id: jyhhs4

Czy Edziu wygra walkę ze śmiertelną chorobą ?

Czy Edziu wygra walkę ze śmiertelną chorobą ?

4 868 zł 
z 7 000 zł
69%
zakończona 28.07.2020r
102 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Z całego serduszka dziękujemy wszystkim za wsparcie!!! Edziu ma jutro ostatni zastrzyk oraz kontrolne badanie. Czuje się dobrze, więc mamy nadzieję, że już na zawsze wygrał walkę z fipem ! <3

    Czytaj więcej
  • c779d0800e25498a.jpegEdziu bardzo dziękuję za wsparcie !!! Kocurek ma się bardzo dobrze. Wciąż walczymy z anemią, jednak jest znacznie lepiej, niż było. Trzymajcie kciuki ! :)

    nf1e7c50e6bee21d.jpegjb806d3663266257.jpeg

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Choroba przyszła tak nagle. Bez zapowiedzi i zbyt wcześnie. Chciała zabrać Edzia bez pożegnania. Ale on chce walczyć z chorobą, która zabiera przecież tak wiele kocich istnień. Zbyt wiele...Czy Edziu wygra tą nierówną walkę?


vf8a0bea891db5db.jpeg

Kocurek ma FIPA. Jego malutkie ciałko walczy z całych sił, by żyć.

Nie poddaje się i jego opiekunka również.


Właścicielka kocurka to wieloletnia wolontariuszka schroniska dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu. Wspierała nasze zbiórki, pomagała niezależnie od pogody w schronisku. Stała godzinami na zbiórkach i happeningach. Pomagała przy adopcjach i pokonywała setki kilometrów, by dotrzeć wszędzie tam, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda. Uratowała Edzia, jak miał kilka tygodni i przygarnęła go pod swój dach. Podarowała miłość, szacunek i wspaniałą opiekę. ke05960aab75de88.jpeg


Teraz ona i jej najlepszy przyjaciel potrzebuje naszej pomocy.

W ostatnim czasie pojawił się lek na FIPA. Terapia jest niestety zbyt kosztowna, jak na możliwości właścicielki.

Jednak czego się nie robi, gdy umiera członek rodziny?

Oddaje się ostatnie pieniądze i resztki własnych sił, by uratować przyjaciela. Edziu ma wielkie szanse, bo to młody, dwuletni i silny kocurek. W domu ma psich i kocich przyjaciół, którzy każdego dnia wyczekują na jego powrót z lecznicy.h17fb9cb57bba990.jpeg


Udało się zdobyć lek dla Edzia, jeśli terapia przyniesie poprawę, to zrobimy wszystko, co z naszej mocy, by udało się go uratować i mógł wrócić do normalnego życia.

Terapia trwa 83 dni. Jedna ampułka leki, który starcza na 5 dni, to koszt 600 zł.

Każda złotówka jest na wagę złota. Nawet jeśli uda się uzbierać tylko na jedną ampułkę, to i tak będzie to ogromna i cudowna pomoc.


Pomóżmy komuś, kto nigdy nie przeszedł obojętnie obok krzywdy zwierząt. Kto w swoje dni wolne wstawał i pomagał zwierzętom w schronisku, zamieniając deszczowy dzień na radość i szczęście.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 102

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 971 zrzutek

i zebrali

811 768 800 zł

A ty na co dziś zbierasz?