id: jvbkmk

Ponadpokoleniowa uczelniania akcja charytatywna

Ponadpokoleniowa uczelniania akcja charytatywna

1 341 zł 
z 3 000
44%
zakończona 15.12.2020r
22 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

W imieniu Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS oraz studentów II stopnia Produkcji Medialnej, a także Przedszkola nr 65, które ściśle współpracuje z UMCS, kierujemy gorącą prośbę o przyłączenie się do naszej akcji charytatywnej. 

W tym roku, z okazji Mikołajek, przedszkolaki z placówki przedszkolnej przekazują część swojego prezentu na wybrane przez nich organizacje, pomagające najbardziej potrzebującym.

Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zajęciach, które miały na celu uwrażliwić maluchy na potrzebę wspierania takich akcji i zwrócić ich uwagę na radość płynącą z obdarowywania drugiej osoby. 7 grudnia każde z dzieci otrzyma symboliczną cegiełkę o wartości 5zł (pochodzącą z ich prezentu świątecznego), którą będzie mogło podarować jednej z trzech fundacji:

- Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals”

- Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta

- Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza Pogodny Dom

Dzieci samodzielnie dokonają wyboru, komu chciałyby pomóc, wrzucając swoją cegiełkę do wcześniej przygotowanych przez wychowawczynie puszek.

Studenci Produkcji Medialnej zajmą się oprawą medialną całej akcji.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, nie możemy pozwolić sobie na kwestowanie lub zapraszanie darczyńców do osobistego wrzucania datków do przedszkolnych puszek, dlatego taka forma zbiórki wydaje się być tą najbardziej bezpieczną i wygodną.

Pragniemy umożliwić wszystkim z Was, w tym również członkom społeczności uczelnianej wzięcie udziału i dołożenie swojej cegiełki dla wybranych przez dzieci organizacji.

Pełni nadziei, zwracamy się z prośbą o każdą złotówkę oraz o udostępnianie naszej akcji, aby uzbierać jak największą sumę dla tych, którzy potrzebują tego najbardziej!

Liczymy, że zainteresowanie i powodzenie akcji pozwoli nam kontynuować ją w kolejnych latach, a wszystkim uczestnikom dostarczy mnóstwa radości i zbuduje prawdziwie świąteczną atmosferę.


Niech nasza akcja połączy nie tylko osoby o wielkich sercach, ale także wszystkie pokolenia!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 131 zrzutek

i zebrali

840 047 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?