id: jvuwct

Bądź jednym z odkrywców potencjału!

Bądź jednym z odkrywców potencjału!

Nasi użytkownicy założyli 1 179 523 zrzutki i zebrali 1 233 611 309 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czy w Twoim życiu jest ktoś, kto dostrzega Twój potencjał?


Uważamy, że każdy powinien mieć szansę na odkrywanie potencjału w sobie.


Stowarzyszenie INSTYTUT POTENCJAŁU to świeża sprawa, natomiast za nim stoją ludzie, którzy działają w różnych organizacjach pozarządowych niemal lata świetlne. Jesteśmy grupą przyjaciół z milionem pomysłów, a jednym celem. Zauważyliśmy, że w każdym z nas drzemie potencjał, więc dlaczego nie pomóc go odnajdywać najmłodszym?


Jaki jest według Ciebie przepis na sukces?q73b9140a614bca6.pngPrzepis na sukces według Laboratorium Sukcesu


Składniki:

  • ½ szklanki odwagi
  • ¾ opakowania wiary w siebie
  • 3 łyżeczki wsparcia
  • szczypta chęci


Laboratorium Sukcesu to nasz główny projekt, na którym obecnie się skupiamy. Opracowujemy ścieżki, by później, kiedy dzieci zostaną zrekrutowane do projektu, miały je maksymalnie zindywidualizowane. Kluczem do sukcesu będzie wsparcie wolontariusza, który będzie mentorem dla dziecka.


Tutoring i mentoring postanowiliśmy porównać do nauki jazdy na rowerze. Kiedy dziecko zaczyna jeździć na rowerze z bocznymi kółeczkami najczęściej radzi sobie samodzielnie. Gdy nadchodzi etap demontażu kółek bocznych niezbędne jest wsparcie drugiej osoby. Najczęściej chwytamy wtedy za siodełko i asekurujemy kilkulatka. Aż w pewnym momencie, kiedy czujemy, że malec ma już wprawę i poradzi sobie z przejechaniem kilku metrów, najczęściej bez komunikowania, puszczamy siodełko. Od tej pory dziecko prawdopodobnie zyskało umiejętność, której nie zapomni do końca życia, ale też rozpiera go duma, wierzy w siebie i swoje możliwości. Chcemy, żeby to też zostało z nim do końca życia. Mentor to ktoś, kto pomoże dziecku dostrzec potencjał i go wykorzystać. To przyjaciel, który wspiera dziecko w jego staraniach.


A może to właśnie w Tobie tkwi potencjał odkrywcy?

Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję zostania Oficjalnym Odkrywcą Potencjału i/lub naszym Honorowym Patronem. Chociaż tak naprawdę każda złotówka pomoże powstać Laboratorium Sukcesu, a dla nas to będzie prawdziwy zaszczyt, że zostaliśmy obdarowani Twoim zaufaniem.


Oficjalnym Odkrywcą Potencjału zostanie każda osoba, która wpłaci na zrzutkę min. 50 zł. Tytuł zostanie potwierdzony certyfikatem w formie elektronicznej, który można ustawić sobie na tapetę komputera lub wydrukować i oprawionym ozdobić ścianę. 


Honorowym Patronem zostanie każdy (w tym firma), kto wpłaci min. 200 zł. Będzie nam bardzo miło umieścić logotyp Twojej firmy lub Twoje imię i nazwisko w sekcji PATRONI na stronie Laboratorium Sukcesu. Za Twoje wsparcie w wydobywaniu potencjału otrzymasz także odpowiedni certyfikat w formie elektronicznej.


Pieniądze przeznaczymy na rozwój programu, by mógł w jak najbardziej dopracowanej formie dotrzeć do jak największej liczby dzieci potrzebujących wsparcia i ich opiekunów. Między innymi wydrukujemy niezbędne dokumenty, zamówimy specjalne odznaki dla dzieci, a co najważniejsze - dzięki temu wydobędziemy ocean potencjału.


Jeśli chcesz wspomóc Instytut Potencjału w innej formie niż finansowa (np. merytoryczna, rzeczowa, instytucjonalna) zapraszamy do kontaktu: [email protected]Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Certyfikat Oficjalnego Odkrywcy Potencjału
Tytuł zostanie potwierdzony certyfikatem w formie elektronicznej, który można ustawić sobie na tapetę komputera lub wydrukować i oprawionym ozdobić śc...
20 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Imienny Certyfikat Oficjalnego Odkrywcy Potencjału
Tytuł zostanie potwierdzony imiennym certyfikatem w formie elektronicznej, który można ustawić sobie na tapetę komputera lub wydrukować i oprawionym o...
50 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Tytuł Honorowego Patrona
Będzie nam bardzo miło umieścić logotyp Twojej firmy lub Twoje imię i nazwisko w sekcji PATRONI na stronie Laboratorium Sukcesu. Za Twoje wsparcie w w...
200 zł

Kupione 1

Zakończona

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
350 zł
EF
Ewa franciszkiewicz
100 zł
RM
Roksana
75 zł
 
Dane ukryte
70 zł
DS
Dawid
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KO
Klaudia
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!