id: jydb98

Organizacja III Festiwalu Literatury Faktu i Poezji "Czas i Prawda" w Kielcach

Organizacja III Festiwalu Literatury Faktu i Poezji "Czas i Prawda" w Kielcach

Opis zrzutki

W trosce o zdrowie wszystkich uczestników III Festiwalu Czytelniczego Literatury Faktu i Poezji „Czas i Pamięć” odwołujemy kolejne spotkania, zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz miasta Kielc. Wydarzenia zrealizujemy w późniejszych terminach, o których poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem. Bilety można zwrócić w siedzibie Stowarzyszenia im. Jana Karskiego przy ul. Planty 7 w godz. 10:00 – 17:00. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie: 577 809 333 lub mailowo: [email protected] Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.


Zwracamy się o wsparcie trzeciej edycji Festiwalu Czytelniczego Literatury Faktu i Poezji „Czas i Prawda”, który odbędzie się w dniach 7-25 marca.


Po raz kolejny symboliczne miejsce, jakim jest kamienica przy ul. Planty 7/9 w Kielcach, stanie się miejscem spotkania i rozmowy na temat pamięci dotyczącej przeszłości nas samych, naszych rodzin i całego społeczeństwa czy narodu. Pamięci zarówno o wydarzeniach chlubnych, jak i trudnych, wstydliwych i traumatycznych. Do rozmowy zaprosiliśmy Krystynę Jandę, Jana Tomasza Grossa (USA), Dorotę Nieznalską, Krzesimira Dębskiego, o. Ludwika Wiśniewskiego, Mirosława Tryczyka, Alexandra Poraj-Żakieja (Niemcy), Zbigniewa Gluzę, Włodka Goldkorna (Włochy), Joannę Gierak-Onoszko i Piotra Pawła Reszkę.

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM: www.jankarski.org.pl/festiwal

Dotychczas w trakcie dwóch edycji Festiwalu zorganizowaliśmy ogółem 32 wydarzenia (koncerty, spektakle, wykłady, debaty, projekcje filmowe i wystawy), w których udział wzięło 63 artystów, autorów i wykładowców. Wśród nich byli m.in.: Olga Tokarczuk, Adam Michnik, ks. Adam Boniecki, prof. Adam Strzembosz, prof. Bogdan de Barbaro, Ewa Lipska, Adam Zagajewski, dr Michał Rusinek.


Festiwal należy do czytelników. Otrzymane dotacje przeznaczymy na honoraria, noclegi dla zaproszonych gości, oraz na profesjonalnie prowadzone transmisje internetowe ze spotkań w dobrej jakości zarówno obrazu, jak i dźwięku.


Osoby, które wesprą nas finansowo, mogą liczyć na następujące profity:


- wpłaty dokonane do dnia 24.02

a) w wysokości od 55 zł: możliwość rezerwacji biletów na dowolne spotkania festiwalowe (ceny: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł) oraz możliwość wyboru miejsc, które zostaną zarezerwowane dla wpłacającego.

b) w wysokości od 200 zł: dodatkowo 2 podwójne zaproszenia na wybrane kolacje z gościem festiwalowym, które odbywać się będą po zakończeniu spotkania w Klubokawiarni "Plantacja".


Osoby zainteresowane którąś z form gratyfikacji prosimy o kontakt mailowy w terminie do dnia 24 lutego na adres: [email protected]

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 18

 
Dane ukryte
500 zł
Jakub Łysiak
300 zł
JI
Jadwiga i Marian Obara
200 zł
MT
Maria topczewska
200 zł
EK
Ewa Kondrak Maria Zając
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WL
Maria i Wlodzimierz Leszczynscy
100 zł
BG
Beata Gąsior
100 zł
DP
Dariusz Popiela
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 779 zrzutek

i zebrali

527 445 310 zł

A ty na co dziś zbierasz?