Pomóż dwuletniej Biance w dramatycznej walce. Rak zjada jej oczy! Zakończona 18.09.2016r ID: jyp8x4

Pomóż dwuletniej Biance w dramatycznej walce. Rak zjada jej oczy!

Zebrano 144 906 zł
z kwoty 1 500 000 zł

9 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 012
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Nowotwór złośliwy zaatakował oczy mojej dwuletniej córeczki.

Jest 6.02 rano, Binka śpi, patrzę na nią i nie wierzę... Nie wierzę.... Dlaczego “Ona”?? Przecież ona jest zdrowa, uśmiechnięta, bez żadnych objawów! Przecież ciągle miała robione badania! Przecież byliśmy u okulisty!! Przecież w naszej rodzinie nikt nie choruje!!! PRZECIEŻ DBAM O NIĄ! Zrobiliśmy wszystko, żeby nasze dziecko było szczęśliwe. Wydawało nam się, że daliśmy jej wszystko to, co rodzice mogą ofiarować swojemu dziecku – wsparcie, miłość, godne warunki. W życiu są jednak pewne rzeczy, których przewidzieć nie możemy i na które nie mamy wpływu. Czujemy się tacy bezsilni, a mimo wszystko mamy tyle woli walki o zdrowie naszego kochanego dziecka. Proszę módlcie się za nią. Może zdarzy się cud...26 sierpnia Bianka skończy 2 latka i 3 miesiące... Proszę dajmy jej i nam nadzieję…


Bianka ma 2 lata i lekarze zdiagnozowali u niej siatkówczaka, czyli nowotwora złośliwego oka dziecka. Jest to rzadka choroba, która nie daje wysokich rokowań. Guz w 2/3 przypadków rozwija się w jednej gałce ocznej, w 1/3 w obu. Bianka ma guza w obu gałkach, w lewym wiekszy, w prawym obwodzie oka dwa mniejsze. Kiedy przy stawianiu diagnozy zapytaliśmy, czy Bianka będzie widzieć, lekarze powiedzieli nam, że konieczne może być usunęcie obydwu oczu. Bianka jest po pierwszej chemii i bardzo źle ją znosi, jest bardzo słaba. Kolejna zaplanowana jest za 3 tygodnie, jeśli nie pomoże (a rokowania są marne) w Polsce kolejnym etapem jest usunięcie gałek ocznych. Alternatywą do tego leczenia jest wyjazd do Nowego Yorku, gdzie siatkówczaka leczy się innymi metodami, pozwalającymi na zachowanie gałek ocznych, a nawet i wzroku.

W poniedziałek i wtorek Bianka miała pełne znieczulenie, pobierany szpik kostny oraz płyn mózgowo -rdzeniowy w celu sprawdzenia czy nie ma już przerzutów na inne organy.

Nie mamy dużo czasu. Naszą nadzieją jest wyjazd do Stanów i podjęcie alternatywnego leczenia w celu ratowania oczu, a przede wszystkim życia naszej Bianki


ZAJRZYJ NA NASZĄ STRONĘ


Mamy tylko 2 tygodnie.

Naszą jedyną nadzieją jest wyjazd do Stanów i podjęcie alternatywnego leczenia w celu ratowania oczu, a przede wszystkim życia naszej Bianki. Wstępna wycena opiewa na astronomiczną kwotę 1 500 000 złotych… Pomóżcie, każda złotówka się liczy...

Szczegółowe informacje na temat wybranej kliniki jak i wyceny kosztów leczenia zamieścimy na dniach, bo wciąż na nią czekamy.

Wszystkie zebrane środki (widoczne w liczniku) w 100% wypłacamy na prywatne konto bez żadnej prowizji, dlatego macie pewność, że dzięki zrzutce, nie ma zbędnych kosztów i pośredników.


BIANKA rozpoczęła już leczenie w klinice Memorial Sloan Kattering Cancer Center w Nowym Jorku. Dziękujemy!!

Na pierwszy etap leczenia, wpłatę depozytu, pieniądze uzbieraliśmy. Jednak siatkówczak to nowotwór złośliwy, lubi wracać. Dlatego leczenie i kontrole konieczne są przez wiele lat. Do 7 roku życia regularnie co kilka, kilkanaście tygodni trzeba kontrolować guzy w oczach a w razie potrzeby reagować...

Dlatego pieniążki zbieramy też na dalsze leczenie. Za wszelkie wpłaty dziękujemy!


To niesamowite, jak wiele osób chce pomóc Biance.

Każdy z Was może, na miarę swoich możliwości, wpłacić choć 1 zł, bo każda złotówka zbliża nas do celu i uratowania oczu naszej kochanej córeczki. Inną formą wsparcia jest przekazanie produktów lub usług na rzecz darczyńców. Cała kwota ze sprzedaży nagród zasila konto zrzutki. Uczyniło to już kilku partnerów, którym pragniemy podziękować z całego serca. Jeśli Ty również chcesz nam pomóc przekazując nagrody, skontaktuj się z nami pisząc na mail [email protected].

koleżanki i koleDzy

czekają na biankę


Lista partnerów.

Poniżej prezentujemy partnerów, którzy postanowili bezinteresowanie przekazać nagrody na rzecz zrzutki. Chciałbyś zrobić to samo? Napisz do nas na [email protected].

Pasibus

11.000 zł za udostępnienia oraz 80 burgerów w nagrodach.

Villa Klara

Dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie w sercu Kotliny Kłodzkiej - Międzygórzu

Mobile Vikings

5 pakietów 12 doładowań, czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!

Publicon

8 całodniowych szkoleń z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media.

Redeco

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław.

Yellow Polka

3 unikalne fartuchy Granier od Yellow Polka - yellowpolkashop.pl

PIXERS

3 kupony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie pixers.pl

BRAND24

Pakiet Premium na monitoring marki w internecie przez cały rok.

MATERACE DLA CIEBIE

2 materace Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia - materace-dla-ciebie.pl

Yemsetu

Całodzienny kurs sushi w restauracji Yemsetu dla dwóch osób + all you can eat and drink.

Lerni

5 rocznych kursów językowych o wartości 199 zł każdy.

SpyShop

50 kuponów na usługę kalibracji alkomatu w promocyjnej cenie.

GOJUMP

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Was do sezonu zimowego!

kekemeke

Przekazanie unikalnych piłek z oryginalnymi autografami Roberta Lewandowskiego.

PATECH

5 oryginalnych koszulek piłkarskich z autografami o wartości kolekcjonerskiej od patech.pl.

Triathlon Pro Team

Treningi z reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim oraz plan treningowy.

Gino Rossi

2 zegarki (damski i męski) z kolekcji wiosna – lato 2016.

Manicure Douglas

40 hybrydowych zabiegów manicure we Wrocławiu po promocyjnej cenie.

czwartek, 11 sierpnia 2016 o 22:30

Dziękujemy kolejnym partnerom, którzy dołączyli do akcji. Gino Rossi za przekazanie 2 zegarków z kolekcji wiosna - lato 2016. Pani Agacie Usarek Gradek za 40 hybrydowych zabiegów manicure. Triathlon Pro Team za unikalną okazję odbycia treningu z reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim. Jesteście wielcy, tak jak wszyscy darczyńcy, którzy już mogą nabyć te nagrody.

środa, 10 sierpnia 2016 o 23:04

Dzięki uprzejmości firmy PATECH, naszego kolejnego partnera akcji, otrzymaliśmy 5 koszulek piłkarskich o wartości kolekcjonerskiej: Realu Madryt, Wisły Kraków Małeckiego z autografem, Wołczka z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski, Spahica z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski oraz Śląska Wrocław z okresu gdy zdobył Mistrzostwo Polski z autografami wszystkich piłkarzy. Pięknie dziękujemy za ten gest wiernego fana, dla którego pomoc jest warta więcej niż pasja. Nagrody mają określoną minimalną cenę, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wpłacić więcej, dla Bianki oczywiście.

środa, 10 sierpnia 2016 o 22:13

Doszły kolejne nagrody od partnerów. Zajęcia funkcjonalne z Wojtkiem Gniazdo cieszyły się takim zainteresowanie, że Wojtek wraz z GOJUMP zdecydowali się zwiększyć limit z 15 do 45 osób (3 grupy).

wtorek, 9 sierpnia 2016 o 17:44

Co powiecie na zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Niezrównany Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" (fb.com/pawlusiak/) przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu o godzinie 20.00 - wroclaw.gojump.pl. Cały dochód ze sprzedaży zasili oczywiście zrzutkę Bianki. Serdeczne dzięki Wojtek oraz GOJUMP!

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 12:24

Sklep SpyShop przekazał 50 kuponów na bardzo popularną usługę kalibracji alkomatów w promocyjnej cenie 50 zł każdy. Bardzo dziękujemy za wsparcie i zachęcamy wspierających do wyboru nagrody możliwej do zrealizowania w sklepie spyshop.pl lub jednym z 8 stacjonarnych w całej Polsce.

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 12:22

Wspierający mają od dziś możliwość wybrania jednego z 5 kursów językowych przekazanych przez www.lerni.us w promocyjnej cenie 199 zł. Bardzo dziękujemy firmie Lerni i zachęcamy do wyboru przekazanej nagrody.

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 12:21

W akcję zaangażowała się Restauracja Yemsetu z Wrocławia przekazując dwuosobowy całodniowy kurs sushi plus all you can eat and drink. Para z dziećmi może liczyć również na opiekę nad dziećmi :) Bardzo dziękujemy za ten piękny gest i zachęcamy wszystkich do odwiedzin w Yemsetu!

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 10:11

Całkowita kwota została obniżona o 87.125 zł, które do tej pory zostały zebrane przez Fundację Rycerze i Księżniczki.

sobota, 6 sierpnia 2016 o 15:48

Od firmy MATERACE DLA CIEBIE otrzymaliśmy 2 mate­­­­­­­­­race Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia. Nagrodę można już wybrać w promocyjnej cenie spośród dostępnych po prawej stronie.

sobota, 6 sierpnia 2016 o 15:47

BRAND24 też jest z nami! Otrzymaliśmy pakiet Premium na moni­­­­­­­­­to­­­­­­­­­ring marki w inte­­­­­­­­r­necie przez cały rok. Wystawiliśmy go w promocyjnej cenie 3000 zł.

sobota, 6 sierpnia 2016 o 15:46

Mamy nowego partnera! Firma PIXERS przekazała 3 kupony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie pixers.pl.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 21:06

Do grona partnerów dołączyła firma Publicon z Wrocławia, która we wrześniu 2016 zorganizuje 8 całodniowych szkoleń z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media, po promocyjnej cenie 400 zł. Nagrodę już można wybrać spośród dostępnych.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 21:03

Firma Redeco przekazała replikę piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznymi podpisami piłkarzy Śląska Wrocław. Fani piłki nożnej mogą wybrać tą nagrodę i zasilić zrzutkę Bianki.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 21:02

Od Yellow Polka (www.yellowpolkashop.pl) otrzymaliśmy 3 unikalne fartuchy Granier w promocyjnej cenie. Nam się bardzo podobają. Jeśli Wam również, możecie je wybrać spośród dostępnych nagród.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 17:09

Wielu z Was nie jest pewnych jak działa zrzutka. Otóż pieniądze, które tu zbieramy (widoczne w liczniku), w 100% bez prowizji trafią na nasze konto, bez pośredników. Jeśli chcecie nam przekazać bezpośrednio środki, to śmiało możecie robić to przez zrzutkę, bo wypłacamy je na prywatne konto.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 11:57

Mobile Vikings dołączył jako kolejny partner akcji przekazując bezinteresownie 5 pakietów 12 doładowań (rozmowy do wszystkich & smsy & mmsy – bez limitu oraz 4GB Internetu co miesiąc), czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!. Można już kupić tą nagrodę za 300 zł. Cała kwota zasila zrzutkę Bianki.

Aby dodać komentarz lub

Patryk Anonim

Proszę o pomoc w realizacji planów = acccdx Prosze. :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

wszystkiego dobrego z całego serduszka życzę

Mam 6 tygodniowa coreczke o imieniu Bianka. Zycze zdrowia i wplacam ile moge ☺

Bianka trzymamy za Ciebie kciuki, walcz i wygrywaj!

P

pwrzeszykowski

wracaj do zdrowia Bianka :)\nPozdrawiam rodziców i braciszka :)

DI

Dominika Ignasiak

A

amterka75

Bianeczko jesteśmy z Tobą, wygrasz tą walkę! Zdrówka życzy Aga z mężem i córcią.

MP

Marta Pachla

Powodzenia maleńka :)

Piotr Daren

Niech się nam uda pomóc temu dziecku!\nWszystkiego dobrego dla Bianki!

MM

Mariusz Majer

Będzie dobrze :)

Sylwia Pręgowska

DLA BIANCI

MK

Magdalena Kubiak

Wierzę, że się uda! Walcz Księżniczki!

S

stan

Ja też się dołączam i czekam na informację o udanej operacji dla Bianki

S

skotarczak.p

Trzymamy kciuki!!!

G

gomulka.ela

CHWAŁA PANU BOGU,ON JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM ,W IMIENIU JEZUSA MODLĘ SIĘGORĄCO

P

piotrtomczyk84

7 złotych na szczęście! Uda się!

DN

Dorota Nowak

duzo zdrowka kochana dla Ciebie

D

dsk2

Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy :)

A

aleksandra.baran79

Trzymajcie się rodzinko! trzymam kciuki z Biankę:)

M

marek

Majeczka ;D życzy Zdróweczka O_o

TG

Tomasz Gołębiowski

Będzie dobrze :)

A

adamgora

Wszystko będzie dobrze trzymajcie się ciepło! Szybkiego powrotu do zdrowia!

B

brolkowska

Powodzenia!

MS

Michał Stawski

Powodzenia!

S

s.synowiec-83

Trzymajcie się, wszystko będzie dobrze!

WJ

Wojciech Jezierski

Będzie dobrze kochana Bianco!!!!!!!!

M

mariusz0808

Wierzymy że się uda. Dużo zdrówka maleńka!

K

krzysztof.furtak

Powodzenia Maleńka!

T

tomasz.dudek

Trzymam kciuki !

Janusz Piotr

3mamyKciuki:)))

MM

Marcin Modzelewski

Powodzenia :-)

M

Magda

Powodzenia:)

M

matmaker

Powodzenia!

G

grzegorz3811

wracaj do zdrówka.powodzenia

R

rogozinska

Zycze aby wszystko sie powiodlo, wierze ze polacy maja wielkie serca!!!!

Trzymam kciuki i życzę zdrowia.\nZapraszam również do mojej zrzutki.\nhttps://zrzutka.pl/sh5565

M

mariusz.kowalczuk

Dużo zdrówka życzymy Bianka!!!!

Katarzyna Śledzińska

Zdrówka księżniczko

Janusz Rudnicki

Będzie dobrze!!! Do zobaczenia, może kiedyś się zobaczymy. Świat jest mały.

KR

Ka Ro

Walcz Maleńka! Będziesz przepiękną kobietą!

svn

Kochani rodzice trzymam kciuki i życzę powodzenia! Damy radę!

M

maciej

Zdrowiej malutka

W

weronikax

Trzymaj się Aniołku;)*

Zosia Ślotała

walczymy!!

K

kswierczek

Bądźcie dzielni, musi się udać!

P

Piotr

Zdrowia i dużo sił....

Anna Anna

Zdrowiej mała księżniczko :) Trzymamy kciuki za Ciebie

S

stepo

powodzenia. Będzie dobrze

Bartek Lantz

Trzymam kciuki mała!

JT

joanna Trzmiel

Powodzenia!

K

kp.kaczmarek

Trzymaj się maluszku! Niech BÓg ma Cię w swojej opiece!

P
5 175 zł
piotrek24-79
3 108 zł
Stefan Stefanski
JS
2 072 zł
Jagoda Sosnowski
Dane ukryte
2 072 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 553 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 500 zł
Dane ukryte
AN
1 035 zł
Adam nowak
OW
1 035 zł
Olek Widera
Dane ukryte
1 035 zł
Dane ukryte
B
1 000 zł
beata.skiba
K
1 000 zł
krzys.czeczot
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
E
1 000 zł
ela.tw
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
X
1 000 zł
Xxx
PM
1 000 zł
Piotr Maćkowiak
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
W
1 000 zł
wsior
Dane ukryte
621 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
600 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
520 zł
Dane ukryte
IH
520 zł
Izabela Hola
Dane ukryte
520 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
519 zł
Dane ukryte
AP
518 zł
Arkadiusz Ptak
C
518 zł
chochorowski.lukasz
Dane ukryte
518 zł
Dane ukryte
518 zł
Marcin Dudek
JM
518 zł
Joanna Maturlak
G
518 zł
glizda_1988
A
518 zł
andrewbor
Dane ukryte
518 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
518 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
B
500 zł
bianki.jw
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
500 zł
michal.smolarski
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
L
500 zł
lebek
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
S
500 zł
szamot52
Dane ukryte
470 zł
Dane ukryte
LM
450 zł
Lukasz Mielczarek
J
414 zł
janusz
M
414 zł
madziaz1322
svn
414 zł
svn
T
414 zł
tomasz_1590
ES
400 zł
Ewa Skrok
P
400 zł
piotrrrek.k
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
M
311 zł
madlens
311 zł
Zosia Ślotała
K
311 zł
kriss102
K
311 zł
kp.kaczmarek
Dane ukryte
311 zł
Dane ukryte
A
301 zł
aleksanderbecker
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
300 zł
Justyna
W
300 zł
wojciechpluta
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
Użytkownik niezarejestrowany
S
300 zł
schroder
Dane ukryte
261 zł
Dane ukryte
A
260 zł
akulisie
BK
259 zł
Beata Kondratowicz
P
250 zł
pupix
Dane ukryte
209 zł
Dane ukryte
AO
209 zł
Andrzej Ostrowski
PT
209 zł
Paweł Tworkowski
MG
209 zł
Marcin Galka
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Z
207 zł
zlachowski
B
207 zł
blazo_16
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
K
207 zł
kubak1
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
W
207 zł
waldek.kardasz
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
K
207 zł
kasiakaczor1
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
207 zł
Dane ukryte
F
207 zł
foto
RK
207 zł
Rafal Kucharski
MB
207 zł
Michał Bergander
G
207 zł
gas310
J
207 zł
j.szymanik
KP
207 zł
Krzysztof Pawlik
Użytkownik niezarejestrowany
201 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
JU
200 zł
Jola Utko
K
200 zł
karolina_frackiewicz
P
200 zł
pacio71
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
K
200 zł
kryska817
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
200 zł
jhanusz
H
200 zł
hertel.magdalena
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
S
200 zł
sylwia5656
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
DS
200 zł
DIANA SZWED
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
200 zł
m_cybulski
K
200 zł
kacper.dabrowski1
dorota.kulbaka
200 zł
dorota.kulbaka
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
E
200 zł
e.pankiewicz
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
andrzej
W
200 zł
walter.bartelmus
B
200 zł
bbartelmus
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
R
200 zł
RF
MM
170 zł
Michał Mądry
Dane ukryte
165 zł
Dane ukryte
BK
158 zł
Bartosz Krysik
A
156 zł
auusis
M
156 zł
Mateusz
Dane ukryte
156 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
156 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
PS
150 zł
Pawel Slowinski
S
132 zł
sebastian.papaj
PD
127 zł
Pawel dryk
AI
117 zł
Alina Iefanova
Dane ukryte
115 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
114 zł
Dane ukryte
T
114 zł
thuszczo
Dane ukryte
114 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
111 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
108 zł
Dane ukryte
JW
107 zł
Janina Winnicka
SC
106 zł
Sebastian Chwastek
AS
106 zł
Adam Swierczynski
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
AK
106 zł
artur krzywdzinski
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
JR
106 zł
Jan Rozanski
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
PK
106 zł
Piotr Kawzowicz
AM
106 zł
Andrzej Maksymowicz
AT
106 zł
Agata Trotman
Aneta Banaś
106 zł
Aneta Banaś
LO
106 zł
Lukasz Ozga
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
106 zł
Paweł Kępa
Dane ukryte
106 zł
Dane ukryte
EI
106 zł
Ewa Iwaniec
Dane ukryte
105 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
105 zł
Dane ukryte
KQ
105 zł
Katarzyna Quagliero
Dane ukryte
105 zł
Dane ukryte
MM
105 zł
Marta Malawska
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
AT
104 zł
Athina Theodosjadu
N
104 zł
natalie14
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
M
104 zł
miszczu86
P
104 zł
pawel.wasieczko
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
P
104 zł
potocka.kamila
AC
104 zł
Anna Chowańska
G
104 zł
Grzegorz
N
104 zł
netsen
Marek St
104 zł
Marek St
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
K
104 zł
kaziueee
RW
104 zł
Robert Wójcik
A
104 zł
awolska.kancelaria
M
104 zł
maciejdziegielewski
IS
104 zł
Iwona Slotala
P
104 zł
pkubanski
OR
104 zł
Olga R.
D
104 zł
dororpik
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
MS
104 zł
Mikolaj Saciuk
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
M
104 zł
maratorn
A
104 zł
archipak
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
J
104 zł
jdymicki
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Anna Anna
104 zł
Anna Anna
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
G
104 zł
Gosia
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
P
104 zł
piotr
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
K
104 zł
kapusta.jp
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
M
104 zł
monika.pec-swiecicka
K
104 zł
krzzych
TG
104 zł
Tadeusz Grabowski
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
TG
104 zł
Tomasz Grabowski
E
104 zł
ewa.kubasiewiczneczaj
P
104 zł
pmalina
A
104 zł
adamgora
M
104 zł
mhi
A
104 zł
agnieszka_ratajczyk
A
104 zł
Andrzej
MB
104 zł
michal bialecki
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
P
104 zł
pawel.reps
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
F
104 zł
filedent
BF
104 zł
Barbara Franczak
T
104 zł
tarum
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
W
104 zł
wielkoszewski
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
T
104 zł
tsygnowski
NS
104 zł
Natalia Skarul
K
104 zł
kandkom
Michał  Wallner
104 zł
Michał Wallner
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
R
104 zł
raxpin82
G
104 zł
grzegorz.szlezer
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
MM
104 zł
Monika Magdziak-Tokłowicz
K
104 zł
karolina_bartosz
Alicja Popów
104 zł
Alicja Popów
AU
104 zł
Angelika Ulikowska
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
TG
104 zł
Tomasz Gołębiowski
A
104 zł
anna
N
104 zł
natasza.kuzniewska
M
104 zł
mw
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
A
104 zł
adusiaja
K
104 zł
kluczas
O
104 zł
ogrotech
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
P
104 zł
pawel.karnasiewicz
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Marcin Łopatka
104 zł
Marcin Łopatka
M
104 zł
mariusz0808
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
I
104 zł
ibaron1158
J
104 zł
januszgosk
H
104 zł
horbek
AS
104 zł
Agnieszka Szkudlarz
MR
104 zł
Mirosław Rubiszewski
B
104 zł
basia.haponska
M
104 zł
marek.dankowski
M
104 zł
marcinoko
R
104 zł
rysiu4
M
104 zł
mirek.39-70
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
A
104 zł
annafedorow
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
A
104 zł
agnieszka
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
A
104 zł
alicja.stochmal
BJ
104 zł
Beata Jakacka-Sitek
M
104 zł
maciej.kubinski1
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
M
104 zł
mirka11
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
101,39 zł
Użytkownik niezarejestrowany
R
100 zł
radek.kozlik
KG
100 zł
Karolina G
P
100 zł
pa_ulinka15
AJ
100 zł
ANDRZEJ JASKOWSKI
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
E
100 zł
ewamalysz
GS
100 zł
Grzegorz Szczygieł
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
C
100 zł
cookasia
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
100 zł
eryka.olszewska
M
100 zł
missio0
D
100 zł
dawidkr
P
100 zł
piotr.palka
K
100 zł
kmiec-piotr
K
100 zł
karola.99
C
100 zł
ciesielska.agata
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
L
100 zł
lukasz_drozdz
Maciej Jakubiak
100 zł
Maciej Jakubiak
A
100 zł
artur.slezak
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
H
100 zł
hdorenda
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
kaziamorek
K
100 zł
kamilagut
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Z
100 zł
zbigniewk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
klimowicz.maciej
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
G
100 zł
gzew
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
DB
100 zł
Dariusz Bordoszewski
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KW
100 zł
Kasia W.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
adlib
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
C
100 zł
caroline9
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
H
100 zł
hemspree
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
C
100 zł
choin84
W
100 zł
willaola
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
maxymenko
E
100 zł
ejki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
O
100 zł
ossowski.michal
M
100 zł
maga
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
I
100 zł
izabela-sz
K
100 zł
krystynawojtaszek66
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
michal.borek
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
100 zł
marcin
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
C
100 zł
chalamus
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
aniasztukowska
P
100 zł
piotr.bromka
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
100 zł
artur.pagacz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
100 zł
mika.drozdowska
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
P
100 zł
pawel.ruminski
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
C
100 zł
cukier799
W
100 zł
wachowska.hanna
Z
100 zł
zyskowska.judyta
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
K
100 zł
kasiakacprzak
K
100 zł
krzyworzeka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
marcin.peciak
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ML
100 zł
Małgorzata Liberska
100 zł
Marcelina Śmiatacz
Patryk Chołast
100 zł
Patryk Chołast
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Andrzej Ks
100 zł
Andrzej Ks
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
arek1993
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
P
100 zł
pawelcraw
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
R
98 zł
rafalozog
Dane ukryte
83 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
80 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
E
80 zł
elafitonia
P
77 zł
pierrniczek
Użytkownik niezarejestrowany
77 zł
Użytkownik niezarejestrowany
ML
75 zł
Monika Lulkowska
MF
71 zł
Marta Fi
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
M
70 zł
Maciek
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
EN
70 zł
Ewelina Nowicka
PI
70 zł
Piotr Iwaniec
Dane ukryte
63 zł
Dane ukryte
KP
63 zł
Krzysztof Padoł
D
63 zł
dominik.lisowski
A
63 zł
anna1.majewska
D
63 zł
dsk2
H
63 zł
hellayah
B
60 zł
bkoczy
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
59,72 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
57 zł
Michalina
DG
55 zł
Dorota Gniado
Dane ukryte
54 zł
Dane ukryte
AM
54 zł
Agnieszka Malkowska
TL
54 zł
Teresa Lewandowska
Dane ukryte
54 zł
Dane ukryte
JC
54 zł
Jakub Czerwinski
AK
54 zł
Anna Kolodzinska
AI
54 zł
Andrzej Imporowicz
Dane ukryte
54 zł
Dane ukryte
PS
54 zł
przwmyslaw stachlewski
Dane ukryte
54 zł
Dane ukryte
MP
54 zł
Marta Prosianowska
MK
54 zł
Michał Kmietowicz
AT
54 zł
Adrian Tokarz
Dane ukryte
54 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
53 zł
Dane ukryte
A
53 zł
asiaslyszcio
Dane ukryte
53 zł
Dane ukryte
L
53 zł
lucjannoga
Michał Palma
53 zł
Michał Palma
DN
53 zł
Dorota Nowak
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
AR
52 zł
Agnieszka Rystau
D
52 zł
domtom25
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
LL
52 zł
Lewandowski Lewandowski
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
S
52 zł
skotarczak.p
R
52 zł
Robert Siwirski
M
52 zł
msz19
X
52 zł
xtmm
RW
52 zł
Robert Woźniak
EA
52 zł
EM AUTO
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
K
52 zł
katarzyna.d1
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
JZ
52 zł
Joanna Zborowskz
C
52 zł
czyzagnieszka85
M
52 zł
magdalena.piatkowska89
D
52 zł
Dominik
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
J
52 zł
joanqa1
1
52 zł
1mandi
AK
52 zł
Anna Kocha Haładyj
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MJ
52 zł
Monika Jończyk
A
52 zł
Ania
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
D
52 zł
dominika
ET
52 zł
Edyta Tronina-Hladiak
A
52 zł
a.burnat
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
S
52 zł
szczuka42
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MK
52 zł
Małgorzata Kędzierska
MM
52 zł
Marek M
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
W
52 zł
wojtek-65
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Piotr Daren
52 zł
Piotr Daren
K
52 zł
kcabanek
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
KM
52 zł
Karolina Marczak
MM
52 zł
Marzena Molęda
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
E
52 zł
Emilia
AP
52 zł
Anna Pełka-Maślej
K
52 zł
kapcio1
MW
52 zł
Marcin Wójcik
MS
52 zł
Michał Stawski
JD
52 zł
JACEK DANIEL
M
52 zł
macb
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MM
52 zł
Marcin Materka
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
JP
52 zł
Jakub Paduch
H
52 zł
hlukas
C
52 zł
cezarkw
S
52 zł
sioux
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
LL
52 zł
Ludmiła Laszczyk
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
K
52 zł
krzysztofczajka
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
K
52 zł
krzysztof.furtak
G
52 zł
gratom
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
A
52 zł
alicjakuck
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
KK
52 zł
karolina kociuga
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
W
52 zł
wojtekgbp
M
52 zł
m.krzyzosiak
IB
52 zł
igor bucki
R
52 zł
rvdy
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
AG
52 zł
Artur Gintet
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
U
52 zł
u.urbanczyk25
P
52 zł
piotr.pflegel
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MR
52 zł
Martyna Rominkiewicz
MM
52 zł
Mariusz Majer
AI
52 zł
anetta i lika
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
P
52 zł
patrycjafutyma
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
A
52 zł
a.felidae
P
52 zł
przemek.olech
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
IR
52 zł
irena rataj
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
M
52 zł
mumar
T
52 zł
tasty28
B
52 zł
biurostp
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
C
52 zł
chaberska.d
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
A
52 zł
agata.a.jankowska
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MS
52 zł
Malgorzata Sierpińska
P
52 zł
pkuczynski11
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MO
52 zł
Magda Oleksiewicz
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
M
52 zł
mariusz.kowalczuk
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
WM
52 zł
Wioletta Mitura
M
52 zł
marianna.zjawinska
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MM
52 zł
Marcin Modzelewski
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
D
52 zł
drelich7
S
52 zł
szczepanskipatryk
F
51 zł
flisza
Dane ukryte
51 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
51 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
sokolowska.danuta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
50 zł
palasik.katarzyna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Emilia
Z
50 zł
zuzk
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
50 zł
amalysz
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
50 zł
jemail
J
50 zł
jolapolanta
G
50 zł
gaszczyk1602
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
wygasmarcin
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
K
50 zł
katarzyna.karolina
B
50 zł
bartnicky.ps3
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MP
50 zł
Monika Paszyńska
D
50 zł
dor1983
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
karolcia_kubera
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
aleksmar
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
mlubicka
W
50 zł
w.drzazga
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
wenewa2212
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
50 zł
pipo1602
Z
50 zł
zenobi
A
50 zł
asik89
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
D
50 zł
dom1
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
slawomir.osuch
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
SJ
50 zł
Sylwia Jakubowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
50 zł
justyska1
UK
50 zł
Ula koper
P
50 zł
patersz85
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
50 zł
just-x
M
50 zł
mateusz.pruski
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
R
50 zł
radek-monia
K
50 zł
kasia.dubas
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NK
50 zł
Natalia Kaczmarek
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
NH
50 zł
Niko Herman
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
PK
50 zł
Piotr Kedzia
J
50 zł
justyna_k_82
A
50 zł
agajewska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
50 zł
m.banaszek
K
50 zł
kidzer
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
kacperdrzyzga
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
DK
50 zł
Danuta Kierat
A
50 zł
agnieszka.franczak
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
kominex
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
darek.olszewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MJ
50 zł
Magdalena Jóźwiak
A
50 zł
aneta.cioczek
M
50 zł
mkasiam
DG
49 zł
Dorota Gniado
KT
49 zł
Katarzyna Tomkowiak
Dane ukryte
47 zł
Dane ukryte
R
47 zł
renataadamkiewicz
Dane ukryte
47 zł
Dane ukryte
K
47 zł
kozuchowski.mk
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
A
45 zł
aniuta219
AK
44 zł
Adrianna Kantor
Dane ukryte
42 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
42 zł
Dane ukryte
R
42 zł
robertbader
O
42 zł
ola.pap86
P
40 zł
pracownia
G
40 zł
goclowskipiotr
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
40 zł
Użytkownik niezarejestrowany
B
40 zł
bogumila.czubinska
S
40 zł
szstepien
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
L
40 zł
lukasz.piotr.kowalski
MG
38 zł
Michał Górski
J
37 zł
jaroslaw.skowronek
E
35 zł
Ela
KZ
35 zł
Krystian Zań
A
35 zł
Ania
EL
34 zł
ELZBIETA LINOWSKA
MK
34 zł
Monika Krzywdzinska
Dane ukryte
34 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
34 zł
Dane ukryte
KL
34 zł
Konrad Lewandowski
Dane ukryte
33 zł
Dane ukryte
JD
33 zł
Joanna Dziurman
A
33 zł
alicja.darlak
Dane ukryte
33 zł
Dane ukryte
A
32 zł
a.lichtarska
MP
32 zł
Marta Pulter
H
32 zł
hetman.sebastian
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
MS
32 zł
monika sobczyk
AC
32 zł
Agnieszka Chalas
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
I
32 zł
iinermis
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
O
32 zł
orlowskiss
A
32 zł
a.mazowska
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
justa ruda
32 zł
justa ruda
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
P
32 zł
psiolka
M
32 zł
monika946
H
32 zł
hanna.fiedorow
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
PD
32 zł
Paweł Darski
T
32 zł
tomek
P
32 zł
Piotr
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
O
32 zł
ol.mysz
32 zł
Anita Żołnacz
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
Z
32 zł
zosiajasniak
Janusz Piotr
32 zł
Janusz Piotr
Dane ukryte
31 zł
Dane ukryte
KS
31 zł
Karolina Szpich
O
30 zł
Olga
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
G
30 zł
Grzegorz
G
30 zł
grazyna.bielawska
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
E
30 zł
ebaciak
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
30 zł
janusz.sciepuro
M
30 zł
michal.basiura
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
K
30 zł
kodi228
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KK
30 zł
Karolina Kordel
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
30 zł
aga.kubia
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
H
30 zł
halinakowalewska
L
30 zł
lukasblast
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
30 zł
annahankus
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
M
29 zł
maciekwasacz
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
M
26 zł
malgosia1
MI
26 zł
Marcin Ignatiew
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
DS
26 zł
Dariusz Sajdak
AZ
26 zł
Aleksandra Zajdzik
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
M
26 zł
malgosia.muszynska
M
26 zł
Małgorzata
Dane ukryte
26 zł
Dane ukryte
PS
26 zł
Przemek Skóra
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
konarowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
jaroslaw
J
25 zł
juszczt
K
25 zł
k.salek89
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
24 zł
Dane ukryte
MH
24 zł
Marlena Helińska
Dane ukryte
23 zł
Dane ukryte
KN
23 zł
Karol Nieciecki
Dane ukryte
23 zł
Dane ukryte
MS
22 zł
Monika Sugalska-Smolińska
OK
22 zł
Ola k
Inga Krieger
22 zł
Inga Krieger
Dane ukryte
22 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
22 zł
Dane ukryte
Celina Bober
22 zł
Celina Bober
JS
22 zł
Janina Skorny
Dane ukryte
22 zł
Dane ukryte
A
22 zł
arturjasniuk
Użytkownik niezarejestrowany
21,06 zł
Użytkownik niezarejestrowany
A
21 zł
assaroth
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
E
21 zł
ewa2384
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
A
21 zł
Arek
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
N
21 zł
napieralamonika
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
F
21 zł
filipochej
A
21 zł
amterka75
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
M
21 zł
malgosia.guzowska.x
M
21 zł
maja.leszczynska
AB
21 zł
Ala Bujko
P
21 zł
paolcia82
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
M
21 zł
Magdalena
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
SK
21 zł
Stanisław Klupczyński
Użytkownik niezarejestrowany
21 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
G
21 zł
grzegorz3811
CK
21 zł
Ciocia Karola <3
S
21 zł
szulcjoanna
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
21 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
21 zł
mefisto2114
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Kamil Li
21 zł
Kamil Li
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
SK
21 zł
sylwia kula
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
AT
21 zł
AGNIESZKA TACIKIEWICZ
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
S
21 zł
sitarek
AP
21 zł
Aleksandra Pruszyńska
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
S
21 zł
sebastiancierpial
B
21 zł
bartosz.kulon

Pierwsza wpłata

Jan Kulisiewicz
104 zł
Jan Kulisiewicz

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

333 426 zrzutek

Pomóż zebrać 1 500 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 012
udostępnień

NAGRODY

1 zł i więcej

Podziękowanie e-mail.

wybrano 1174 razy

3000 zł i więcej

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznym podpisem Roberta Lewandowskiego oraz certyfikatem autentyczności, ufundowana przez Pasibusa i Kekemeke.

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

45 zł i więcej

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu - wroclaw.gojump.pl.

wybrano 30 razy (pozostało 0 z 30)

45 zł i więcej

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu o godzinie 20.00 - wroclaw.gojump.pl.

wybrano 15 razy (pozostało 0 z 15)

50 zł i więcej

Kupon na usługę kali­bracji alko­matu w promo­cyjnej cenie od SpyShop.pl.

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

60 zł i więcej

Hybrydowy zabieg manicure do wykonania w wybranej Perfumerii Douglas we Wrocławiu (Magnolia, Pasaż Grunwaldzki, Arkady lub Galeria Dominikańska) w promocyjnej cenie (regularna 80zł) od fb.com/ManicureDouglas/.

wybrano 40 razy (pozostało 0 z 40)

100 zł i więcej

Unikalny fartuch Granier od Yellow Polka - yellowpolkashop.pl.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

129 zł i więcej

Zegarek damski Gino Rossi z kolekcji wiosna - lato 2016 o delikatnym połączeniu złotej koperty z białym paskiem.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

159 zł i więcej

Zegarek męski Gino Rossi z kolekcji wiosna - lato 2016 o ponadczasowym połączeniu brązu z miedzią.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

199 zł i więcej

Rocz­ny kurs języ­ko­wy na platformie lerni.us.

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

200 zł i więcej

Kupon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie pixers.pl.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

300 zł i więcej

Dwumiesięczny plan treningowy przygotowujący do startu w wybranych zawodach triathlonowych przygotowywany przez trenerów Triathlon Pro Team.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

300 zł i więcej

Pakiet 12 doładowań (rozmowy do wszystkich & smsy & mmsy – bez limitu oraz 4GB Internetu co miesiąc), czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

400 zł i więcej

Pakiet 20 kuponów na dowolnie wybrane burgery w Pasibusie.

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

400 zł i więcej

Całodniowe szkolenie z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media organizowane przez Publicon we wrześniu 2016.

wybrano 8 razy (pozostało 0 z 8)

500 zł i więcej

Mate­­­­­­­­race Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia w promocyjnej cenie od materace-dla-ciebie.pl.

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

500 zł i więcej

Trening sam na sam wybranej dyscypliny triathlonowej z najlepszym Polakiem, reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim. Termin i miejsce treningu (Wrocław i okolice, Warszawa i okolice) do ustalenia z darczyńcą.  Traithlon Pro Team

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

600 zł i więcej

Weekend w Międzygórzu w Villa Klara dla 2 do 4 osób - villaklara.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Małeckiego z Wisły Kraków z autografem od PATECH - www.patech.pl.


wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Real Madryt od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Cało­dzienny kurs sushi w restau­racji Yemsetu we Wrocławiu dla dwóch osób + all you can eat and drink + możliwość opieki nad dziećmi.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Wołczka ze Śląska Wrocław z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Spahica ze Śląska Wrocław z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznymi podpisami piłkarzy Śląska Wrocław, ufundowana przez Redeco.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

2000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Śląska Wrocław z autografami piłkarzy z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

3000 zł i więcej

Pakiet Premium na moni­­­­­­­­to­­­­­­­­ring marki w inte­­­­­­­r­necie przez cały rok w promocyjnej cenie od BRAND24.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.