Na pomoc Podkarpaciu! ID: jwgjg7

Na pomoc Podkarpaciu! ID: jwgjg7

82 zł z 10 000 zł

0%

82 zł

82 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

30.08.2020r

6

6

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kiedy w poniedziałek 22 czerwca 2020 r. zaczęło lać, wszyscy spodziewaliśmy się, że to tylko kolejna intensywna burza i zaraz przejdzie. Jednak nadal padało, a sytuacja z dnia na dzień stała się beznadziejna... Ulewne deszcze sprawiły, że przez Podkarpacie przeszła gwałtowna powódź, wystąpiły również lokalne podtopienia, pozbawiając wiele osób dorobku ich życia.


W ciągu chwili zdemolowane zostały dziesiątki domów i gospodarstw, a kolejne zostały poważnie uszkodzone.


Dopiero co wspólnie stawaliśmy ramię w ramię z medykami walczącymi z pandemią, a teraz zaatakował nas żywioł wobec którego często byliśmy bezradni, choć wiele osób ruszyło innym na pomoc, po raz kolejny pokazując, jak niesłychanie silna więź łączy mieszkańców Podkarpacia.


Przed nami kolejne wyzwanie i nie możemy być wobec niego obojętni. Wesprzyj działalność Fundacji Stali Rzeszów i pomóż osobom dotkniętym żywiołem, które tej pomocy potrzebują najbardziej, pozwalając im z optymizmem spojrzeć w przyszłość.


Fundacja Stali Rzeszów organizuje również bieżącą pomoc dla osób, które dotyka zalanie lub podtopienie. Organizujemy się również w grupy interwencyjne.


Jeżeli potrzebujesz wsparcia napisz na [email protected] .

Wpłacający6

T
Tomasz
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
F
Fundacja Stali Rzeszów
1 zł
JG
Jakub G
1 zł

Nasi użytkownicy założyli

558 136 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?