id: jw7muu

Skarbonka Leona

Skarbonka Leona

Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Aktualności8

 • Dzisiaj walentynki ale Leoś nie ma coś szczęścia w miłości :/

  Nie ma domku, nikt nie pyta, a on już tak bardzo chciałby zamieszkać na swoim...

  Może ten wyjątkowy dzień przyniesie szczęście wyjątkowemu psiakowi 🤞 i rodzinę, której nie przerażą jego straszki, a on w zamian ofiaruje całą miłość swojego małego wielkiego serduszka ❤️

  Wszystkiego na temat adopcji Leona dowiecie się pod nr 662 908 596, 514 003 950

  Bardzo proszę również o pomoc w opłaceniu pobytu Leona w hoteliku 🙏🙏🙏 7DwoC5TRC40eETaJ.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Leon to mały pies o wielkim sercu i trudnej przeszłości... Wciąż bez domu 💔 Wciąż czeka w hotelu na cud 🙏

Poniżej krótkie przypomnienie jego historii dla tych, którzy są z nami od początku i jednocześnie wprowadzenie dla tych, którzy dopiero poznają Leona i chcieli by mu pomóc.


Leon trafił pod opiekę hotelu 10 miesięcy temu ze schroniska o nie najlepszej reputacji, gdzie ogrom psów i brak zainteresowania sprawiły, że dorastał w ciemnej izolatce, bez socjalizacji i kontaktu z człowiekiem. Zabrany na dom tymczasowy do osoby, którą jego problemy przerosły został zwrócony w jeszcze gorszym stanie, ze złamaną psychiką i ogromną traumą prosto do celi z wyrokiem dożywocia. Widząc tragedię jego i jego dzikiej mamy podjęłam decyzję o umieszczeniu ich w hoteliku pod opieką behawiorysty. 10 miesięcy temu wierzyłam, że uda się szybko znaleźć nowe domy dla dwóch ślicznych dzikusków, niestety rzeczywistość okazała się trudniejsza, podobnie jak znalezienie odpowiedzialnych opiekunów...


Mama Leona mieszka obecnie w domu tymczasowym, ma zapewnioną karmę do czasu adopcji, a jedyne koszty jakie będą spoczywać na mnie to ewentualna opieka weterynaryjna, gdyby zaszła taka potrzeba.


Niestety Leon wciąż ma wiele do przepracowania, boi się obcych, dzieci, głośnych dźwięków i nagłych ruchów, a przede wszystkim panicznie boi się smyczy, którą w przeszłości musiał być zbity, co na ten moment wyklucza spacery smyczowe.

Leon w hoteliku jest bezpieczny, ma psie towarzystwo, które dodaje mu otuchy i uczy się wypracowywać właściwe zachowania. Ponadto Leon bardzo słucha się opiekunki, co pozwala mu na luźne spacery w znajomym, bezpiecznym otoczeniu.

Jego adopcja jest uwarunkowana ogromną odpowiedzialnością i poważnym potraktowaniem tematu przez przyszłych opiekunów, którzy będą musieli ściśle współpracować z behawiorystą, niestety do dziś nie znalazł się nikt, kto podjąłby się tego wyzwania.

Tym samym Leon ma dwa wyjścia - hotel, lub powrót do schroniska, gdy na jego utrzymanie zabraknie funduszy.


Miesięczny koszt pobytu w hoteliku to kwota 660,00 - 682,00zł w zależności od liczby dni w miesiącu + koszty karmy i opieki weterynaryjnej.

Po konsultacji podjęłam również decyzję o jego chemicznej kastracji - Leon to pies mocno lękowy, a chemiczna kastracja jest procesem odwracalnym i pozwoli nam przekonać się, jak w przyszłości już docelowo kastracja chirurgiczna wpłynie na jego zachowanie i ewentualnie uniknąć powiększenia szkód, jeśli okazało by się, że jego lęki nasiliłyby się po ingerencji w gospodarkę hormonalną. Koszt chipa to około 350,00zł.

Miesięcznie potrzebuję uzbierać kwotę 500,00zł by uregulować jego opłaty - resztę finansuję z własnej kieszeni. Niestety wszystkie stałe deklaracje już dawno zostały wycofane. Dlatego by zapewnić Leonowi bezpieczeństwo została założona cykliczna zrzutka do czasu adopcji.


Nie pozostaje nic innego jak walczyć dalej o szczęśliwe zakończenie historii Leona, które wierzę, że przy dotychczasowej determinacji i jeszcze większej cierpliwości w końcu razem napiszemy.

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie - bez niego Leon już dawno wrócił by do schroniskowego boksu.

Mam nadzieję, że zostaniecie z nami i dalej będziecie pomagać mi wyrównywać rachunki tego skrzywdzonego malucha <3

Wszystkie informacje o losach Leona i jego mamy możecie na bieżąco śledzić na facebook'owej grupie Gang Leona a dotychczasowe działania pod linkami załączonymi do zrzutki.

leSZuAj3skVQZcu5.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

SA
Sylwia Antoszek
50 zł
KK
Kamka i Melvin
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BE
Beata
300 zł
PZ
Patrycja
10 zł
EL
Eliza
30 zł
IG
Iga
SA
Sylwia
KK
Kamka i Melvin
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków