id: jxvayw

Zrzutka na budowę remizy OSP Małuszów.

Zrzutka na budowę remizy OSP Małuszów.

14 157 zł 
z 30 000 zł
47%
zakończona 30.06.2021r
63 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

OSP w Małuszowie zwraca się z ogromną prośbą o finansowe wsparcie niezbędne do wybudowania remizy strażackiej w Małuszowie. Nasze OSP powstało w 1947 roku. Od początku naszego istnienia nasi ochotnicy biorą udział w akcjach niosąc pomoc wszystkim potrzebującym. Od 13 lat nasze OSP prężnie się rozwija i dzięki aktywnej i owocnej pracy ochotników oraz bardzo dobrej współpracy z mieszkańcami naszej wsi, włodarzem Gminy Męcinka oraz prywatnymi sponsorami i miłośnikami pożarnictwa udało się nam pozyskać pierwszy lekki wóz strażacki marki Żuk, po 5 latach udało się nam kupić nowsze lekkie auto Mercedes Sprinter. Było to jednak auto, które nie sprostało naszym potrzebą, dlatego zapadła decyzja o zakupie średniego auta Renault Midliner ze zbiornikiem wodnym 2000 l . Po zakupie tego auta mogliśmy się starać o dołączenie do struktur KSRG, w której jesteśmy od grudnia 2016 r. W czerwcu tego roku dzięki wsparciu i dofinansowaniu Wójta Gminy Męcinka i dotacji od Rządu dokonaliśmy zakupu drugiego śrdniego auta strażackiego na podwoziu MAN 18.320 ze zbiornikiem wodnym 4500 l.

Obecna remiza strażacka nie spełnia żadnych podstawowych norm. Mniejsze auto ledwo się w niej mieści, nie ma zaplecza sanitarno socjalnego , przebieramy się w skrajnej ciasnocie przy włączonym silniku wozu bojowego. Dlatego zapadła decyzja o budowie nowej remizy, w której będziemy mogli garażować oba auta I w której będziemy mieli pełne zaplecze socjalne. Przy dużej pomocy ze strony Wójta Gminy, który przekazał na ten cel działkę budowlaną, zlecił zrobienie projektu i wszelkich pozwoleń na budowę oraz uzbroił działkę w potrzebne media.

Przy wsparciu osób i firm zaprzyjaźnionych z naszym OSP oraz zaangażowanie się naszych druhów udało się ruszyć z budową, która w tym momencie jest na etapie wybudowania fundamentów. Jednak środki jakimi dysponujemy są wciąż bardzo małe i dlatego liczymy na wasze wsparcie, waszą pomoc każda wpłacona przez was złotówka zbliża nas do osiągnięcia celu i naszego marzenia jakim jest nowa strażnica.

Każda forma pomocy jest dla nas cenna i wartościowa. Jeżeli ktoś może przekazać materiały potrzebne do budowy prosimy o kontakt pod numer tel. 502 580 227 oraz 601 564 109.

Jak dotąd to my nieśliśmy pomoc potrzebującym a teraz my jesteśmy w potrzebie i liczymy na Waszą pomoc. Z góry dziękują druhowie z OSP MAŁUSZÓW.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 63

KI
Krystyna i Janusz Hołyńscy
1 200 zł
MI
Monika i Mariusz Szymkiewicz
1 000 zł
MH
Marian Hołyński
1 000 zł
MD
Mariusz Dubik
500 zł
SP
Sławomir Plecety
500 zł
ZS
Zygmunt Siwy
500 zł
JM
500 zł
AK
Anna Kordas
500 zł
AK
Grzegorz Kordas
500 zł
PP
Pawel Paluchiewicz
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

852 610 zrzutek

i zebrali

738 379 691 zł

A ty na co dziś zbierasz?