id: jwynap

Okrążenie dookoła Hiszpanii i Portugalii - Rowerowe kółko zwycięstwa - "Z Motyką na Słońce"

Okrążenie dookoła Hiszpanii i Portugalii - Rowerowe kółko zwycięstwa - "Z Motyką na Słońce"

Nasi użytkownicy założyli 1 036 860 zrzutek i zebrali 1 106 264 430 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

8UhcXdqkuEsj2SlE.png

To już kolejna i to czwarta podróż spod szyldu "Z Motyką na Słońce".


Tym razem wybieramy się za granicę aby zatoczyć kółeczko na rowerach dookoła całej Hiszpanii i Portugalii.

Liczymy, że zajmie nam to około 35-44 dni i razem przejedziemy ponad 3,5 tysiąca kilometrów używając tylko siły naszych nóg!


Nasze plany uwzględniają spanie jedynie na dziko w namiotach i hamakach, czy nam się to uda i czy nikt nam w tym nie przeszkodzi zobaczycie sami już niedługo. Posiadamy zakupione już całe wyposażenie i sprzęt potrzebny do wykonania tego trudnego zadania (rowery, kamery, powerbanki, ładowarki, namioty, sportową odzież oraz torby i plecaki) a całość jak zawsze będziemy nagrywać i na żywo relacjonować poprzez nasze profile Social Media.


Szacujemy, że cała wyprawa wraz z kosztem wyposażenia, transportu, pożywienia oraz nieplanowanych wydatków (nocleg, prom, parking itd itp) wyniesie nas około ponad dwudziestu tysięcy złotych na jedną osobę.

Większość potrzebnego finansowania oraz potrzebnego ekwipunku zdążyliśmy już zdobyć oraz zebrać, więc pewne jest to, że nasza przygoda niedługo się odbędzie.


Czeka nas ponad miesiąc ciężkich żarzących upałów, ogromnego codziennego wysiłku i dziesiątki niespotykanych przygód a co za tym idzie gigabajty oraz godziny materiału video na który tak chętnie czekacie i oglądacie.


Chętnie dostarczymy wam co tylko chcecie i zdobędziemy niespotykany na codzień content, ale wiązać dla nas będzie się to ze zwiększonym wysiłkiem nie tylko fizycznym ale i mentalnym oraz zmaganie się z codziennymi przeszkodami i trudnościami dnia kolejnego, aby nasza przygoda po raz kolejny zakończyła się sukcesem, potrzebować będziemy dużo energii i wsparcia w postaci jedzenia/napojów, waszej wiary w nas oraz motywacji.


Jeśli chcesz nas wesprzeć w wypełnieniu naszego zadania możesz wesprzeć nas fundując ten właśnie cel, pieniądze zebrane z tej puli będą przeznaczone jedynie na jedzenie i płyny spożywane podczas przygody w Hiszpanii, szacujemy, że przedstawiona kwota będzie kwotą maksymalną, którą możemy wydać i w okolicy której poniesiemy wydatki na sam tylko pokarm w przeliczeniu na dwie osoby.


Dziękujemy za wszystko i życzymy jak najlepiej!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!