Zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego (ACL) dla Grzegorza ID: jvntm7

Zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego (ACL) dla Grzegorza ID: jvntm7

9 637 zł z 14 000 zł

68%

9 637 zł

9 637 zł

z 14 000 zł

zakończona

zakończona

14.05.2019r

105

105

wspierających
68%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego ACL dla Grzesia

Grześ w tym roku skończył 30 lat. Zawsze był bardzo aktywną osobą, pełną humoru i energii. Był animatorem i wychowawcą, angażował się w różne inicjatywy np. te, pomagające dzieciom z ubogich rodzin, działając przy parafialnej świetlicy środowiskowej. Mając kilkanaście lat zaraził się pasją do kolarstwa szosowego. W ramach grupy kolarskiej BOSCO TEAM przemierzał setki, tysiące kilometrów po całej Europie, szerząc kulturę sportu i wychowania młodzieży w wartościach i dobrych wzorcach.

Niestety niedawno uległ nieszczęśliwemu wypadkowi w wyniku którego nastąpiło całkowite zerwanie więzadła krzyżowego i naderwanie więzadeł bocznych w prawej nodze. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest zabieg rekonstrukcji. Na taki zabieg można czekać bardzo długo. Dlatego zdecydowaliśmy się wraz z rodziną założyć tę zbiórkę, która umożliwi nam zebranie pieniędzy na wykonanie operacji prywatnie w klinice sportowej, w mamy nadzieje niedługim czasie. Dzieki temu Grzegorz będzie miał pewność na powrót do sportu.

Grzesiu jeszcze w tym roku zostanie ojcem, dlatego tak ważne jest dla nas, aby jak najszybciej wrócił do pełni sił i zdrowia, aby móc opiekować się swoją rodziną, której jest obecnie jedynym żywicielem. Nie raz on pomagał innym, mamy nadzieję, że teraz to inni będą mogli pomóc jemu.

Kwota zbiórki obejmuje tylko koszta samego zabiegu, nie wliczamy w nią ewentualnych kosztów rehabilitacji. Jest dla nas ważne aby mógł do niej przystąpić w zalecanym przez lekarzy terminie 6 tygodni, a nie kilku lat…

Jeśli znasz Grzesia i miałeś okazję go spotkać to proszę, udostępnij tę zbiórkę i wpłać chociaż 1 złotówkę. Razem możemy pomóc mu wrócić do pełnej sprawności. Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota. Jeśli nigdy nie miałeś okazji go poznać, również zachęcam Cię aby podzielić się dobrem, nie tylko finansowym ale również modlitwą czy ciepłą myślą.

Dziękujemy!

Wpłacający105

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
25 zł
K&
Kubuś & rodzice
500 zł
O
Olena Wójcik
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
HS
Hubert Stępień
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
K
Ksiazki dla Grzesia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze12

 
2500 znaków
 • B
  Boscoteam

  Będzie Msza za Kontuzjowanego o szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Modlimy się i czekamy na wspólne „kręcenie” ;)

  500 zł
 • Grzegorz Maciaszek

  Jestesmy wam bardzo wdzieczni! Ja sam nie wierze ze tak baardzo wszyscy pomagają. Czasem taki zlosliwy potrafiłem byc a tyle dobra teraz od Was doswiadczam. Dziekuje Wam. Mysle ze Pan Bog dziala bardziej niz nam sie czasem wydaje... ????????

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się, Grzesiek, obyś dalej kręcił!

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wszystkiego dobrego!

  100 zł
 • MG
  Marek Gubernat MSF

  Sam jestem szczesliwcem, któremu inni pomogli zrekonstruowac ACL. Walcz gościu, będziesz śmigał!

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

500 379 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?