Uruchomienie projektu "Beskidzka Karta" ID: jx9y8j

Uruchomienie projektu "Beskidzka Karta" ID: jx9y8j

132 zł z 32 000 zł

0%

132 zł

132 zł

z 32 000 zł

zakończona

zakończona

31.03.2019r

6

6

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest zebranie pieniędzy na uruchomienie projektu Beskidzka Karta - serwisu przeznaczonego dla turystów odwiedzających Beskidy, oferującego przydatne informacje oraz zniżki na noclegi i gastronomię.

Cześć!

Nazywam się Stefan Kalinowski. Ponad 4 lata temu wpadłem na pomysł uruchomienia projektu „Beskidzka Karta Rabatowa” mającego na celu udzielanie zniżek na noclegi i gastronomię dla turystów w Beskidach.

Od początku istnienia Beskidzkiej Karty współpracował ze mną Karol, który zajmował się techniczną realizacją projektu. Natomiast do moich zadań należało podpisywanie porozumień z partnerami oraz promocja. To dużo pracy, ale przede wszystkim wielka satysfakcja, że udaje się robić to bez dużego nakładu finansowego.

Pozyskanie w ciągu 2 lat ponad 80 partnerów skłoniło mnie dwukrotnie do wydania kwartalnika, co w dużej mierze przyczyniło się do promocji projektu. Informacje o Beskidzkiej Karcie można było również przeczytać na Facebooku, chociaż docierały one do niewielkiej ilości osób. Zainteresowanie wśród turystów i partnerów Beskidzką Kartą pozwalają pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Dwukrotnie wydany Kwartalnik "Beskidy Dla każdego"

Od roku marzyło mi się stworzenie nowej wersji Beskidzkiej Karty, portalu, który będzie służył turystom wybierającym się w Beskidy, a także promował partnerów, którzy będą udzielali turystom zniżek od 20 do 30% na noclegi i gastronomię. Chciałbym stworzyć portal zawierający wszystko, co jest potrzebne podczas wyprawy w Beskidy: wyszukiwarkę pensjonatów oraz miejsc, w których można dobrze zjeść, porady o tym, które miejsca odwiedzać i jak przygotować się do swoich wycieczek. Chciałbym, żeby portal był zrealizowany przyjaźnie dla turystów i wszystkich osób zainteresowanych polskimi górami.

Fragment projektu nowej strony Beskidzkiej Karty

Strona będzie zawierała wszystkie informacje, jakie są potrzebne podczas wyprawy w Beskidy.

Katalog noclegów i gastronomii

Korzystając ze strony każdy będzie mógł znaleźć nocleg i gastronomię dla siebie, a posiadając Beskidzką Kartę otrzyma dodatkowe zniżki.

Blog Beskidzkiej Karty

Na blogu opisywane będą przydatne informacje, poradniki, a także ciekawe atrakcje turystyczne w Beskidach.

Niestety, stworzenie takiego portalu to znaczne koszty. Z własnej kieszeni pokryję ich sporą część, jednak nie jestem w stanie sam sfinansować całości. Prace programistyczne, graficzne, wykupienie licencji, opłacenie i utrzymanie serwera... to wszystko niemałe wydatki. Wiem co chcę zrobić, wiem jak to zrobić, wiem kto potrafi to zrobić, potrzebuję tylko Waszego wsparcia. Piszę „tylko”, bo wierzę, że miłośnicy Beskidów widzą sens stworzenia takiego portalu, a w końcu skorzystamy na tym wszyscy!

Aby akcja się powiodła, potrzebuje Waszej pomocy, abyśmy mogli wspólnie przyczynić się do powstania Beskidzkiej Karty. Mamy nadzieję, że moja inicjatywa i Wasza pomoc pozytywnie wpłynie na ruch turystyczny w Beskidach i stanie się jego motorem napędowym wśród turystów. Zachęcony zapałem i chęcią pomocy uruchomiłem zbiórkę, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów związanych z uruchomieniem projektu.

Mam nadzieję, że wystartujemy wspólnie 1 kwietnia 2019, a wcześniej pokażemy się na targach turystycznych w Łodzi 22-23.03 i w Katowicach 29-31.03.

Zdjęcie w tle zrzutki: Panorama Beskidu Żywieckiego, fot. Wiktor Baron / baronphotography.eu

Wpłacający6

 
Dane ukryte
60 zł
A
Agnieszka Jakubowska-Ciszek
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
SK
1 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Ebook - 101 Atrakcji w Beskidach

Dziękujemy za to, że wspierasz Beskidzką Kartę! W ramach podziękowań otrzymasz ebooka ze 101 atrakcjami w Beskidach.

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Wpłać 30 zł i więcej

Specjalna Beskidzka Karta na 3 miesiące

Po uruchomieniu projektu otrzymasz specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 3 miesiące. To 3 miesiące zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Wpłać 50 zł i więcej

Specjalna Beskidzka Karta ważna 6 miesięcy

Po uruchomieniu projektu otrzymasz specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 6 miesięcy. To 6 miesięcy zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Wpłać 80 zł i więcej

Specjalna Beskidzka Karta ważna 12 miesięcy

Po uruchomieniu projektu otrzymasz specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 12 miesięcy. To 12 miesięcy zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Wpłać 100 zł i więcej

Nocleg w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 3 miesiące

Po uruchomieniu projektu otrzymasz jeden nocleg w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 3 miesiące. To 3 miesiące dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Wpłać 200 zł i więcej

Dwa noclegi w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 3 miesiące

Po uruchomieniu projektu otrzymasz dwa noclegi w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 3 miesiące. To 3 miesiące dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2019

Wpłać 500 zł i więcej

Pobyt weekendowy w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 6 miesięcy

Po uruchomieniu projektu otrzymasz pobyt weekendowy z wyżywieniem w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 6 miesięcy. To 6 miesięcy dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

Otrzymasz też koszulkę kampanii "Beskidy dla każdego, dla dużego i małego".

przewidywana dostawa: 1 czerwca, 2019

Wpłać 1000 zł i więcej

Pobyt weekendowy w Beskidach + specjalna Beskidzka Karta na 12 miesięcy

Po uruchomieniu projektu otrzymasz weekendowy pobyt dla 2 osób razem z wyżywieniem w Beskidach i specjalną Beskidzką Kartę z limitowanej edycji ważną 12 miesięcy. To 12 miesięcy dodatkowych zniżek w Beskidach na noclegi i gastronomię!

Otrzymasz także koszulkę kampanii "Beskidy dla każdego, dla dużego i małego".

przewidywana dostawa: 1 czerwca, 2019

Nasi użytkownicy założyli

535 483 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?