id: jxg2te

Budowa Centrum Terapeutyczno-Diagnostycznego w Kutnie - I etap zakup ziemi

Budowa Centrum Terapeutyczno-Diagnostycznego w Kutnie - I etap zakup ziemi

Nasi użytkownicy założyli 1 189 210 zrzutek i zebrali 1 252 847 875 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Pro Aperte swoją działalność rozpoczęła w 2018. Zaczynaliśmy skromnie, prowadząc lokalne warsztaty i snując marzenia o przyjaznych, ale jednocześnie profesjonalnych działaniach, które przyczynią się do zwiększenia jakości życia osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

cXIznmTYntK83w69.jpg

W tym roku mija 5 lat od powstania naszej organizacji. Sporo się zmieniło.


Prężnie działa Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "ToTu" dla dzieci rozwijających się w spektrum autyzmu, gdzie małe przedszkolaki wraz z nauczycielami i opiekunami wykonują gigantyczną pracę edukacyjną i terapeutyczną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb i możliwości.Otworzyliśmy Świetlicę Terapeutyczną "Sensorek", gdzie możemy pochwalić się bogatą ofertą diagnostyczną i terapeutyczną dla osób z niepełnosprawnościami. Działania terapeutyczne, zarówno indywidualne, jak i grupowe, prowadzone są z uważnością na szczególne profile rozwojowe naszych podopiecznych.


Prowadzimy Klub Świadomej Młodzieży, który aktywnie działa na rzecz potrzebnych zmian edukacyjnych i systemowych w zakresie edukacji i wsparcia dla osób w spektrum autyzmu.Przy Fundacji działa Społeczne Pogotowie Interwencyjne, które reaguje na sytuacje łamania praw osób z niepełnosprawnościami, wspiera rodziców, nauczycieli oraz osoby z niepełnosprawnością w radzeniu sobie z wyzwaniami systemowymi.

IU2KbE8zqe4oA2is.jpg

Nasze działania są coraz bardziej rozbudowane, ponieważ potrzeby osób, które wspieramy są coraz większe. Dostrzegamy potrzebę skonsolidowania naszych działań w jednym, profesjonalnym, przyjaznym miejscu, które stworzy warunki do rozwoju dla naszych podopiecznych, ich rodziców, ale także sympatyków Fundacji.


Naszym kolejnym celem jest budowa nowoczesnego centrum diagnostyczno-terapeutycznego, gdzie znajdą się przestrzenie dla wszystkich obszarów działań Fundacji:


  • przedszkole dla dzieci w spektrum autyzmu
  • sale warsztatowe dla młodych z klubu Świadomej Młodzieży
  • gabinety do diagnozy i zajęć terapeutycznych, w tym rehabilitacji
  • sale konferencyjne i szkoleniowe
  • sale terapeutyczne i rehabilitacyjne
  • sale wytchnieniowe dla Klubu Świadomych Rodziców
  • sale relaksu
  • biuro fundacyjne
  • i wiele innych naszych działań i realizowanych programów, które możecie zobaczyć na stronie w zakładce Fundacja->Obszary działań

zfSxjIUUCR9kLTu1.jpg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!