id: jxxz96

MIKOŁAJ ROZNERSKI KONTRA DZIECI ⭐ Pomóż tworzyć bezpieczną przestrzeń dla podopiecznych Fundacji!

MIKOŁAJ ROZNERSKI KONTRA DZIECI ⭐ Pomóż tworzyć bezpieczną przestrzeń dla podopiecznych Fundacji!

Nasi użytkownicy założyli 1 190 035 zrzutek i zebrali 1 254 310 269 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Potrzebna pomoc dla niezwykłego miejsca. Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła działa na rzecz dzieci i młodzieży, tworząc dla nich dzienne domy. Dla dzieciaków, które muszą zmagać się z trudnościami to oaza spokoju, wsparcia i nadziei. Codziennie dzieci wchodzą przez nasze drzwi, szukając nie tylko bezpiecznej przestrzeni, ale też ciepła i zrozumienia. Nie możemy im tego zapewnić sami. Bardzo potrzebujemy Twojej pomocy 🙏


uhOk8mrCw6nsuFcP.jpg

Dzienne domy dla dzieci mogą działać tylko dzięki regularnemu wsparciu Darczyńców. Stale rosnące koszty utrzymania - to wyzwanie, któremu codziennie stawiamy czoła. Każdego dnia staramy się pomagać jak najlepiej. Ale teraz musimy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc.


Zbiórka to dla nas możliwość zapewnienia bezpiecznego i stałego domu dla dzieci, regularnej opieki pedagogiczno-wychowawczej i psychologicznej, dożywienia oraz finansowaniem warsztatów rozwojowych dla dzieci. Wiemy, że razem możemy zdziałać wiele!


Mikołaj kontra dzieci


Kampania "Mikołaj kontra dzieci" powstała we współpracy z jednym z najbardziej znanych aktorów w Polsce, Mikołajem Roznerskim. Nie jest to kolejna akcja charytatywna oparta na współczuciu i empatii, ale lekka, pełna uśmiechu opowieść, która inspiruje do wspólnego działania poprzez wykorzystanie humoru. Aktor pokazuje, że znana osoba może uczynić wiele dobrego dla tych, którzy jej nie znają, i nie trzeba być znanym, aby pomóc innym.


Jak pomagamy?


Pomagamy dzieciom, które z powodów społecznych i finansowych nie mogą liczyć na wystarczające wsparcie swoich opiekunów. Przeciwdziałamy wykluczeniu społecznemu dzieci oraz wyrównujemy ich szanse w prowadzonych przez nas domach, tworzonych na wzór domu rodzinnego w Warszawie (dla dzieci oraz młodzieży) oraz Kamionce (woj. lubelskie).


Poza domami, prowadzimy też regularne prace z dziećmi i młodzieżą - każde z dzieci spędza z Fundacją ponad 32 godzin tygodniowo, co daje 130 godzin miesięcznie oraz około 1560 godzin rocznie wspólnie przepracowanego czasu z każdym dzieckiem nie wliczając w to wspólnych wakacji i wyjazdów. Dzieci pozostają pod opieką Fundacji średnio 5–7 lat, niektóre nawet po kilkanaście lat.

burbZuyMG7dRYzVx.png


Poznaj historię 7-letniego Marcina.


Marcin dołączył do Fundacji Opiekuńczych Skrzydeł w 2023 roku. Początkowo prezentował się jako chłopiec z nadmierną ruchliwością, impulsywny, głośny i wycofany. Niechętnie wchodził w rozmowy z osobą dorosłą. Nie nawiązywał relacji koleżeńskich. Bardzo negatywnie wypowiadał się o szkole.


Opowiadał, że doświadcza przemocy rówieśniczej i jest nielubiany przez nauczycieli. Wychowywała go mama u której rozpoznano depresję, a ich sytuacja materialna była bardzo trudna. Pomimo wielu sygnałów mama nie była w stanie podjąć działań wspierających syna.


Dzięki pomocy Fundacji udało się rozpocząć diagnozę psychologiczno-pedagogiczną w poradni, gdzie zostało wydane orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Dzięki stałemu wsparciu Fundacji, pracy z pedagogami oraz logopedą Marcin zaczął rozwijać swoje skrzydła, a my widzimy zmiany w zachowaniu i postępy edukacyjne.

bJHPCY6IBJuqdVpG.jpg

W naszych dziennych domach możemy pomagać dzieciom takim jak Marcin przezwyciężać trudności.


Aby utrzymać nasze działania, miesięczna kwota jaka jest nam potrzebna to 150 tysięcy złotych❗ Potrzebujemy wsparcia finansowego na pokrycie kosztów ogrzewania i energii, dożywiania dzieci, wsparcia terapeutycznego oraz organizację zajęć opiekuńczo - wychowawczych, edukacyjnych i rozwojowych.

 

Twoje wsparcie umożliwi nam regularną pomoc dostarczaną tam, gdzie najbardziej jej potrzeba ❤.


Liczy się każda złotówka! Dziękujemy za wsparcie ❤


SOOqQthw8zPOgiVT.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 53

AC
Anna Czartoryska
1 500 zł
JC
Jadwiga Cichocka-Kawiak
100 zł
MS
Mikolaj Szymborski
500 zł
PP
Piotr
500 zł
JK
Joanna K
100 zł
AK
Anonim Korneluk
100 zł
MT
Magdalena Tortyna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MR
Małgorzata
200 zł
AW
Anna
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!