych w chemioterapii oraz programu lekowego.

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Od roku 2012 udostępniłem serwis internetowy refundowaneleki.pl dzięki, któremu mogą Państwo sprawdzić aktualną cenę leków refundowanych, sprawdzić ich charakterystyki oraz wyszukać leki refundowane w ramach chemioterapii i programu lekowego.

Serwis prowadzę sam nieprzerwanie od ponad 5 lat, jego utrzymanie wymaga poświęcania czasu oraz ponoszenia opłat związanych z hostingiem, pracami programistycznymi, pozycjonowaniem oraz dostosowaniem wygody użycia.

Wszystkie prace nad stroną wykonuję sam. Często po nocach i weekendy pracuję nad tym aby w serwisie były aktualne dane dostępne od razu po publikacji zmian przez Ministerstwo Zdrowia.

Nie posiadam żadnego sponsora, ani inwestora dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o dofinansowanie, aby móc jeszcze lepiej dopasowywać serwis do potrzeb użytkowników szukających informacji w przystępnej formie o cenach leków, niejednokrotnie ułatwiających lub nawet ratujących życie.

Zebrane środki będą przeznaczane na utrzymanie serwisu oraz jego dalszy rozwój. Co istotne serwis nigdy nie będzie płatny, informacje o lekach refundowanych będą zawsze dostępne dla wszystkich za darmo.

Z góry dziękuję za wsparcie.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

280 065 zrzutek

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

10
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.