Modernizacja serwisu JuvePoland.com koniec za 43 dni ID: cpz5wr

Modernizacja serwisu JuvePoland.com

Zebrano 24 460 zł
z kwoty 30 000 zł

81 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

558
udostępnień

ZBIÓRKA NA MODERNIZACJĘ JUVEPOLAND.COM - NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO SERWISU O JUVE


ZBIÓRKA NA MODERNIZACJĘ JUVEPOLAND.COM - NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO SERWISU O JUVE

JuvePoland.com – serwis, który tworzymy od ponad 20 lat – padł ofiarą ataków hakerskich. Teraz mobilizujemy siły, by rozpocząć prace nad stworzeniem skutecznej ochrony i wdrożeniem profesjonalnych rozwiązań dla naszej witryny. 


Jakbyś się czuł, gdyby odebrano Ci coś cennego, co jest częścią Twojego życia, na co od lat poświęcasz większość swojego czasu, pracy i całe swoje serce? Dokładnie w ten sposób poczuło się ponad 36 tysięcy fanów JuvePoland, gdy 18 marca nasz serwis padł ofiarą kilku skrupulatnie zaplanowanych ataków hakerskich. O mały włos, nie utraciliśmy danych, zdjęć, informacji oraz wszystkiego, co udało nam się wypracować przez prawie 22 lata istnienia społeczności fanów Juventusu w Polsce. 

 JuvePoland znowu działa, niestety jednak, sprawcy usunęli prawie wszystkie informacje, które były publikowane na stronie po 9 września 2018 roku. Co to oznacza? Wszystkie newsy, komentarze, wyniki meczów, wpisy na forum i szereg innych informacji, które Wam przekazywaliśmy, a które zostały dodane po tej dacie, przepadły. Ogrom pracy redaktorów i użytkowników poszedł na marne. Szczerze mówiąc, dziwimy się, że po tym wszystkim nie wylądowaliśmy jeszcze z zawałem na oddziale intensywnej terapii… Stało się inaczej – nie załamaliśmy się, szybko otrząsnęliśmy i ze zdwojoną siłą i energią chcemy wprowadzać planowane zmiany, które poprawią stan techniczny naszego serwisu, zwiększą jego ochronę i pozwolą na wdrożenie profesjonalnych rozwiązań na miarę XXI wieku. 

Strona JuvePoland.com istnieje od 1997 roku. Od samego początku tworzona jest z pasją, przez i dla ludzi, dla których Juventus stał się nieodłącznym elementem ich życia – zarówno prywatnego, jak i często też zawodowego. Dzisiaj, JuvePoland tworzą ludzie, którzy dorastali razem z tą stroną, i w każdej wolnej chwili, po szkole czy pracy, pomagali pisać newsy, artykuły, moderowali i udzielali się na forum. 

Przez lata pracy, w którą angażowaliśmy się całym swym sercem, udało nam się naprawdę sporo osiągnąć. Nawiązaliśmy wartościowe kontakty i zrealizowaliśmy wiele świetnych projektów. W efekcie, jesteśmy rozpoznawalni nie tylko w Polsce, ale też za granicą, zarówno przez kibiców, jak i przez osoby, które są zawodowo związane z Klubem. Obecnie, gromadzimy ponad 40 000 fanów na dwóch kanałach na Facebooku, zarządzamy stroną internetową i forum, rozkręcamy naszą działalność na Twitterze i Instagramie. 

Nie czerpiemy przy tym żadnych zysków, poza przychodami z reklam, które pozwalają na bieżące utrzymanie serwera . Jednocześnie, podejmujemy szereg coraz ambitniejszych projektów. Każdego roku zwiększamy nasze zaangażowanie w różnego rodzaju akcje charytatywne. Wydajemy książki, przeprowadzamy wywiady. Zorganizowaliśmy niezwykły, wielce symboliczny wyjazd Andrzeja Zdebskiego - działacza Górnika Zabrze, który jako jedyny przeżył wypadek w 1989 roku, w którym zginęła legenda Juventusu, Gaetano Scirea - do Włoch. Podczas wyjazdu udało nam się zabrać Pana Andrzeja na mecz, odwiedzić miejsce pochówku włoskiego piłkarza oraz zorganizować spotkanie z wdową po nim. Sami, od 2005 roku regularnie jeździmy do Babska na miejsce wypadku, by dbać o umieszczony tam krzyż. W 2018 roku mieliśmy okazję pomagać ekipie telewizji sportowej Sky Italia w nagrywaniu materiału w Polsce na potrzeby dokumentu o Gaetano Scirea. 

Do tej pory, na łamach naszego portalu pojawiały się akcje, dotyczące pomocy potrzebującym, często bardzo chorym, na które chętnie odpowiadaliście, pokazując, jak wielkie serce mają fani Juventusu w Polsce. Tym razem jednak, to my potrzebujemy Waszej pomocy i prosimy o Wasze wsparcie. 


Spraw do załatwienia "na już" jest naprawdę sporo. Począwszy od ustabilizowania działania obecnego serwisu, poprzez opłaty związane z przenosinami na nowy serwer, prace nad nowym forum i stroną oraz co najważniejsze, zabezpieczenie serwisu, by sytuacje takie jak ta, sprzed kilku dni, nie miały już miejsca. Oprócz nowego serwera i systemu zabezpieczeń, planujemy aktualizację PHP i MySQL, oraz wprowadzenie certyfikatów SSL. Ponadto będziemy mogli uruchomić newsletter i zrezygnować z części reklam.


Podsumowując, zebrane pieniądze pozwolą nam:

 • przenieść serwis na nowy serwer,
 • wprowadzić szereg zabezpieczeń, by takie sytuacje się więcej nie powtórzyły,
 • zaktualizować skrypt PHP do najnowszej wersji, co zwiększy szybkość i bezpieczeństwo,
 • zaktualizować system MySQL do najnowszej wersji, 
 • regularnie tworzyć dodatkowe kopie zapasowe na osobnych macierzach dyskowych,
 • wprowadzić szyfrowanie danych (certyfikat bezpieczeństwa SSL) - dzięki temu przesyłane dane będą bardziej bezpieczne, przez co przy adresie strony pojawi się zielona kłódka, co ma również wpływ na pozytywny odbiór ze strony Google,
 • przynajmniej do końca 2019 roku zrezygnować z reklam Google, które wyświetlają się nad nagłówkiem, w stopce, na forum,
 • uruchomić newsletter, 
 • stworzyć nowe forum dyskusyjne,
 • rozpocząć prace nad nową odsłoną serwisu,
  • rozdzielić działanie strony i forum, dzięki czemu znacznie zmniejszymy prawdopodobieństwo jednoczesnej awarii obu systemów, 
  • wprowadzić responsywność -  dzięki temu serwis będzie przystosowany do urządzeń mobilnych, 
  • uporządkować system uprawnień,
  • wprowadzić politykę bezpieczeństwa,
  • zaimplementować łatwiejszy mechanizm dodawania treści.

Aktualnie, mimo tak dużej straty, udało się doprowadzić serwis do stanu sprzed kilku miesięcy. To jednak dopiero początek wytężonej pracy, jaka nas czeka. Nie możemy pozwolić na to, by w przyszłości jakiekolwiek ataki na naszą stronę pozbawiły dostępu do JuvePoland fanów naszego serwisu, który jest źródłem informacji na temat Juventusu dla tysięcy użytkowników, odwiedzających nasze strony i fanpage każdego dnia. To miejsce od zawsze jest – i wierzymy, że wciąż będzie – największą i najważniejszą stroną polskich kibiców Starej Damy. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by takim pozostało.

JuvePoland od zawsze było tworzone przez fanów i dla fanów w sposób niekomercyjny. Mimo to, z pasji byliśmy w stanie stworzyć coś więcej niż tylko stronę internetową. Newsy, artykuły, forum, konkursy z nagrodami, akcje z gadżetami dotyczącymi Juventusu, organizowane wyjazdy na mecze, tłumaczone książki, kalendarz wydawany we współpracy z legendarnym fotografem Juve, a nawet wywiady z legendami bianconerich jak Pavel Nedved czy Alessandro Del Piero, czego nie udało się zrobić wcześniej żadnemu z kibiców. 

Przetłumaczyliśmy i wydaliśmy razem z wydawnictwem SQN 7 książek o Juventusie (były to pierwsze tłumaczenia na język obcy), a od kilku miesięcy intensywnie pracujemy nad kolejną, która ukaże się jeszcze w tym roku i będzie prawdziwą bombą na polskim rynku wydawniczym!


Wywiad z Alessandro Del Piero - legendą Juventusu - przeprowadzony przez redaktora JuvePoland


By móc przetrwać, dalej iść tą drogą i rozwijać się, w tym krytycznym dla nas momencie - prosimy o Waszą pomoc. Liczy się każde, nawet najdrobniejsze wsparcie. Wszystkie wpłacone datki zostaną wykorzystane na prace przy usprawnianiu i profesjonalizacji naszego serwisu. 

Zapraszamy do udzielenia wsparcia każdego, kto utożsamia się z JuvePoland i kto docenia naszą codzienną pracę nad serwisem, zaangażowanie i pasję w jego tworzenie. Przez 22 lata udało nam się stworzyć znacznie więcej niż tylko serwis informacyjny. Przez te wszystkie lata, wspólnie budowaliśmy całą społeczność ludzi skupionych wokół Juventusu. Ludzi, których łączą te same zainteresowania, pasje i marzenia. Naszym marzeniem jest z kolei móc tworzyć i rozwijać nadal ten serwis z Wami i dla Was, wkładając w jego budowę, tak jak do tej pory, całą naszą energię, pasję i serce. 

W imieniu JuvePoland.com serdecznie dziękujemy każdemu, kto zdecyduje się na wsparcie tej inicjatywy i tym samym dołoży swoją cegiełkę do budowy profesjonalnego serwisu na miarę potrzeb i oczekiwań wszystkich związanych z nim osób, które tworzą wspaniałą część historii Juventusu w Polsce. Obiecujemy Wam, że damy z siebie wszystko, by JuvePoland pozostało dla wielu z Was ulubioną stroną internetową w Polsce!           FINO ALLA FINE!

Redakcja JuvePoland.com

środa, 26 czerwca 2019 o 10:49

---- NEWSLETTER, SCIREA, KSIĄŻKA, REKLAMY ---- Niebawem uruchomimy newsletter, pracujemy również nad wyjątkowym filmem poświęconym Gaetano Scirei, w którym jedną z kluczowych postaci jest Andrzej Zdebski, jedyny ocalały z wypadku pod Babskiem. Mamy również dobre wieści dla fanów książek, związanych z piłkarzami Juventusu (i nie tylko) – przetłumaczyliśmy kolejną, niezwykle ciekawą pozycję, która już niebawem ukaże się na rynku polskim. Większość z Was zapewne zauważyła również, że od 1 czerwca zniknęły z JuvePoland reklamy.

środa, 26 czerwca 2019 o 10:48

----FACEBOOK---- Połączyliśmy nasze profile JuvePoland i JuvePoland News na Facebooku, by również w portalach społecznościowych jak najszybciej dostarczać Wam kluczowe informacje związane ze Starą Damą. Stworzyliśmy również grupę dyskusyjną JuvePoland, która stała się nowym miejscem integracji fanów. Cieszymy się, że liczy ona już ponad 4700 członków, a liczba ta codziennie rośnie.

środa, 26 czerwca 2019 o 10:47

Co ze STRONĄ? Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu posiadamy nowe serwery z zewnętrzną indywidualną opieką administracyjną, a także wykupione certyfikaty bezpieczeństwa, które zostaną uruchomione wraz z nowym forum i stroną, nad którą cały czas intensywnie pracujemy.

środa, 26 czerwca 2019 o 10:47

Po ogromnych problemach, jakie przeżyliśmy w marcu, priorytetem było dla nas przywrócenie strony dla użytkowników. Gdy witryna był już dostępna, wróciliśmy do dostarczania Wam NEWSÓW ze świata Juventusu w ilości, do jakiej JuvePoland przez lata przyzwyczaiło swoich użytkowników. Również dzięki Wam i Waszej aktywności udało się wskrzesić FORUM, które jest jedną z wizytówek JP. Od początku czerwca działamy nad stworzeniem nowego forum, prace nad którym aktualnie są już na ukończeniu. Wersja robocza, którą już dysponujemy, wymaga jeszcze kilku poprawek, ale większość pracy została już jednak wykonana.

środa, 26 czerwca 2019 o 10:46

ZBIÓRKA na rzecz JuvePoland miała potrwać do końca maja, postanowiliśmy jednak przedłużyć ją do momentu uzbierania wymaganej kwoty, lub do chwili, w której środki będą wystarczające, by zaprezentować nową wersję serwisu.

Aby dodać komentarz lub

H
20 zł

Hubert

Druga wpłata mam nadzieję, że dobijemy do 30k :)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Już dużo nie brakuje ! Forza Juve ! =)

TR
10 zł

Tomasz Rak

POWODZENIA I DZIĘKI ZA CAŁĄ ROBOTĘ JAKĄ ROBICIE :)

BM
10 zł

Bartosz Mikołajczak

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

25 zł

Piotr Łazarz

Forza Juve.

MB
100 zł

Marcin Budzik

Forza Juve

A
20 zł

andryu1992

Dzięki za te wszystkie lata, dzięki Wam mogłem być zawsze na bieżąco. Liczę że uda Wam się stworzyć serwis na miarę naszych i Waszych oczekiwań.

AK
25 zł

Adrian Kubacki

Forza Juve! Pozdro dla Simona i Bolesia :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Juve forever!!!

MM
50 zł

Michał Mycka

Dawać dawać Panowie i Panie. Dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki, w grupie moc!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Nasz nr 1(Tek) powinienem Nas wspomóc...Poinformowanie Go o zrzutce Szanowna Redakcjo,myślę że jest obowiązkowe...P.S.Szacunek dla Was za dobrą robotę!!!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Forza Juve! Z wiekiem z fana uważam się za sympatyka Juve, ale za dobre czasy się należy! :)

PK
100 zł

Piotr Kowalski

Wspólnymi siłami

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Juve per sempre

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za to, żeby strona wróciła do dobrego funkcjonowania.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Forza juve

RJ
25 zł

Robert Jaskrowski

FORZA JUVENTUS

BB
50 zł

Bogusław Bożek

FORZA JUVE !!! FINO ALLA FINE !!!

MK
25 zł

Marcin Kiełbasiński

FORZA JUVEPOLAND!

FN
10 zł

Filip Niechciał

fino alla fine!!!

SZ
20 zł

Szymon Zaczek

Forza Juve! (jak zawsze ;-) )

MJ
15 zł

Maciej Jankowski

Tyle dni bez Juvepoland... To gorsze niż przerwa na reprezentacje.

DT
18 zł

Dominik Tosza

Co prawda kibicuję Realowi, ale jeden paciuloku w pracy (Siemqa) mi płacze

DT
500 zł

Daniel Towalski

Czekam na powrót i na odświeżenie wyglądu. Łapcie!

AM
25 zł

Adam M

Forza JUVE!!!

PB
14 zł

Patryk Bębenek

3mam kciuki za szybki powrót

MB
25 zł

Maciej Bukowski

Trzymam kciuki za szybki powrót JuvePoland w nowej odsłonie. ????

MK

Michał Kaliszewski

Działajcie ekipa!!! Dziękuję Wam za możliwość śledzenia mojej ulubionej druzyny!

JM
25 zł

Jarosław Mol

!!! AVE JUVE !!!

MP
10 zł

Mateusz Pawlik

T
20 zł

Tom

Tyle lat z wami. Forza JUVE!

JS
100 zł

Janusz Sznajder

Fino alla fine! Trzymajcie się!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Fino Alla Fine

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Chce w końcu widzieć na Juve Poland skrót HTTPS, przed adresem.

Łukasz Siewierski

Będzie to jednym z efektów wprowadzenia certyfikatów SSL :)

PS
20 zł

Paweł Sobolewski

Powodzenia, nie dajcie się trutniom!

K
10 zł

Konrad_cmf

Warto dorzucić cegiełkę. Mam nadzieję, że doprowadzicie ten projekt do wdrożenia w życie. Powodzenia!

PB
25 zł

Piotr Biegajski

Pozdrowienia dla Juventusu, walka ale tylko uczciwa, jak możemy tak pomagamy Forza INTER

MP
25 zł

Maciej Piekarz

Co nas nie zabije to nas wzmocni !

DI
50 zł

Diana i Maciekban

#forzajuve

WK
20 zł

Wojciech Klenczar

Wracajcie szybko! Forza JP!

TM
50 zł

Tomasz Matejczyk

Powodzenia.

M
50 zł

murzynek00000

FORZA JuvePoland

DK
25 zł

Damian Kukliński

FORZA JUVE

Jestem z wami od listy mailingowej wiec macie moje pelne wsparcie. Pod koniec kwietnia bede mogl wplacic wiecej

MM
50 zł

Michał Mycka

Wracajcie jak najszybciej! bez JP czuję, jakby ktoś zabrał cząstkę mnie samego...

RG
25 zł

Rafał Gołębiowski

Powodzenia!

MO
25 zł

Mateusz Ostrowski

JP musi wrócić!

M
25 zł

Maciek

Korzystam z serwisu od ok. 20 lat; powodzenia w walce!

K
50 zł

karolsekol

Właściwie to nie po co zaglądać do internetów bez JP

PK
30 zł

Pawel Kowalewski

Wracajcie szybko!!! Dzieki za dotychczasowe projekty i wspaniala prace codzienna

M
20 zł

Maciej

Nie damy się.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

WR
100 zł

Wojciech Reszka

Powodzenia !!!!!!!!!!!!

PP
10 zł

Przemek Pęgiel

Fino alla fine

MZ
50 zł

Michał Zasada

Dorzucam się, niech JuvePoland rośnie w siłę:)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Forza Juve!!!

PG
10 zł

Pe Gie

Powodzenia, Panowie. Robicie świetną robotę, wchodzę na stronę kilkanaście razy dziennie żeby zobaczyć czy są jakieś newsy
Profile na fb też dają radę! Pozdrowienia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!

ET
33 zł

Edmund Tłokiński

Zaglądałem od czasu do czasu... trochę mi się przykrzy za Wami...

AN
10 zł

Adam Niżyński

FINO ALLA FINE

M
20 zł

Mateusz

Panowie, Wasza praca jest nieoceniona. Chcemy z powrotem JP. Dacie radę.

S
25 zł

Simonpforza

Juvepoland alkoholand :-)

50 zł

Bartosz Świątek

Ponad 20 lat jako czytelnik i forumowicz - wystarczajacy argument. Pozdrawiam

PS
100 zł

Paweł Sznajder

Niechaj JuvePoland szybko wraca do działania! Dziwnie tak nie zaczynać dnia bez porannej dawki newsów o Juve!

A
50 zł

adryjan

Forza Juve

MJ
25 zł

Maciej Jankowski

Życzę wam i sobie szybkiej odbudowy strony, powodzenia...

L
350 zł

lauri

Ten portal prowadzą świetni ludzie i warto w to zainwestować.
Ale ten portal to przede wszystkim my - kibice złączeni wspólną pasją - fajnie, że możemy dołożyć cegiełkę do miejsca, które odwiedzamy codziennie.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Postawcie szybko stronę na nogi bo usychamy bez Was!

G
25 zł

gawron

Jestem przed urlopem, stąd skromna wpłata, ale jestem Wam coś winien za ponad 10 lat wspólnego kibicowania. Trzymam kciuki za szybki powrót na "nogi"!

Forza JuvePoland.com! :)

DR
10 zł

Daniel Rogowski

Powodzenia. Forza Juve

T
20 zł

Tomasz

Powodzenia w uzbieraniu wystarczającej kwoty!

M
100 zł

Marcin

Damy radę..Forza Juve !!!

B
50 zł

bryniar

FORZA !!!

RN
50 zł

Rafał Nowacki

Ballack13

KK
50 zł

Krzysztof K

Dziękuje za wszystkie lata z JP

PM
250 zł

Paweł Mroczek

Fino Alla Fine Forza JuvePoland!

JO

Jan Orszulik

No ja pamiętam początki forum...kawał internetowego życia tam spędzałem. Odwalacie kawał świetnej roboty!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

M
10 zł

Milosz

Jestem z Wami od 1997, od Was zaczynam dzien. Powodzenia. Forza JU

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Mam nadzieję, że szybko do nas wrócicie, bo robicie porządną robotę

K
25 zł

kamildeath

Działamy :-)

MO
20 zł

Michał Okuniewski

Fino alla fine !

MM
50 zł

Maciej Matyszewski

MJ
10 zł

Marcin Jabłoński

Pewnie fani Interu atakują

DS

Damian Siwiec

Dawać kibice

PC
50 zł

Paweł Cybulski

Forza Juve.
Forza JuvePoland.

ŁŚ
50 zł

Łukasz Śledziowski

Przeprowadzka na Drupal 8, wszystkim wyjdzie to na dobre!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia!

SR
18,97 zł

Sławomir Rzepa

FORZA JUVE!!!

M
10 zł

Matek

Dawać panowie! Pusto w sercu bez naszej ulubionej strony!

K
50 zł

Krzysiek

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Forza Juve

PL
100 zł

Paweł Leń

FORZA JUVE POLAND !!!

PO
100 zł

pitrek opole

Trzymam kciuki ! Forza Juve

KI
50 zł

Kamal i Ewa

Powodzenia od byłego newsmana ;)

M
100 zł

Martin

Do boju Panowie, dacie radę!

TP
100 zł

Tomek P

Trzymajcie się i wracajcie szybko, bo nie ma po co internetów odpalać ;)

MW
50 zł

Mirosław Wyszomirski

Koszty obsługi w wysokości 10 zł to przesada!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Forza Juve!

C

Cobra

Jestem z wami od czasów, gdy strona nazywała się www.juventus-soccer.com (czy jakoś tak) - a więc z czasów sprzed Juvepoland. Jest to znaczna część mojego życia i nie wyobrażam sobię, żeby ten serwis przestał istnieć. Mam nadzieję, że przetrzymacie ten kryzys i wyjdziecie z niego jeszcze silniejsi. .. rozwińbr />
Jest to moja pierwsza wpłata, aczkolwiek będę obserwował tę stronę, i jeśli nie będzie dużo patronów, to nie omieszkam ją powtórzyć.

Co was nie zabije, to was wzmocni! Fino alla fine!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Forza Juve - dacie rade!

Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
HK
10 zł
HANS KW
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MW
10 zł
Michal Waszczuk
KC
50 zł
Kacper Cyran
TM
100 zł
Tomasz Możejko
100 zł
Dawid Żarnowiec
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
WO
20 zł
Wojciech Ożóg
H
20 zł
Hubert
E
10 zł
Elf
BR
50 zł
Blazej Rybczynski
R
10 zł
Rogal
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MK
ukryta
Michał Kubik
RF
ukryta
Rafał Fydrychowicz
25 zł
Sławek Święch
Dane ukryte
17 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Artur Bieńko
WN
20 zł
Wojciech Nalepa
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DF
25 zł
Daniel Figaszewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TR
10 zł
Tomasz Rak
BM
10 zł
Bartosz Mikołajczak
GR
ukryta
Grzegorz Robaczyński
PS
10 zł
Paweł Swędzikiewicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
25 zł
Piotr Łazarz
MS
100 zł
Maciej Sas
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KK
10 zł
Krzysztof Kołaciński
SM
25 zł
Szymon Margol
G
10 zł
Grzesiek S.
J
10 zł
Jakub Maćkowiak
ŁM
20 zł
Łukasz Mejer
MB
100 zł
Marcin Budzik
MS
10 zł
Miron Szafraniec
I
50 zł
Ireneusz Szafran
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AK
25 zł
Adam Kawiak
Dane ukryte
13 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Marek Marczak
AH
50 zł
Adrian Haponiuk
TP
10 zł
Tomasz Porombka
GS
30 zł
Grzegorz Szymański
MO
25 zł
Michał Osuch
ŁG
ukryta
Łukasz Gojny
A
20 zł
andryu1992
L
59 zł
Leon
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AL
25 zł
Ariel Labzik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BK
10 zł
Bartosz Kaleta
J
50 zł
Jakub Cz
ŁZ
25 zł
Łukasz Zalewski
PS
100 zł
Paweł Stelmaczonek
P
15 zł
prezes3c
AK
25 zł
Adrian Kubacki
MT
25 zł
Mateusz Tkacz
MD
50 zł
Mateusz Dąbrowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PT
25 zł
Paweł Tomczuk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
25 zł
Paweł Łuczak
CM
25 zł
Cezary Mikołajczyk
DJ
25 zł
Dawid Juventino
ŁK
10 zł
Łukasz Kobielus
M
25 zł
Miron
KM
10 zł
Krzysztof Michałek
MM
50 zł
Michał Mycka
B
10 zł
Barnabhinio
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IS
10 zł
Irek sikora
AM
25 zł
Adam Młynarczyk
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
R
ukryta
Reaper
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
25 zł
Marcin Żebrowski
PK
100 zł
Piotr Kowalski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AZ
13 zł
A Zak
BM
50 zł
Bary Milanista
AG
20 zł
Artur Grudziński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MT
ukryta
Michał Tukalski
PK
10 zł
Paweł Kowalewski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Michał Kamiński
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DJ
200 zł
Dariusz Jóźwiak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŁW
25 zł
Łukasz Wtulich
RK
10 zł
Radek Kowalczyk
BW
10 zł
Bartłomiej Wojciechowski
JB
20 zł
Jakub Belina-Brzozowski
MO
50 zł
Michał Osowski
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Adrian Kulik
MK
15 zł
Michał Kędziora
AS
ukryta
Adrian Szynawa
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DN
25 zł
DANIEL NYC
MM
10 zł
Maksymilian Młodyszewski
NN
100 zł
Norbert Nowak
PP
25 zł
Piotr Pruss
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
T
50 zł
tomaszblaz
KK
10 zł
Kamil Kaczor
DB
30 zł
Dawid Baran
M
30 zł
Michał
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MR
100 zł
Marcin Rogalski
F
10 zł
Fiolos88
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
10 zł
Jarek
KC
25 zł
Krzysztof Ciabach
TZ
50 zł
Tomasz Zdziebło
A
10 zł
Agnieszka
MM
20 zł
Michał Mazur
SW
100 zł
Sebastian Wojtasinski
KR
25 zł
Kamil Rzepecki
KP
10 zł
Krzysztof Podhorski
KB
25 zł
Konrad Bielec
RJ
25 zł
Robert Jaskrowski
K
20 zł
Kamil
TM
10 zł
Tomasz Majkowski
EP
30 zł
Edyta Płaza
JW
100 zł
Jacek Wojtasinski
AG
100 zł
Adam Gawron
ED
20 zł
Edgar Debever
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
J
10 zł
Jan Praszczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JJ
ukryta
Jacek Janik
TP
15 zł
Tomasz Pszczółka
C
10 zł
Cantona
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Marcin Korbel
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Mariusz Pasionek
DS
50 zł
Dominik Smaza
BB
50 zł
Bogusław Bożek
MB
50 zł
Michał Być
DG
20 zł
Daniel Górski
MM
100 zł
Marcel Mroziak
MN
100 zł
Mateusz Nikiel
RM
25 zł
Robert Murzyn
JN
15 zł
Jakub Nowak
S
50 zł
sczepita
MK
25 zł
Marcin Kiełbasiński
PL
18 zł
Paweł Lis
W
20 zł
wojciechowskiszymon
BA
25 zł
Błażej Antczak
SZ
10 zł
Sebastian Zawadzki
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
G
25 zł
Grzegorz Radzymiński
FN
10 zł
Filip Niechciał
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KD
10 zł
Karol Damian
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ŁS
50 zł
Łukasz Sochacki
SZ
20 zł
Szymon Zaczek
Dane ukryte
13 zł
Dane ukryte
MF
25 zł
Maciej Federowicz
MJ
15 zł
Maciej Jankowski
DT
18 zł
Dominik Tosza
MM
10 zł
Mateusz Majchrzyk
DT
500 zł
Daniel Towalski
D
20 zł
Dawid
V
10 zł
Vito
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DK
100 zł
Dawid Korbaś
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
SP
25 zł
Sławomir Putek
LL
40 zł
L L
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WJ
10 zł
Witold Jaworski
MJ
100 zł
Madzia:) juveluck
AW
15 zł
Artur Wojcieszak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Adam Mróz
BP
10 zł
Bartłomiej Przybylski
KP
25 zł
Karol Paczuski
JP
10 zł
Jakub Pączek
S
50 zł
Seba
MS
25 zł
Miron Szafraniec
ŁM
10 zł
Łukasz Mrozowski
KJ
10 zł
Kamil Jakubowski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
JW
10 zł
Joachim Wieczorek
PA
25 zł
Piotr Ankutowicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
20 zł
Kamil
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
10 zł
Krzysztof Sznajded
PK
50 zł
Patryk Kowalski
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
TT
20 zł
Tomasz Tomczyk
R
100 zł
Rafal
PB
14 zł
Patryk Bębenek
PM
100 zł
Piotr Małas
G
25 zł
gregi89
PJ
25 zł
Paulina Jarmuła
25 zł
Piotr Łabno
MF
20 zł
Michał Fuhrmann
Użytkownik niezarejestrowany
40,83 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MB
25 zł
Maciej Bukowski
PS
10 zł
Piotr Seweryn
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RM
25 zł
Roman Marchaj
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŁS
10 zł
Łukasz Sipiński
J
50 zł
jurson09
MC
50 zł
Marcin Chyczewski
D
10 zł
dyniek
MK
ukryta
Michał Kaliszewski
JK
50 zł
Jarosław Kożuchowski
JM
25 zł
Jarosław Mol
G
25 zł
Greg
PS
30 zł
Piotr Szczerbinski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MP
10 zł
Mateusz Pawlik
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
S
10 zł
Samael
MP
ukryta
Michal Plaza
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RS
10 zł
Rafał Stokowski
MG
25 zł
Michal Gorecki
KD
25 zł
Kamil Dobiesz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
L
100 zł
Longer1987
DO
25 zł
Daniel Orzeł
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PB
10 zł
Patryk Białek
T
20 zł
Tom
T
10 zł
Tomasz
JS
100 zł
Janusz Sznajder
DW
100 zł
Dominik Wilk
S
20 zł
striker
MW
10 zł
Maciek Wadas
MK
10 zł
Mateusz Kopiec
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MP
ukryta
Mariusz Piastowski
DJ
10 zł
Damian Juszkiewicz
DS
20 zł
Dominik Sypniewski
AN
30 zł
Arkadiusz Nowak
J
25 zł
Jerzol
KK
10 zł
Kamil Kościński
MM
10 zł
Mateusz Makówka
PN
25 zł
Paweł Nalewajk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PK
10 zł
Paweł Klapiński
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PK
10 zł
Paweł Kowalski
Q
100 zł
Qlffon
M
50 zł
Michał
10 zł
Maciej Żylis
MP
40 zł
Mikołaj Porębny
MW
25 zł
Maciej Włoczewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PB
100 zł
Piotr Bogdziewicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
14 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PS
20 zł
Paweł Sobolewski
U
15 zł
Uta123
K
ukryta
Krzychu89
KP
10 zł
konrad podolinski
KC
25 zł
Konrad Czemko
K
10 zł
Konrad_cmf
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DK
ukryta
Dariusz Kryściak
F
ukryta
Fafik
P
100 zł
Paweł
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PB
25 zł
Piotr Biegajski
PS
10 zł
Paweł Safinowski
MJ
50 zł
Mirosław Job
MP
25 zł
Maciej Piekarz
M
50 zł
maciekban
WK
20 zł
Wojciech Klenczar
AF
25 zł
Aleksander Filip
KC
25 zł
Katarzyna Cichoń
TM
50 zł
Tomasz Matejczyk
M
50 zł
murzynek00000
DF
10 zł
Dawid Folta
WN
10 zł
Wojciech Nalepa
DK
25 zł
Damian Kukliński
100 zł
Marcin Paluska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
25 zł
Jakub
M
25 zł
michuzet
MS
10 zł
Marek Stankiewicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JM
100 zł
Jacek Matkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
60 zł
juve124
B
10 zł
Barco
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PR
10 zł
Paweł Rudnicki
PJ
25 zł
Patryk Janiuk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MD
100 zł
Mateusz Dembski
KD
25 zł
Karol Dragan
A
50 zł
agisdeluxe
I
25 zł
Ipsy85
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KG
ukryta
Karol Głaz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
50 zł
Adrian
M
10 zł
MarioBros90
MP
10 zł
Maciek Popielarz
MM
50 zł
Michał Mycka
M
15 zł
Mariohyper
GK
100 zł
Grzegorz Konieczny
AP
25 zł
Adrian Pawłowski
MZ
50 zł
Marcin Zarzeczny
MZ
15 zł
Marcin Zabłudowski
PP
10 zł
Paweł Piotrowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RG
25 zł
Rafał Gołębiowski
OU
25 zł
Olga Urbanek
SS
10 zł
Sebastian Siemaszko
DS
50 zł
Dariusz Szymczak
LC
25 zł
Lesław Chowaniec
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
I
50 zł
iths
L
30 zł
Loro
ML
15 zł
Marcin Leszczyński
MO
25 zł
Mateusz Ostrowski
B
100 zł
bo'bo
A
25 zł
art22ur07
MK
10 zł
Michał Kramarczyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PS
50 zł
Paweł Surma
ŁM
20 zł
Łukasz Michalik
P
25 zł
Poli
M
25 zł
Maciek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
PK
20 zł
Patryk Koziarek
BB
50 zł
BartŁomiej Biernat
K
50 zł
karolsekol
PK
30 zł
Pawel Kowalewski
CM
10 zł
Claudio Marchisio
MD
25 zł
Maciej Danielewski
SC
10 zł
Szymon Czyżowicz
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
ŁK
50 zł
Łukasz Kokocha
S
25 zł
Sebastian
H
25 zł
Hubert
M
10 zł
Mateusz Matysiak
MK
100 zł
Michał Kubik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PB
50 zł
Przemyslaw Babij
M
20 zł
Maciej
WA
18,97 zł
Wojciech Alwasiak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
100 zł
giwmiczojs
AM
25 zł
Amadeusz Małysza
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MP
25 zł
Michał Poleszak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
WR
100 zł
Wojciech Reszka
PP
10 zł
Przemek Pęgiel
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
AJ
10 zł
Adrian Jakubowski
AC
25 zł
Albert Ciszek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AG
10 zł
Artur Grudziński
MZ
50 zł
Michał Zasada
DW
10 zł
Dariusz Wójcicki
RS
25 zł
Radosław Sycz
PJ
25 zł
Piotr Jachowicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DK
20 zł
Dominik Kidoń
PJ
30 zł
Piotr Jurek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Piotrek
T
50 zł
TOMASZ
MS
50 zł
Marcin Sułek
RB
25 zł
Radosław Brzostowicz
K
25 zł
Kamil
R
300 zł
Radek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RK
20 zł
Rafał Kózka
PG
10 zł
Pe Gie
PP
10 zł
Przemysław Pasieczny
HC
10 zł
Hubert Cymerys
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
CG
50 zł
Cezary Gałach
AP
10 zł
Aleksandra Paukszta
F
30 zł
Filip
ET
33 zł
Edmund Tłokiński
MS
100 zł
Mateusz Sztukowski
MW
10 zł
Mateusz Włosek
PB
20 zł
Piotr Baranowicz Buffon
KM
45 zł
Krzysztof Mateja
ŁL
10 zł
Łukasz Lesiowski
DZ
25 zł
Denis Zawiślak
MK
10 zł
Maciej Konopka
MR
10 zł
Mirosław Robak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
O
25 zł
Orb
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
AK
10 zł
Artur Kutyłowski
JN
ukryta
Jakub Napierski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AN
10 zł
Adam Niżyński
M
25 zł
Maras27
M
20 zł
Mateusz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
O
50 zł
Ola
JC
ukryta
Juventus Club Bianconeri 48
S
25 zł
Simonpforza
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Michał Kowalczyk
50 zł
Bartosz Świątek
W
10 zł
Wicior
MM
25 zł
Michał Muszyński
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
GM
50 zł
Grzechu M
PS
100 zł
Paweł Sznajder
P
50 zł
Petecki
M
100 zł
Mateusz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
TT
30 zł
Tomasz Tetiuk
A
50 zł
adryjan
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
100 zł
Maciej
MD
25 zł
Mariusz Dzwonek
J
100 zł
juveni
MJ
25 zł
Maciej Jankowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PW
50 zł
Paweł Wach
PW
10 zł
Patryk Warowny
KK
25 zł
Konrad Krzyżanowski
ŁS
25 zł
Łukasz Szatkowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
L
350 zł
lauri
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
FG
25 zł
Filip Gorloff
PM
15 zł
Piotr Mastalerz
JB
25 zł
Jan Binkieeicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MK
10 zł
Mateusz Kaziów
MB
10 zł
Mateusz Buchholz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BD
25 zł
Bartłomiej Dzieżyk
WP
10 zł
Wojciech Połubiński
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
25 zł
gawron
TC
50 zł
Tomasz Cieślak
DP
25 zł
Damian Prokopczyk
JP
50 zł
Jakub Powada
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
SL
10 zł
Stefan Lorentz
ST
100 zł
Sylwia Tomaszewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Piotr Czajka
X
25 zł
X-pack
P
50 zł
Polsport
D
25 zł
Dzemo2003
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
DR
10 zł
Daniel Rogowski
ŁS
25 zł
Łukasz Szarszewski
DW
10 zł
Damian Węgrzyński
300 zł
Kamil Goniwiecha
DU
50 zł
Dawid Urbańczyk
MS
100 zł
Michał Sobański
300 zł
Łukasz Domagalski
KZ
10 zł
Kornel Ziółkowski
T
20 zł
Tomasz
Anna i Grzegorz Wystalscy
10 zł
Anna i Grzegorz Wystalscy
M
100 zł
Marcin
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
U
50 zł
Ulisses
B
50 zł
bryniar
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
100 zł
adam kwiatkowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RN
50 zł
Rafał Nowacki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PR
25 zł
Pawel Rechemtiuk
C
50 zł
Czemek
T
10 zł
Tomasz
PF
30 zł
Piotr Figiel
SM
70 zł
Sławomir Marciniak
MP
10 zł
Michał Poleszak
Łukasz Siewierski
1 zł
Łukasz Siewierski
KK
10 zł
Krzysztof Kolanus
AK
10 zł
Artur Krawacki
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JO
100 zł
Jarek Ottlinger
K
10 zł
Krystian
25 zł
Sebastian świtek
JB
50 zł
Jakub Borkowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Brutalo
PM
50 zł
Przemysław Musialik
KK
50 zł
Krzysztof K
KW
10 zł
Krzysztof Wereda
V
100 zł
Volto
BW
50 zł
Bartosz Węgrzyn
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
50 zł
Ariel Świerzyński
M
25 zł
matbtm
T
25 zł
Tomek
GK
50 zł
Greg K.
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PM
250 zł
Paweł Mroczek
C
25 zł
charles
TM
10 zł
Tomasz Macura
DB
10 zł
Daniel Bieszczad
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
meda11
PH
25 zł
Paweł Haja
DD
20 zł
Dawid Donocik
N
30 zł
Nawro999
TN
10 zł
Tomasz Narewski
RT
10 zł
Rafał Toborek
JO
ukryta
Jan Orszulik
AM
ukryta
Adrian Markowski
MM
10 zł
Maciej Molenda
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Michał Milczarski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Milosz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DM
25 zł
Dariusz Maksajda
P
10 zł
Patryk
PT
10 zł
Paweł Trzaskowski
PJ
150 zł
Paweł Jarmuła
PW
10 zł
Piotr Woś
Ł
10 zł
Łukasz
K
25 zł
kamildeath
ŁB
10 zł
Łukasz Burzec
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Adam
S
25 zł
Sebastian
JB
20 zł
Janusz Badowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Marek
ML
25 zł
Marcin Lisowski
MO
20 zł
Michał Okuniewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
50 zł
Kon
DS
25 zł
Dawid Stachańczyk-Piłat
M
50 zł
Maciej Matys
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
25 zł
Mateusz Łaba
MJ
10 zł
Marcin Jabłoński
AS
30 zł
Adrian Swiderski
DS
25 zł
Dominik Sysa
M
50 zł
Małolepszy
PC
100 zł
Paweł Cichy
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MJ
100 zł
Marcin Jurecki
R
10 zł
Radek
MC
10 zł
Maciej Czerwiec
DS
ukryta
Damian Siwiec
KK
50 zł
Krystian Kular
GJ
25 zł
Grzegorz Jankowski
JM
100 zł
Jacek Mindziak
TM
ukryta
Tomasz Maderak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PC
50 zł
Paweł Cybulski
MW
ukryta
Mateusz Witkowski
ŁŚ
50 zł
Łukasz Śledziowski
MR
20 zł
Mateusz Rutkowski
ŁF
25 zł
Łukasz Faliszewski
PG
ukryta
Piotr Gajkowski
AW
25 zł
Adam Warchoł
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
10 zł
Jerryf
T
100 zł
Tomasz Możejko
S
18,97 zł
Sławek Rzepa
AK
10 zł
Ariel Krzewicki
RK
10 zł
Radosław Krajewski
ŁZ
200 zł
Łukasz Zachariasiewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TP
50 zł
Tomasz Palacz
MM
150 zł
Mateusz Machulski
WR
25 zł
Wiesiek Rad
RS
20 zł
Rafał Szymaszek
AA
25 zł
Adam Andrzejczak
ML
25 zł
Michał Lewandowski
KK
10 zł
Kamil Kaczor
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
25 zł
Adam Machnikowski
3
25 zł
3rspider
PS
10 zł
Przemysław Słapak
DK
ukryta
Dawid Kołos
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KC
25 zł
Karol Czołowski
RC
25 zł
Rafał Chracewicz
MG
100 zł
Mariusz Galezyka
J
50 zł
Jakub
MZ
25 zł
Michał Zbiciak
S
10 zł
stan
M
10 zł
Matek
K
50 zł
Krzysiek
D
20 zł
Del_pablo
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TB
250 zł
Tomasz Bezak
SS
30 zł
Sila Spokoju
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Adrian Styskal
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paweł
PO
100 zł
pitrek opole
K
50 zł
Kamal El-Hassan
M
100 zł
Martin
M
30 zł
Marek
MB
50 zł
Marian Bielecki
M
25 zł
Mr.Koobek
J
ukryta
jurson09
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
20 zł
Maniek
GP
25 zł
Grzegorz Pietras
TP
100 zł
Tomek P
BK
50 zł
Bartosz Kowalski
PB
10 zł
Przemysław Barteczko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Mirosław Wyszomirski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
N
10 zł
Nesti
K
50 zł
Kamil
GA
50 zł
GRZEGORZ ABRAM
MS
25 zł
Miron Szafraniec
P
10 zł
Przemek
MA
25 zł
Mateusz Adamiak
M
25 zł
Maciek
C
ukryta
Cobra
R
25 zł
Radosław
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WR
ukryta
Wojciech Rutka
MM
25 zł
Michał Miłosz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
BO
25 zł
Bartłomiej Olek
MK
25 zł
Marcin Kocot
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marek

Pierwsza wpłata

M
50 zł
Marek

Najwyższa wpłata

DT
500 zł
Daniel Towalski
Nasi użytkownicy założyli

335 218 zrzutek

Pomóż zebrać 30 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

558
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.