id: jy2mns

Budowa Warsztatów Terapii Zajęciowej w Śmiglu

Budowa Warsztatów Terapii Zajęciowej w Śmiglu

Nasi użytkownicy założyli 939 604 zrzutki i zebrali 932 159 472 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie to od 27 lat wyjątkowe miejsce dla 35 uczestników, tu mają bowiem: wsparcie, pomoc, rehabilitację i terapię. To właśnie na warsztatach zawarli pierwsze przyjaźnie, sojusze i doznali mnóstwo radości. To dzięki WTZ byli na pierwszej wycieczce w górach, nad morzem, także m.in. w: Toruniu, Olsztynie, Iławie, Zielonej Górze, na Kaszubach, w Bieszczadach, w Warszawie, a nawet za granicą. Budynek WTZ to "miejsce na ziemi" 35 fantastycznych ludzi, którzy właśnie tutaj czują się akceptowani i wyjątkowi. Mimo że sami często potrzebują pomocy, są wolontariuszami pomagając innym potrzebującym ludziom, a także czworonogom.


Niestety warunki lokalowe znajdujące się w Kościanie nie zapewniają uczestnikom godnych warunków. Siedziba znajduje się bowiem w bloku spółdzielczym na powierzchni ok 208 m2. Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji 7 pracowni, w których realizują swoje pasje, odkrywają nowe umiejętności i zdobywają doświadczenia społeczne i zawodowe. Bardzo zależy nam na poprawie warunków lokalowych, bowiem uczestnicy, zarówno ci obecni, jak i ci oczekujący na przyjęcie do WTZ, potrzebują nowego miejsca dostosowanego do rozwoju, rehabilitacji i usamodzielniania.


Radni Rady Miejskiej Śmigla wspólnie z Burmistrzem Śmigla dali nam nadzieję na nowy dom przekazując bezpłatnie teren pod budowę warsztatów. Koszt budowy to jednak spory wydatek dla naszego Stowarzyszenia.


Zatem zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie choć złotówki na budowę nowej siedziby Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wybudować wymarzone Warsztaty, które poprawią jakość codziennego życia osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Śmigiel, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

MS
Marcin Sz
60 zł
MA
Grupa pielgrzymkowa Jasna Góra
NJ
Alfred Splisteser
50 zł
MA
Grupa rowerowa Jasna Góra
335 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AP
Bnś
100 zł
AP
Małgorzata Adamczak
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AP
Maruda
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!