Pomóż dwuletniej Biance w dramatycznej walce. Rak zjada jej oczy! ID: jyp8x4

Pomóż dwuletniej Biance w dramatycznej walce. Rak zjada jej oczy! ID: jyp8x4

145 120 zł z 1 500 000 zł

9%

145 120 zł

145 120 zł

z 1 500 000 zł

zakończona

zakończona

18.09.2016r

1574

1574

wspierających
9%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 16

 • Dziękujemy kolejnym partnerom, którzy dołączyli do akcji. Gino Rossi za przekazanie 2 zegarków z kolekcji wiosna - lato 2016. Pani Agacie Usarek Gradek za 40 hybrydowych zabiegów manicure. Triathlon Pro Team za unikalną okazję odbycia treningu z reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim. Jesteście wielcy, tak jak wszyscy darczyńcy, którzy już mogą nabyć te nagrody.
  Czytaj więcej
 • Dzięki uprzejmości firmy PATECH, naszego kolejnego partnera akcji, otrzymaliśmy 5 koszulek piłkarskich o wartości kolekcjonerskiej: Realu Madryt, Wisły Kraków Małeckiego z autografem, Wołczka z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski, Spahica z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski oraz Śląska Wrocław z okresu gdy zdobył Mistrzostwo Polski z autografami wszystkich piłkarzy. Pięknie dziękujemy za ten gest wiernego fana, dla którego pomoc jest warta więcej niż pasja. Nagrody mają określoną minimalną cenę, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wpłacić więcej, dla Bianki oczywiście.
  Czytaj więcej
 • Doszły kolejne nagrody od partnerów. Zajęcia funkcjonalne z Wojtkiem Gniazdo cieszyły się takim zainteresowanie, że Wojtek wraz z GOJUMP zdecydowali się zwiększyć limit z 15 do 45 osób (3 grupy).
  Czytaj więcej
 • Co powiecie na zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Niezrównany Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" (fb.com/pawlusiak/) przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu o godzinie 20.00 - wroclaw.gojump.pl. Cały dochód ze sprzedaży zasili oczywiście zrzutkę Bianki. Serdeczne dzięki Wojtek oraz GOJUMP!
  Czytaj więcej
 • Sklep SpyShop przekazał 50 kuponów na bardzo popularną usługę kalibracji alkomatów w promocyjnej cenie 50 zł każdy. Bardzo dziękujemy za wsparcie i zachęcamy wspierających do wyboru nagrody możliwej do zrealizowania w sklepie spyshop.pl lub jednym z 8 stacjonarnych w całej Polsce.
  Czytaj więcej
 • Wspierający mają od dziś możliwość wybrania jednego z 5 kursów językowych przekazanych przez www.lerni.us w promocyjnej cenie 199 zł. Bardzo dziękujemy firmie Lerni i zachęcamy do wyboru przekazanej nagrody.
  Czytaj więcej
 • W akcję zaangażowała się Restauracja Yemsetu z Wrocławia przekazując dwuosobowy całodniowy kurs sushi plus all you can eat and drink. Para z dziećmi może liczyć również na opiekę nad dziećmi :) Bardzo dziękujemy za ten piękny gest i zachęcamy wszystkich do odwiedzin w Yemsetu!
  Czytaj więcej
 • Całkowita kwota została obniżona o 87.125 zł, które do tej pory zostały zebrane przez Fundację Rycerze i Księżniczki.
  Czytaj więcej
 • Od firmy MATERACE DLA CIEBIE otrzymaliśmy 2 mate­­­­­­­­­race Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia. Nagrodę można już wybrać w promocyjnej cenie spośród dostępnych po prawej stronie.
  Czytaj więcej
 • BRAND24 też jest z nami! Otrzymaliśmy pakiet Premium na moni­­­­­­­­­to­­­­­­­­­ring marki w inte­­­­­­­­r­necie przez cały rok. Wystawiliśmy go w promocyjnej cenie 3000 zł.
  Czytaj więcej
 • Mamy nowego partnera! Firma PIXERS przekazała 3 kupony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie pixers.pl.
  Czytaj więcej
 • Do grona partnerów dołączyła firma Publicon z Wrocławia, która we wrześniu 2016 zorganizuje 8 całodniowych szkoleń z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media, po promocyjnej cenie 400 zł. Nagrodę już można wybrać spośród dostępnych.
  Czytaj więcej
 • Firma Redeco przekazała replikę piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznymi podpisami piłkarzy Śląska Wrocław. Fani piłki nożnej mogą wybrać tą nagrodę i zasilić zrzutkę Bianki.
  Czytaj więcej
 • Od Yellow Polka (www.yellowpolkashop.pl) otrzymaliśmy 3 unikalne fartuchy Granier w promocyjnej cenie. Nam się bardzo podobają. Jeśli Wam również, możecie je wybrać spośród dostępnych nagród.
  Czytaj więcej
 • Wielu z Was nie jest pewnych jak działa zrzutka. Otóż pieniądze, które tu zbieramy (widoczne w liczniku), w 100% bez prowizji trafią na nasze konto, bez pośredników. Jeśli chcecie nam przekazać bezpośrednio środki, to śmiało możecie robić to przez zrzutkę, bo wypłacamy je na prywatne konto.
  Czytaj więcej
 • Mobile Vikings dołączył jako kolejny partner akcji przekazując bezinteresownie 5 pakietów 12 doładowań (rozmowy do wszystkich & smsy & mmsy – bez limitu oraz 4GB Internetu co miesiąc), czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!. Można już kupić tą nagrodę za 300 zł. Cała kwota zasila zrzutkę Bianki.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Nowotwór złośliwy zaatakował oczy mojej dwuletniej córeczki.

Jest 6.02 rano, Binka śpi, patrzę na nią i nie wierzę... Nie wierzę.... Dlaczego “Ona”?? Przecież ona jest zdrowa, uśmiechnięta, bez żadnych objawów! Przecież ciągle miała robione badania! Przecież byliśmy u okulisty!! Przecież w naszej rodzinie nikt nie choruje!!! PRZECIEŻ DBAM O NIĄ! Zrobiliśmy wszystko, żeby nasze dziecko było szczęśliwe. Wydawało nam się, że daliśmy jej wszystko to, co rodzice mogą ofiarować swojemu dziecku – wsparcie, miłość, godne warunki. W życiu są jednak pewne rzeczy, których przewidzieć nie możemy i na które nie mamy wpływu. Czujemy się tacy bezsilni, a mimo wszystko mamy tyle woli walki o zdrowie naszego kochanego dziecka. Proszę módlcie się za nią. Może zdarzy się cud...26 sierpnia Bianka skończy 2 latka i 3 miesiące... Proszę dajmy jej i nam nadzieję…

Bianka ma 2 lata i lekarze zdiagnozowali u niej siatkówczaka, czyli nowotwora złośliwego oka dziecka. Jest to rzadka choroba, która nie daje wysokich rokowań. Guz w 2/3 przypadków rozwija się w jednej gałce ocznej, w 1/3 w obu. Bianka ma guza w obu gałkach, w lewym wiekszy, w prawym obwodzie oka dwa mniejsze. Kiedy przy stawianiu diagnozy zapytaliśmy, czy Bianka będzie widzieć, lekarze powiedzieli nam, że konieczne może być usunęcie obydwu oczu. Bianka jest po pierwszej chemii i bardzo źle ją znosi, jest bardzo słaba. Kolejna zaplanowana jest za 3 tygodnie, jeśli nie pomoże (a rokowania są marne) w Polsce kolejnym etapem jest usunięcie gałek ocznych. Alternatywą do tego leczenia jest wyjazd do Nowego Yorku, gdzie siatkówczaka leczy się innymi metodami, pozwalającymi na zachowanie gałek ocznych, a nawet i wzroku.

W poniedziałek i wtorek Bianka miała pełne znieczulenie, pobierany szpik kostny oraz płyn mózgowo -rdzeniowy w celu sprawdzenia czy nie ma już przerzutów na inne organy.

Nie mamy dużo czasu. Naszą nadzieją jest wyjazd do Stanów i podjęcie alternatywnego leczenia w celu ratowania oczu, a przede wszystkim życia naszej Bianki

ZAJRZYJ NA NASZĄ STRONĘ

www.wiankidlabianki.pl

Mamy tylko 2 tygodnie.

Naszą jedyną nadzieją jest wyjazd do Stanów i podjęcie alternatywnego leczenia w celu ratowania oczu, a przede wszystkim życia naszej Bianki. Wstępna wycena opiewa na astronomiczną kwotę 1 500 000 złotych… Pomóżcie, każda złotówka się liczy...

Szczegółowe informacje na temat wybranej kliniki jak i wyceny kosztów leczenia zamieścimy na dniach, bo wciąż na nią czekamy.

Wszystkie zebrane środki (widoczne w liczniku) w 100% wypłacamy na prywatne konto bez żadnej prowizji, dlatego macie pewność, że dzięki zrzutce, nie ma zbędnych kosztów i pośredników.

BIANKA rozpoczęła już leczenie w klinice Memorial Sloan Kattering Cancer Center w Nowym Jorku. Dziękujemy!!

Na pierwszy etap leczenia, wpłatę depozytu, pieniądze uzbieraliśmy. Jednak siatkówczak to nowotwór złośliwy, lubi wracać. Dlatego leczenie i kontrole konieczne są przez wiele lat. Do 7 roku życia regularnie co kilka, kilkanaście tygodni trzeba kontrolować guzy w oczach a w razie potrzeby reagować...

Dlatego pieniążki zbieramy też na dalsze leczenie. Za wszelkie wpłaty dziękujemy!

To niesamowite, jak wiele osób chce pomóc Biance.

Każdy z Was może, na miarę swoich możliwości, wpłacić choć 1 zł, bo każda złotówka zbliża nas do celu i uratowania oczu naszej kochanej córeczki. Inną formą wsparcia jest przekazanie produktów lub usług na rzecz darczyńców. Cała kwota ze sprzedaży nagród zasila konto zrzutki. Uczyniło to już kilku partnerów, którym pragniemy podziękować z całego serca. Jeśli Ty również chcesz nam pomóc przekazując nagrody, skontaktuj się z nami pisząc na mail [email protected].

koleżanki i koleDzy

czekają na biankę

Lista partnerów.

Poniżej prezentujemy partnerów, którzy postanowili bezinteresowanie przekazać nagrody na rzecz zrzutki. Chciałbyś zrobić to samo? Napisz do nas na [email protected].

Pasibus

11.000 zł za udostępnienia oraz 80 burgerów w nagrodach.

Villa Klara

Dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie w sercu Kotliny Kłodzkiej - Międzygórzu

Mobile Vikings

5 pakietów 12 doładowań, czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!

Publicon

8 całodniowych szkoleń z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media.

Redeco

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław.

Yellow Polka

3 unikalne fartuchy Granier od Yellow Polka - yellowpolkashop.pl

PIXERS

3 kupony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie pixers.pl

BRAND24

Pakiet Premium na monitoring marki w internecie przez cały rok.

MATERACE DLA CIEBIE

2 materace Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia - materace-dla-ciebie.pl

Yemsetu

Całodzienny kurs sushi w restauracji Yemsetu dla dwóch osób + all you can eat and drink.

Lerni

5 rocznych kursów językowych o wartości 199 zł każdy.

SpyShop

50 kuponów na usługę kalibracji alkomatu w promocyjnej cenie.

GOJUMP

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Was do sezonu zimowego!

kekemeke

Przekazanie unikalnych piłek z oryginalnymi autografami Roberta Lewandowskiego.

PATECH

5 oryginalnych koszulek piłkarskich z autografami o wartości kolekcjonerskiej od patech.pl.

Triathlon Pro Team

Treningi z reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim oraz plan treningowy.

Gino Rossi

2 zegarki (damski i męski) z kolekcji wiosna – lato 2016.

Manicure Douglas

40 hybrydowych zabiegów manicure we Wrocławiu po promocyjnej cenie.

Wpłacający1574

 
TOSCOM development
6 000 zł
P
piotrek24-79
5 175 zł
SS
Stefan Stefanski
3 108 zł
JS
Jagoda Sosnowski
2 072 zł
 
Dane ukryte
2 072 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 553 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
AN
Adam nowak
1 035 zł
Zobacz więcej

Komentarze51

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Podziękowanie e-mail.

wybrano 1176 razy

Wybieram

Wpłać 3000 zł i więcej

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznym podpisem Roberta Lewandowskiego oraz certyfikatem autentyczności, ufundowana przez Pasibusa i Kekemeke.

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wybieram

Wpłać 45 zł i więcej

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu - wroclaw.gojump.pl.

wybrano 30 razy (pozostało 0 z 30)

Wpłać 45 zł i więcej

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu o godzinie 20.00 - wroclaw.gojump.pl.

wybrano 15 razy (pozostało 0 z 15)

Wpłać 50 zł i więcej

Kupon na usługę kali­bracji alko­matu w promo­cyjnej cenie od SpyShop.pl.

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

Wpłać 60 zł i więcej

Hybrydowy zabieg manicure do wykonania w wybranej Perfumerii Douglas we Wrocławiu (Magnolia, Pasaż Grunwaldzki, Arkady lub Galeria Dominikańska) w promocyjnej cenie (regularna 80zł) od fb.com/ManicureDouglas/.

wybrano 40 razy (pozostało 0 z 40)

Wpłać 100 zł i więcej

Unikalny fartuch Granier od Yellow Polka - yellowpolkashop.pl.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 129 zł i więcej

Zegarek damski Gino Rossi z kolekcji wiosna - lato 2016 o delikatnym połączeniu złotej koperty z białym paskiem.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 159 zł i więcej

Zegarek męski Gino Rossi z kolekcji wiosna - lato 2016 o ponadczasowym połączeniu brązu z miedzią.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 199 zł i więcej

Rocz­ny kurs języ­ko­wy na platformie lerni.us.

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 200 zł i więcej

Kupon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie pixers.pl.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 300 zł i więcej

Dwumiesięczny plan treningowy przygotowujący do startu w wybranych zawodach triathlonowych przygotowywany przez trenerów Triathlon Pro Team.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 300 zł i więcej

Pakiet 12 doładowań (rozmowy do wszystkich & smsy & mmsy – bez limitu oraz 4GB Internetu co miesiąc), czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 400 zł i więcej

Pakiet 20 kuponów na dowolnie wybrane burgery w Pasibusie.

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 400 zł i więcej

Całodniowe szkolenie z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media organizowane przez Publicon we wrześniu 2016.

wybrano 8 razy (pozostało 0 z 8)

Wpłać 500 zł i więcej

Mate­­­­­­­­race Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia w promocyjnej cenie od materace-dla-ciebie.pl.

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 500 zł i więcej

Trening sam na sam wybranej dyscypliny triathlonowej z najlepszym Polakiem, reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim. Termin i miejsce treningu (Wrocław i okolice, Warszawa i okolice) do ustalenia z darczyńcą.  Traithlon Pro Team

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 600 zł i więcej

Weekend w Międzygórzu w Villa Klara dla 2 do 4 osób - villaklara.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Małeckiego z Wisły Kraków z autografem od PATECH - www.patech.pl.


wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Real Madryt od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 1000 zł i więcej

Cało­dzienny kurs sushi w restau­racji Yemsetu we Wrocławiu dla dwóch osób + all you can eat and drink + możliwość opieki nad dziećmi.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Wołczka ze Śląska Wrocław z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Spahica ze Śląska Wrocław z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 1000 zł i więcej

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznymi podpisami piłkarzy Śląska Wrocław, ufundowana przez Redeco.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 2000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Śląska Wrocław z autografami piłkarzy z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 3000 zł i więcej

Pakiet Premium na moni­­­­­­­­to­­­­­­­­ring marki w inte­­­­­­­r­necie przez cały rok w promocyjnej cenie od BRAND24.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

570 058 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?