Uruchomienie projektu "Beskidzka Karta" Zakończona 31.03.2019r ID: jx9y8j

Uruchomienie projektu "Beskidzka Karta"

Zebrano 132 zł
z kwoty 32 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

7
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Celem zrzutki jest zebranie pieniędzy na uruchomienie projektu Beskidzka Karta - serwisu przeznaczonego dla turystów odwiedzających Beskidy, oferującego przydatne informacje oraz zniżki na noclegi i gastronomię.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Cześć!

Nazywam się Stefan Kalinowski. Ponad 4 lata temu wpadłem na pomysł uruchomienia projektu „Beskidzka Karta Rabatowa” mającego na celu udzielanie zniżek na noclegi i gastronomię dla turystów w Beskidach.

Od początku istnienia Beskidzkiej Karty współpracował ze mną Karol, który zajmował się techniczną realizacją projektu. Natomiast do moich zadań należało podpisywanie porozumień z partnerami oraz promocja. To dużo pracy, ale przede wszystkim wielka satysfakcja, że udaje się robić to bez dużego nakładu finansowego.

Pozyskanie w ciągu 2 lat ponad 80 partnerów skłoniło mnie dwukrotnie do wydania kwartalnika, co w dużej mierze przyczyniło się do promocji projektu. Informacje o Beskidzkiej Karcie można było również przeczytać na Facebooku, chociaż docierały one do niewielkiej ilości osób. Zainteresowanie wśród turystów i partnerów Beskidzką Kartą pozwalają  pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Dwukrotnie wydany Kwartalnik "Beskidy Dla każdego"

Od roku marzyło mi się stworzenie nowej wersji Beskidzkiej Karty, portalu, który będzie służył turystom wybierającym się w Beskidy, a także promował partnerów, którzy będą udzielali turystom zniżek od 20 do 30% na noclegi i gastronomię. Chciałbym stworzyć portal zawierający wszystko, co jest potrzebne podczas wyprawy w Beskidy: wyszukiwarkę pensjonatów oraz miejsc, w których można dobrze zjeść, porady o tym, które miejsca odwiedzać i jak przygotować się do swoich wycieczek. Chciałbym, żeby portal był zrealizowany przyjaźnie dla turystów i wszystkich osób zainteresowanych polskimi górami.

Fragment projektu nowej strony Beskidzkiej Karty

Strona będzie zawierała wszystkie informacje, jakie są potrzebne podczas wyprawy w Beskidy.

Katalog noclegów i gastronomii

Korzystając ze strony każdy będzie mógł znaleźć nocleg i gastronomię dla siebie, a posiadając Beskidzką Kartę otrzyma dodatkowe zniżki.

Blog Beskidzkiej Karty

Na blogu opisywane będą przydatne informacje, poradniki, a także ciekawe atrakcje turystyczne w Beskidach.

Niestety, stworzenie takiego portalu to znaczne koszty. Z własnej kieszeni pokryję ich sporą część, jednak nie jestem w stanie sam sfinansować całości. Prace programistyczne, graficzne, wykupienie licencji, opłacenie i utrzymanie serwera... to wszystko niemałe wydatki. Wiem co chcę zrobić, wiem jak to zrobić, wiem kto potrafi to zrobić, potrzebuję tylko Waszego wsparcia. Piszę „tylko”, bo wierzę, że miłośnicy Beskidów widzą sens stworzenia takiego portalu, a w końcu skorzystamy na tym wszyscy!

Aby akcja się powiodła, potrzebuje Waszej pomocy, abyśmy mogli wspólnie przyczynić się do powstania Beskidzkiej Karty. Mamy nadzieję, że moja inicjatywa i Wasza pomoc pozytywnie wpłynie na ruch turystyczny w Beskidach i stanie się jego motorem napędowym wśród turystów. Zachęcony zapałem i chęcią pomocy uruchomiłem zbiórkę, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów związanych z uruchomieniem projektu.

Mam nadzieję, że wystartujemy wspólnie 1 kwietnia 2019, a wcześniej pokażemy się na targach turystycznych w Łodzi 22-23.03 i w Katowicach 29-31.03.
Zdjęcie w tle zrzutki: Panorama Beskidu Żywieckiego, fot. Wiktor Baron / baronphotography.eu

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Super ;))

Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
A
30 zł
Agnieszka Jakubowska-Ciszek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
1 zł
Stefan Kalinowski
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Pierwsza wpłata

Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

371 151 zrzutek

Pomóż zebrać 32 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

7
udostępnień

NAGRODY

Ebook - 101 Atrakcji w Beskidach

5 zł i więcej

Dziękujemy za to, że wspierasz Beskidzką Kartę! W ramach podziękowań otrzymasz ebooka ze 101 atrakcjami w Beskidach.

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Specjalna Beskidzka Karta na 3 miesiące

30 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 3 miesiące. To 3 miesiące zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Specjalna Beskidzka Karta ważna 6 miesięcy

50 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 6 miesięcy. To 6 miesięcy zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Specjalna Beskidzka Karta ważna 12 miesięcy

80 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 12 miesięcy. To 12 miesięcy zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Nocleg w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 3 miesiące

100 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz jeden nocleg w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 3 miesiące. To 3 miesiące dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Dwa noclegi w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 3 miesiące

200 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz dwa noclegi w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 3 miesiące. To 3 miesiące dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Pobyt weekendowy w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 6 miesięcy

500 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz pobyt weekendowy z wyżywieniem w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 6 miesięcy. To 6 miesięcy dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

Otrzymasz też koszulkę kampanii "Beskidy dla każdego, dla dużego i małego".

przewidywana dostawa: 1 czerwca, 2019

Pobyt weekendowy w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 12 miesięcy

1000 zł i więcej

Po uruchomieniu projektu otrzymasz weekendowy pobyt dla 2 osób razem z wyżywieniem w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 12 miesięcy. To 12 miesięcy dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

Otrzymasz także koszulkę kampanii "Beskidy dla każdego, dla dużego i małego".

przewidywana dostawa: 1 czerwca, 2019

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.