id: jwnup9

Zbieramy na wyposażenie studia telewizyjnego dla uczniów PZ Nr 9 w Kętach.

Zbieramy na wyposażenie studia telewizyjnego dla uczniów PZ Nr 9 w Kętach.

Opis zrzutki

 „Dąbrowska” w Kętach jest szkołą nastawioną między innymi na rozwój artystyczny młodzieży. Profil klasy „językowo-filmowej” pozwala nam zdobyć dużą wiedzę teoretyczną na temat kina. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy chcą w przyszłości pójść na studia filmowe, telewizyjne lub dziennikarskie.

pa81bc0dd295829b.jpegDo niedawna korzystaliśmy z uprzejmości lokalnej telewizji TVK HD, która organizowała dla nas warsztaty w swoim studio. Niestety ta współpraca zakończyła się i pozostaliśmy z pustym pomieszczeniem, bez sprzętu. Pragniemy wyposażyć nasze studio, abyśmy mogli nadal zdobywać wiedzę praktyczną. Chcemy być niezależni i rozwinąć naszą TV Dąbrowską.

Prosimy o pomoc.

y32f31507adc8ddd.jpeg

Przygodę z telewizją uczniowie naszej szkoły zaczęli w 2008, tworząc szkolną telewizję informacyjną pod nazwą Project 9. Jeden z jej projektów został nagrodzony przez Marszałka Małopolskiego, a nasz kolega, Łukasz Błaszków, mógł wyjechać do Brukseli,

żeby zwiedzić Parlament Europejski.

d39cb15c7e3e4c68.jpegW ramach zajęć filmowych kręciliśmy krótkie etiudy filmowe, jeździliśmy na warsztaty do TVP Katowice, organizowaliśmy wyjazdy do profesjonalnego studia filmowego na nagranie programu telewizyjnego The Voice of Poland. Zapraszaliśmy do naszej szkoły filmoznawców, aby rozmawiać o filmie w ramach programu „Wędrujący filmoznawcy” organizowanego przez Filmotekę Szkolną. Co roku bierzemy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej.

nbc0113b244110e1.jpeg

Nadal chcemy działać i się rozwijać! Ale bez sprzętu, dysponując jedynie pustymi ścianami, to będzie trudne. Dlatego postanowiliśmy coś zmienić i wziąć sprawy w swoje ręce. Pomóżcie nam przywrócić naszej szkolne nasze studio telewizyjne. Uczniowie :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 14

 
Dane ukryte
300 zł
G
Grażyna Dudzic
200 zł
A
Anna K.
200 zł
Ł
Łukasz B.
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AC
Agnieszka Czernek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
B
Bartlomiej N
100 zł
KS
Katarzyna Smolarek
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Lokalizacja

Tadeusza Kościuszki 29, 32-650

Kęty, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

687 016 zrzutek

i zebrali

450 004 697 zł

A ty na co dziś zbierasz?