id: jxbr6t

Nagranie, produkcja oraz wydanie debiutanckiej płyty zespołu The Buffons

Nagranie, produkcja oraz wydanie debiutanckiej płyty zespołu The Buffons

Nasi użytkownicy założyli 1 188 237 zrzutek i zebrali 1 250 942 674 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć nazywamy się The Buffons i stacjonujemy w Zielonej Górze,naszemu zespołowi przyświeca motto ……Gramy to co chcemy i jak chcemy.

Kupa dobrego tekstu podlana sosem muzycznym ,zespół porusza się w rejonach metalu, hip-hopu oraz crossover.

Jak każdy zespół z ambicjami chcemy wydać nasz debiutancki album i chcemy aby było to zrobione profesjonalnie dlatego też wybór nasz padł na studio Custom34 w Gdańsku. Na pierwszym albumie będzie zawartych 10 kompozycji,, każdy utwór jest inny i opowiada inną historię . Mamy nadzieję że niekonwencjonalna muzyka oraz teksty utworów spowodują zainteresowanie tym albumem nie tylko u ciebie słuchaczu dzięki któremu ten album może zostać nagrany i wyprodukowany ale również u większego grona fanów muzyki. Zespół miał okazję koncertować przed takimi legendami muzyki polskiej jak Farben lehre, Kobranocka ,Kult.... Sądząc po reakcjach ludzi zebranych na koncertach odbiór naszej muzyki przez słuchaczy jest pozytywny co daje nam jeszcze większą nadzieję i kopa do wyprodukowania jak najlepszego albumu. Nasza muzyka powstaje z pasji ,serca i ciężkiej pracy.

Utwory zespołu były i są grane z powodzeniem na listach przebojów Radio Wnet ,Radio SOK osiągając pozycję pierwszą niejednokrotnie.

Po długich rozmowach i konsultacjach doszliśmy do wniosku że nie jesteśmy sami w stanie uzbierać takiej sumy pieniędzy która jest potrzebna do nagrania pierwszego albumu który jest bardzo ważnym momentem w historii zespołu.

Dlatego z tego miejsca kierujemy apel, prośbę do naszych przyjaciół, rodziny, fanów ,ludzi z pasją do muzyki oraz do każdego komu zależy na rozwoju Muzycznej Niezależnej Sceny Alternatywnej w Polsce o wsparcie finansowe tego jakże ważnego dla nas i mamy nadzieję dla was również przedsięwzięcia. Przygotowaliśmy również kilka progów nagród dla osób które zdecydują się na taki krok i pomogą nam finansowo aby osiągnąć cel.

Mam nadzieję i chcemy żeby na końcu tego przedsięwzięcia jakim będzie wydanie finalne albumu w wersji fizycznej dało uczucie szczęścia ,spełnienia oraz udziału w czymś ważnym dla nas wszystkich. Czego sobie i wam życzymy zachęcając do dokonywania wpłaty. Serdeczne pozdrowienia trzymajcie się w zdrowiu do zobaczenia pod sceną :-) The Buffons i Ekipa.https://www.youtube.com/channel/UCY8VjRvHDUIrXtBIpN6fDCw

https://www.facebook.com/TheBuffons/

https://twitter.com/BuffonsThe
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 6

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Poziom 1
płyta format MP3
1 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Poziom 2
płyta CD + format mp3
50 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
poziom 3
Podpisana płyta CD + format mp3
70 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Poziom 4
Koszulka + Podpisana płyta CD + format mp3
150 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
poziom 5
Wszystkie nagrody od poziomu 1-4 + podziękowania na okładce od zespołu
200 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Poziom 6
Wszystkie nagrody powyżej + prywatne spotkanie z zespołem nad jeziorem ze wszelkimi atrakcjami typu grill przy własnym kraftowym piwie The Buffons, Mi...
500 zł

Kupione 3

Zakończona

Wpłaty 34

 
Dane ukryte
ukryta
JH
Klienci Robot Serwis
300 zł
 
Dane ukryte
30 zł
JH
KLIENCI ROBOT SERWIS
JH
BENEK NAJLEPSZY HYDRAULIK W ZIELONEJ GÓRZE
300 zł
MA
Mariusz
100 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JH
HULA
1 200 zł
SW
Slawer W
1 200 zł
Zwrócona
AI
Anna i Wladek Meszka
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • MP
    Mateusz Paszkowski

    od pierwszych i największych fanów ❤️ cały czas trzymamy kciuki i chcemy pomóc wpłacając troszeczkę. Pozdrawiamy Mateusz Emila i Krysia

    150 zł