id: jwnup9

Zbieramy na wyposażenie studia telewizyjnego dla uczniów PZ Nr 9 w Kętach.

Zbieramy na wyposażenie studia telewizyjnego dla uczniów PZ Nr 9 w Kętach.

Nasi użytkownicy założyli 957 106 zrzutek i zebrali 963 589 158 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 „Dąbrowska” w Kętach jest szkołą nastawioną między innymi na rozwój artystyczny młodzieży. Profil klasy „językowo-filmowej” pozwala nam zdobyć dużą wiedzę teoretyczną na temat kina. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy chcą w przyszłości pójść na studia filmowe, telewizyjne lub dziennikarskie.

pa81bc0dd295829b.jpegDo niedawna korzystaliśmy z uprzejmości lokalnej telewizji TVK HD, która organizowała dla nas warsztaty w swoim studio. Niestety ta współpraca zakończyła się i pozostaliśmy z pustym pomieszczeniem, bez sprzętu. Pragniemy wyposażyć nasze studio, abyśmy mogli nadal zdobywać wiedzę praktyczną. Chcemy być niezależni i rozwinąć naszą TV Dąbrowską.

Prosimy o pomoc.

y32f31507adc8ddd.jpeg

Przygodę z telewizją uczniowie naszej szkoły zaczęli w 2008, tworząc szkolną telewizję informacyjną pod nazwą Project 9. Jeden z jej projektów został nagrodzony przez Marszałka Małopolskiego, a nasz kolega, Łukasz Błaszków, mógł wyjechać do Brukseli,

żeby zwiedzić Parlament Europejski.

d39cb15c7e3e4c68.jpegW ramach zajęć filmowych kręciliśmy krótkie etiudy filmowe, jeździliśmy na warsztaty do TVP Katowice, organizowaliśmy wyjazdy do profesjonalnego studia filmowego na nagranie programu telewizyjnego The Voice of Poland. Zapraszaliśmy do naszej szkoły filmoznawców, aby rozmawiać o filmie w ramach programu „Wędrujący filmoznawcy” organizowanego przez Filmotekę Szkolną. Co roku bierzemy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej.

nbc0113b244110e1.jpeg

Nadal chcemy działać i się rozwijać! Ale bez sprzętu, dysponując jedynie pustymi ścianami, to będzie trudne. Dlatego postanowiliśmy coś zmienić i wziąć sprawy w swoje ręce. Pomóżcie nam przywrócić naszej szkolne nasze studio telewizyjne. Uczniowie :)

Lokalizacja

Kęty, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

 
Dane ukryte
300 zł
AK
Anna K.
200 zł
ŁB
Łukasz B.
200 zł
AK
Grażyna Dudzic
200 zł
JW
Janusz Wrona
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AC
Agnieszka Czernek
100 zł
KS
Katarzyna Smolarek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BN
100 zł
Zobacz więcej