Pomóż dwuletniej Biance w dramatycznej walce. Rak zjada jej oczy! Zakończona 18.09.2016r ID: jyp8x4

Pomóż dwuletniej Biance w dramatycznej walce. Rak zjada jej oczy!

Zebrano 144 765 zł
z kwoty 1 500 000 zł

9 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Nowotwór złośliwy zaatakował oczy mojej dwuletniej córeczki.

Jest 6.02 rano, Binka śpi, patrzę na nią i nie wierzę... Nie wierzę.... Dlaczego “Ona”?? Przecież ona jest zdrowa, uśmiechnięta, bez żadnych objawów! Przecież ciągle miała robione badania! Przecież byliśmy u okulisty!! Przecież w naszej rodzinie nikt nie choruje!!! PRZECIEŻ DBAM O NIĄ! Zrobiliśmy wszystko, żeby nasze dziecko było szczęśliwe. Wydawało nam się, że daliśmy jej wszystko to, co rodzice mogą ofiarować swojemu dziecku – wsparcie, miłość, godne warunki. W życiu są jednak pewne rzeczy, których przewidzieć nie możemy i na które nie mamy wpływu. Czujemy się tacy bezsilni, a mimo wszystko mamy tyle woli walki o zdrowie naszego kochanego dziecka. Proszę módlcie się za nią. Może zdarzy się cud...26 sierpnia Bianka skończy 2 latka i 3 miesiące... Proszę dajmy jej i nam nadzieję…


Bianka ma 2 lata i lekarze zdiagnozowali u niej siatkówczaka, czyli nowotwora złośliwego oka dziecka. Jest to rzadka choroba, która nie daje wysokich rokowań. Guz w 2/3 przypadków rozwija się w jednej gałce ocznej, w 1/3 w obu. Bianka ma guza w obu gałkach, w lewym wiekszy, w prawym obwodzie oka dwa mniejsze. Kiedy przy stawianiu diagnozy zapytaliśmy, czy Bianka będzie widzieć, lekarze powiedzieli nam, że konieczne może być usunęcie obydwu oczu. Bianka jest po pierwszej chemii i bardzo źle ją znosi, jest bardzo słaba. Kolejna zaplanowana jest za 3 tygodnie, jeśli nie pomoże (a rokowania są marne) w Polsce kolejnym etapem jest usunięcie gałek ocznych. Alternatywą do tego leczenia jest wyjazd do Nowego Yorku, gdzie siatkówczaka leczy się innymi metodami, pozwalającymi na zachowanie gałek ocznych, a nawet i wzroku.

W poniedziałek i wtorek Bianka miała pełne znieczulenie, pobierany szpik kostny oraz płyn mózgowo -rdzeniowy w celu sprawdzenia czy nie ma już przerzutów na inne organy.

Nie mamy dużo czasu. Naszą nadzieją jest wyjazd do Stanów i podjęcie alternatywnego leczenia w celu ratowania oczu, a przede wszystkim życia naszej Bianki


ZAJRZYJ NA NASZĄ STRONĘ


Mamy tylko 2 tygodnie.

Naszą jedyną nadzieją jest wyjazd do Stanów i podjęcie alternatywnego leczenia w celu ratowania oczu, a przede wszystkim życia naszej Bianki. Wstępna wycena opiewa na astronomiczną kwotę 1 500 000 złotych… Pomóżcie, każda złotówka się liczy...

Szczegółowe informacje na temat wybranej kliniki jak i wyceny kosztów leczenia zamieścimy na dniach, bo wciąż na nią czekamy.

Wszystkie zebrane środki (widoczne w liczniku) w 100% wypłacamy na prywatne konto bez żadnej prowizji, dlatego macie pewność, że dzięki zrzutce, nie ma zbędnych kosztów i pośredników.


BIANKA rozpoczęła już leczenie w klinice Memorial Sloan Kattering Cancer Center w Nowym Jorku. Dziękujemy!!

Na pierwszy etap leczenia, wpłatę depozytu, pieniądze uzbieraliśmy. Jednak siatkówczak to nowotwór złośliwy, lubi wracać. Dlatego leczenie i kontrole konieczne są przez wiele lat. Do 7 roku życia regularnie co kilka, kilkanaście tygodni trzeba kontrolować guzy w oczach a w razie potrzeby reagować...

Dlatego pieniążki zbieramy też na dalsze leczenie. Za wszelkie wpłaty dziękujemy!


To niesamowite, jak wiele osób chce pomóc Biance.

Każdy z Was może, na miarę swoich możliwości, wpłacić choć 1 zł, bo każda złotówka zbliża nas do celu i uratowania oczu naszej kochanej córeczki. Inną formą wsparcia jest przekazanie produktów lub usług na rzecz darczyńców. Cała kwota ze sprzedaży nagród zasila konto zrzutki. Uczyniło to już kilku partnerów, którym pragniemy podziękować z całego serca. Jeśli Ty również chcesz nam pomóc przekazując nagrody, skontaktuj się z nami pisząc na mail zrzutkadlabianki@gmail.com.

koleżanki i koleDzy

czekają na biankę


Lista partnerów.

Poniżej prezentujemy partnerów, którzy postanowili bezinteresowanie przekazać nagrody na rzecz zrzutki. Chciałbyś zrobić to samo? Napisz do nas na zrzutkadlabianki@gmail.com.

Pasibus

11.000 zł za udostępnienia oraz 80 burgerów w nagrodach.

Villa Klara

Dwudniowy pobyt w luksusowym apartamencie w sercu Kotliny Kłodzkiej - Międzygórzu

Mobile Vikings

5 pakietów 12 doładowań, czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!

Publicon

8 całodniowych szkoleń z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media.

Redeco

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z podpisami piłkarzy Śląska Wrocław.

Yellow Polka

3 unikalne fartuchy Granier od Yellow Polka - yellowpolkashop.pl

PIXERS

3 kupony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie pixers.pl

BRAND24

Pakiet Premium na monitoring marki w internecie przez cały rok.

MATERACE DLA CIEBIE

2 materace Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia - materace-dla-ciebie.pl

Yemsetu

Całodzienny kurs sushi w restauracji Yemsetu dla dwóch osób + all you can eat and drink.

Lerni

5 rocznych kursów językowych o wartości 199 zł każdy.

SpyShop

50 kuponów na usługę kalibracji alkomatu w promocyjnej cenie.

GOJUMP

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Was do sezonu zimowego!

kekemeke

Przekazanie unikalnych piłek z oryginalnymi autografami Roberta Lewandowskiego.

PATECH

5 oryginalnych koszulek piłkarskich z autografami o wartości kolekcjonerskiej od patech.pl.

Triathlon Pro Team

Treningi z reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim oraz plan treningowy.

Gino Rossi

2 zegarki (damski i męski) z kolekcji wiosna – lato 2016.

Manicure Douglas

40 hybrydowych zabiegów manicure we Wrocławiu po promocyjnej cenie.

czwartek, 11 sierpnia 2016 o 22:30

Dziękujemy kolejnym partnerom, którzy dołączyli do akcji. Gino Rossi za przekazanie 2 zegarków z kolekcji wiosna - lato 2016. Pani Agacie Usarek Gradek za 40 hybrydowych zabiegów manicure. Triathlon Pro Team za unikalną okazję odbycia treningu z reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim. Jesteście wielcy, tak jak wszyscy darczyńcy, którzy już mogą nabyć te nagrody.

środa, 10 sierpnia 2016 o 23:04

Dzięki uprzejmości firmy PATECH, naszego kolejnego partnera akcji, otrzymaliśmy 5 koszulek piłkarskich o wartości kolekcjonerskiej: Realu Madryt, Wisły Kraków Małeckiego z autografem, Wołczka z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski, Spahica z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski oraz Śląska Wrocław z okresu gdy zdobył Mistrzostwo Polski z autografami wszystkich piłkarzy. Pięknie dziękujemy za ten gest wiernego fana, dla którego pomoc jest warta więcej niż pasja. Nagrody mają określoną minimalną cenę, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wpłacić więcej, dla Bianki oczywiście.

środa, 10 sierpnia 2016 o 22:13

Doszły kolejne nagrody od partnerów. Zajęcia funkcjonalne z Wojtkiem Gniazdo cieszyły się takim zainteresowanie, że Wojtek wraz z GOJUMP zdecydowali się zwiększyć limit z 15 do 45 osób (3 grupy).

wtorek, 9 sierpnia 2016 o 17:44

Co powiecie na zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Niezrównany Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" (fb.com/pawlusiak/) przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu o godzinie 20.00 - wroclaw.gojump.pl. Cały dochód ze sprzedaży zasili oczywiście zrzutkę Bianki. Serdeczne dzięki Wojtek oraz GOJUMP!

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 12:24

Sklep SpyShop przekazał 50 kuponów na bardzo popularną usługę kalibracji alkomatów w promocyjnej cenie 50 zł każdy. Bardzo dziękujemy za wsparcie i zachęcamy wspierających do wyboru nagrody możliwej do zrealizowania w sklepie spyshop.pl lub jednym z 8 stacjonarnych w całej Polsce.

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 12:22

Wspierający mają od dziś możliwość wybrania jednego z 5 kursów językowych przekazanych przez www.lerni.us w promocyjnej cenie 199 zł. Bardzo dziękujemy firmie Lerni i zachęcamy do wyboru przekazanej nagrody.

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 12:21

W akcję zaangażowała się Restauracja Yemsetu z Wrocławia przekazując dwuosobowy całodniowy kurs sushi plus all you can eat and drink. Para z dziećmi może liczyć również na opiekę nad dziećmi :) Bardzo dziękujemy za ten piękny gest i zachęcamy wszystkich do odwiedzin w Yemsetu!

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 o 10:11

Całkowita kwota została obniżona o 87.125 zł, które do tej pory zostały zebrane przez Fundację Rycerze i Księżniczki.

sobota, 6 sierpnia 2016 o 15:48

Od firmy MATERACE DLA CIEBIE otrzymaliśmy 2 mate­­­­­­­­­race Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia. Nagrodę można już wybrać w promocyjnej cenie spośród dostępnych po prawej stronie.

sobota, 6 sierpnia 2016 o 15:47

BRAND24 też jest z nami! Otrzymaliśmy pakiet Premium na moni­­­­­­­­­to­­­­­­­­­ring marki w inte­­­­­­­­r­necie przez cały rok. Wystawiliśmy go w promocyjnej cenie 3000 zł.

sobota, 6 sierpnia 2016 o 15:46

Mamy nowego partnera! Firma PIXERS przekazała 3 kupony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie pixers.pl.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 21:06

Do grona partnerów dołączyła firma Publicon z Wrocławia, która we wrześniu 2016 zorganizuje 8 całodniowych szkoleń z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media, po promocyjnej cenie 400 zł. Nagrodę już można wybrać spośród dostępnych.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 21:03

Firma Redeco przekazała replikę piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznymi podpisami piłkarzy Śląska Wrocław. Fani piłki nożnej mogą wybrać tą nagrodę i zasilić zrzutkę Bianki.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 21:02

Od Yellow Polka (www.yellowpolkashop.pl) otrzymaliśmy 3 unikalne fartuchy Granier w promocyjnej cenie. Nam się bardzo podobają. Jeśli Wam również, możecie je wybrać spośród dostępnych nagród.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 17:09

Wielu z Was nie jest pewnych jak działa zrzutka. Otóż pieniądze, które tu zbieramy (widoczne w liczniku), w 100% bez prowizji trafią na nasze konto, bez pośredników. Jeśli chcecie nam przekazać bezpośrednio środki, to śmiało możecie robić to przez zrzutkę, bo wypłacamy je na prywatne konto.

piątek, 5 sierpnia 2016 o 11:57

Mobile Vikings dołączył jako kolejny partner akcji przekazując bezinteresownie 5 pakietów 12 doładowań (rozmowy do wszystkich & smsy & mmsy – bez limitu oraz 4GB Internetu co miesiąc), czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!. Można już kupić tą nagrodę za 300 zł. Cała kwota zasila zrzutkę Bianki.

Aby dodać komentarz lub

grzegorz kowalski

04.11.2016 21:50

Mam 6 tygodniowa coreczke o imieniu Bianka. Zycze zdrowia i wplacam ile moge ☺

Mateusz Banaszek

07.09.2016 21:05

Bianka trzymamy za Ciebie kciuki, walcz i wygrywaj!

pwrzeszykowski

pwrzeszykowski

22.08.2016 15:29

wracaj do zdrowia Bianka :)\nPozdrawiam rodziców i braciszka :)

Dominika Ignasiak

Dominika Ignasiak

17.08.2016 21:38

amterka75

amterka75

16.08.2016 11:29

Bianeczko jesteśmy z Tobą, wygrasz tą walkę! Zdrówka życzy Aga z mężem i córcią.

pachlamarta

pachlamarta

13.08.2016 21:17

Powodzenia maleńka :)

Piotr Daren

11.08.2016 23:13

Niech się nam uda pomóc temu dziecku!\nWszystkiego dobrego dla Bianki!

Mariusz Majer

Mariusz Majer

11.08.2016 14:24

Będzie dobrze :)

Sylwia Pręgowska

11.08.2016 11:37

DLA BIANCI

Magdalena Kubiak

Magdalena Kubiak

11.08.2016 9:22

Wierzę, że się uda! Walcz Księżniczki!

stan

stan

11.08.2016 3:31

Ja też się dołączam i czekam na informację o udanej operacji dla Bianki

skotarczak.p

skotarczak.p

10.08.2016 23:51

Trzymamy kciuki!!!

gomulka.ela

gomulka.ela

10.08.2016 23:14

CHWAŁA PANU BOGU,ON JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM ,W IMIENIU JEZUSA MODLĘ SIĘGORĄCO

piotrtomczyk84

piotrtomczyk84

10.08.2016 23:07

7 złotych na szczęście! Uda się!

dorota.nowak458

dorota.nowak458

10.08.2016 23:01

duzo zdrowka kochana dla Ciebie

dsk2

dsk2

10.08.2016 21:55

Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy :)

aleksandra.baran79

aleksandra.baran79

10.08.2016 21:53

Trzymajcie się rodzinko! trzymam kciuki z Biankę:)

marek

marek

10.08.2016 21:51

Majeczka ;D życzy Zdróweczka O_o

tomekgolebiowski

tomekgolebiowski

10.08.2016 21:50

Będzie dobrze :)

adamgora

adamgora

10.08.2016 21:46

Wszystko będzie dobrze trzymajcie się ciepło! Szybkiego powrotu do zdrowia!

brolkowska

brolkowska

10.08.2016 21:45

Powodzenia!

mstawski

mstawski

10.08.2016 21:44

Powodzenia!

s.synowiec-83

s.synowiec-83

10.08.2016 21:35

Trzymajcie się, wszystko będzie dobrze!

wojciechjezierski

wojciechjezierski

10.08.2016 17:47

Będzie dobrze kochana Bianco!!!!!!!!

mariusz0808

mariusz0808

10.08.2016 16:57

Wierzymy że się uda. Dużo zdrówka maleńka!

krzysztof.furtak

krzysztof.furtak

10.08.2016 16:47

Powodzenia Maleńka!

tomasz.dudek

tomasz.dudek

10.08.2016 16:44

Trzymam kciuki !

Janusz Piotr

10.08.2016 12:44

3mamyKciuki:)))

Marcin Modzelewski

Marcin Modzelewski

10.08.2016 12:41

Powodzenia :-)

mwawrzeniecka

mwawrzeniecka

10.08.2016 11:22

Powodzenia:)

matmaker

matmaker

10.08.2016 11:01

Powodzenia!

grzegorz3811

grzegorz3811

10.08.2016 10:47

wracaj do zdrówka.powodzenia

rogozinska

rogozinska

10.08.2016 10:45

Zycze aby wszystko sie powiodlo, wierze ze polacy maja wielkie serca!!!!

Daniel Myśków

10.08.2016 10:15

Trzymam kciuki i życzę zdrowia.\nZapraszam również do mojej zrzutki.\nhttps://zrzutka.pl/sh5565

mariusz.kowalczuk

mariusz.kowalczuk

09.08.2016 20:34

Dużo zdrówka życzymy Bianka!!!!

Katarzyna Śledzińska

Katarzyna Śledzińska

09.08.2016 20:16

Zdrówka księżniczko

Janusz Rudnicki

09.08.2016 13:26

Będzie dobrze!!! Do zobaczenia, może kiedyś się zobaczymy. Świat jest mały.

Ka Ro

Ka Ro

09.08.2016 1:39

Walcz Maleńka! Będziesz przepiękną kobietą!

svn

07.08.2016 0:08

Kochani rodzice trzymam kciuki i życzę powodzenia! Damy radę!

maciej

maciej

06.08.2016 22:06

Zdrowiej malutka

weronikax

weronikax

06.08.2016 10:21

Trzymaj się Aniołku;)*

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

06.08.2016 10:02

walczymy!!

kswierczek

kswierczek

05.08.2016 23:53

Bądźcie dzielni, musi się udać!

Piotr

Piotr

05.08.2016 20:31

Zdrowia i dużo sił....

Anna Anna

05.08.2016 16:58

Zdrowiej mała księżniczko :) Trzymamy kciuki za Ciebie

stepo

stepo

05.08.2016 14:41

powodzenia. Będzie dobrze

Bartek Lantz

05.08.2016 14:38

Trzymam kciuki mała!

joanna Trzmiel

joanna Trzmiel

05.08.2016 14:31

Powodzenia!

kp.kaczmarek

kp.kaczmarek

05.08.2016 11:29

Trzymaj się maluszku! Niech BÓg ma Cię w swojej opiece!

piotrek24-79

piotrek24-79

5 000 zł
Jagoda Sosnowski

Jagoda Sosnowski

2 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

2 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

2 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

2 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 500 zł
nowak.df

nowak.df

1 000 zł
Olek Widera

Olek Widera

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 000 zł
beata.skiba

beata.skiba

1 000 zł
krzys.czeczot

krzys.czeczot

1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 000 zł
ela.tw

ela.tw

1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

1 000 zł
Xxx

Xxx

1 000 zł
ykatki

ykatki

1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 000 zł
wsior

wsior

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

600 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

600 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Izabela Hola

Izabela Hola

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

501 zł
arkadiuszptak79

arkadiuszptak79

500 zł
chochorowski.lukasz

chochorowski.lukasz

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Joanna Maturlak

Joanna Maturlak

500 zł
glizda_1988

glizda_1988

500 zł
andrewbor

andrewbor

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
bianki.jw

bianki.jw

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
michal.smolarski

michal.smolarski

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
lebek

lebek

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
szamot52

szamot52

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

470 zł
Lukasz Mielczarek

Lukasz Mielczarek

450 zł
janusz

janusz

400 zł
madziaz1322

madziaz1322

400 zł
svn

svn

400 zł
tomasz_1590

tomasz_1590

400 zł
Ewa Skrok

Ewa Skrok

400 zł
piotrrrek.k

piotrrrek.k

400 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

400 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

400 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

400 zł
madlens

madlens

300 zł
Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

300 zł
kriss102

kriss102

300 zł
kp.kaczmarek

kp.kaczmarek

300 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

300 zł
aleksanderbecker

aleksanderbecker

301 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

300 zł
Justyna

Justyna

300 zł
wojciechpluta

wojciechpluta

300 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

300 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

300 zł
schroder

schroder

300 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

250 zł
akulisie

akulisie

251 zł
beata.kondratowicz

beata.kondratowicz

250 zł
pupix

pupix

250 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Andrzej Ostrowski

Andrzej Ostrowski

200 zł
Paweł Tworkowski

Paweł Tworkowski

200 zł
Marcin Galka

Marcin Galka

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
zlachowski

zlachowski

200 zł
blazo_16

blazo_16

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
kubak1

kubak1

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
waldek.kardasz

waldek.kardasz

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
kasiakaczor1

kasiakaczor1

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
foto

foto

200 zł
Rafal Kucharski

Rafal Kucharski

200 zł
Michał Bergander

Michał Bergander

200 zł
gas310

gas310

200 zł
j.szymanik

j.szymanik

200 zł
Krzysztof Pawlik

Krzysztof Pawlik

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

201 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Jola Utko

Jola Utko

200 zł
karolina_frackiewicz

karolina_frackiewicz

200 zł
pacio71

pacio71

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
kryska817

kryska817

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
jhanusz

jhanusz

200 zł
hertel.magdalena

hertel.magdalena

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
sylwia5656

sylwia5656

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
DIANA SZWED

DIANA SZWED

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
m_cybulski

m_cybulski

200 zł
kacper.dabrowski1

kacper.dabrowski1

200 zł
dorota.kulbaka

dorota.kulbaka

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
e.pankiewicz

e.pankiewicz

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
andrzej

andrzej

200 zł
walter.bartelmus

walter.bartelmus

200 zł
bbartelmus

bbartelmus

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

200 zł
RF

RF

200 zł
Michał Mądry

Michał Mądry

170 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

159 zł
Bartosz Krysik

Bartosz Krysik

150 zł
auusis

auusis

150 zł
Mateusz

Mateusz

150 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

150 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

150 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

150 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

150 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

150 zł
slowikps

slowikps

150 zł
sebastian.papaj

sebastian.papaj

132 zł
paweldryk

paweldryk

122 zł
Alina Iefanova

Alina Iefanova

111 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

111 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

114 zł
thuszczo

thuszczo

110 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

110 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

111 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

104 zł
Janina Winnicka

Janina Winnicka

101 zł
Sebastian Chwastek

Sebastian Chwastek

100 zł
Adam Swierczynski

Adam Swierczynski

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
artur krzywdzinski

artur krzywdzinski

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Jan Rozanski

Jan Rozanski

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Piotr Kawzowicz

Piotr Kawzowicz

100 zł
Andrzej Maksymowicz

Andrzej Maksymowicz

100 zł
Agata Trotman

Agata Trotman

100 zł
Lukasz Ozga

Lukasz Ozga

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Ewa Iwaniec

Ewa Iwaniec

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

101 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

101 zł
kasia_l

kasia_l

101 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

101 zł
Marta Malawska

Marta Malawska

101 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
athi_nana

athi_nana

100 zł
natalie14

natalie14

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
miszczu86

miszczu86

100 zł
pawel.wasieczko

pawel.wasieczko

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
potocka.kamila

potocka.kamila

100 zł
a.chowanska

a.chowanska

100 zł
Grzegorz

Grzegorz

100 zł
netsen

netsen

100 zł
Marek St

Marek St

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
kaziueee

kaziueee

100 zł
Robert Wójcik

Robert Wójcik

100 zł
awolska.kancelaria

awolska.kancelaria

100 zł
Michał

Michał

100 zł
maciejdziegielewski

maciejdziegielewski

100 zł
Iwona Slotala

Iwona Slotala

100 zł
pkubanski

pkubanski

100 zł
olga.rak2012

olga.rak2012

100 zł
dororpik

dororpik

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Mikolaj Saciuk

Mikolaj Saciuk

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
maratorn

maratorn

100 zł
archipak

archipak

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
jdymicki

jdymicki

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Anna Anna

Anna Anna

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
gosia.kolbus

gosia.kolbus

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
piotr

piotr

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
kapusta.jp

kapusta.jp

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
monika.pec-swiecicka

monika.pec-swiecicka

100 zł
krzzych

krzzych

100 zł
Tadeusz Grabowski

Tadeusz Grabowski

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
belike81

belike81

100 zł
ewa.kubasiewiczneczaj

ewa.kubasiewiczneczaj

100 zł
pmalina

pmalina

100 zł
adamgora

adamgora

100 zł
mhi

mhi

100 zł
agnieszka_ratajczyk

agnieszka_ratajczyk

100 zł
szand

szand

100 zł
michal bialecki

michal bialecki

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
pawel.reps

pawel.reps

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
filedent

filedent

100 zł
Barbara Franczak

Barbara Franczak

100 zł
tarum

tarum

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
wielkoszewski

wielkoszewski

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
tsygnowski

tsygnowski

100 zł
Natalia Skarul

Natalia Skarul

100 zł
kandkom

kandkom

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
raxpin82

raxpin82

100 zł
grzegorz.szlezer

grzegorz.szlezer

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Monika Magdziak-Tokłowicz

Monika Magdziak-Tokłowicz

100 zł
karolina_bartosz

karolina_bartosz

100 zł
Angelika Ulikowska

Angelika Ulikowska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
tomekgolebiowski

tomekgolebiowski

100 zł
anna

anna

100 zł
natasza.kuzniewska

natasza.kuzniewska

100 zł
mw

mw

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
adusiaja

adusiaja

100 zł
kluczas

kluczas

100 zł
ogrotech

ogrotech

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
pawel.karnasiewicz

pawel.karnasiewicz

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
mariusz0808

mariusz0808

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
ibaron1158

ibaron1158

100 zł
januszgosk

januszgosk

100 zł
horbek

horbek

100 zł
Agnieszka Szkudlarz

Agnieszka Szkudlarz

100 zł
Mirosław Rubiszewski

Mirosław Rubiszewski

100 zł
basia.haponska

basia.haponska

100 zł
marek.dankowski

marek.dankowski

100 zł
marcinoko

marcinoko

100 zł
rysiu4

rysiu4

100 zł
mirek.39-70

mirek.39-70

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
annafedorow

annafedorow

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
agnieszka

agnieszka

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
alicja.stochmal

alicja.stochmal

100 zł
Beata Jakacka-Sitek

Beata Jakacka-Sitek

100 zł
maciej.kubinski1

maciej.kubinski1

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
mirka11

mirka11

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

101.39 zł
radek.kozlik

radek.kozlik

100 zł
groborzkarolina

groborzkarolina

100 zł
pa_ulinka15

pa_ulinka15

100 zł
ANDRZEJ JASKOWSKI

ANDRZEJ JASKOWSKI

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
ewamalysz

ewamalysz

100 zł
g.szczygiel

g.szczygiel

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
cookasia

cookasia

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
eryka.olszewska

eryka.olszewska

100 zł
missio0

missio0

100 zł
dawidkr

dawidkr

100 zł
piotr.palka

piotr.palka

100 zł
kmiec-piotr

kmiec-piotr

100 zł
karola.99

karola.99

100 zł
ciesielska.agata

ciesielska.agata

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
lukasz_drozdz

lukasz_drozdz

100 zł
artur.slezak

artur.slezak

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
hdorenda

hdorenda

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
kaziamorek

kaziamorek

100 zł
kamilagut

kamilagut

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
zbigniewk

zbigniewk

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
klimowicz.maciej

klimowicz.maciej

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
gzew

gzew

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dariusz Bordoszewski

Dariusz Bordoszewski

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
k.i.wojciechowska

k.i.wojciechowska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
adlib

adlib

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
caroline9

caroline9

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
hemspree

hemspree

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
choin84

choin84

100 zł
willaola

willaola

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
maxymenko

maxymenko

100 zł
ejki

ejki

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
ossowski.michal

ossowski.michal

100 zł
maga

maga

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
izabela-sz

izabela-sz

100 zł
krystynawojtaszek66

krystynawojtaszek66

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
michal.borek

michal.borek

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
marcin

marcin

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
chalamus

chalamus

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
aniasztukowska

aniasztukowska

100 zł
piotr.bromka

piotr.bromka

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
artur.pagacz

artur.pagacz

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
mika.drozdowska

mika.drozdowska

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
pawel.ruminski

pawel.ruminski

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
cukier799

cukier799

100 zł
wachowska.hanna

wachowska.hanna

100 zł
zyskowska.judyta

zyskowska.judyta

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
kasiakacprzak

kasiakacprzak

100 zł
krzyworzeka

krzyworzeka

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
marcin.peciak

marcin.peciak

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Małgorzata Liberska

Małgorzata Liberska

100 zł
Marcelina Śmiatacz

Marcelina Śmiatacz

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Andrzej Ks

Andrzej Ks

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
arek1993

arek1993

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
pawelcraw

pawelcraw

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
rafalozog

rafalozog

98 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

80 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

80 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

80 zł
elafitonia

elafitonia

80 zł
pierrniczek

pierrniczek

77 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

77 zł
Monika Lulkowska

Monika Lulkowska

70 zł
Marta Fi

Marta Fi

68 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

70 zł
maciek.fertala

maciek.fertala

70 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

70 zł
Ewelina Nowicka

Ewelina Nowicka

65 zł
iwaniecpiotr

iwaniecpiotr

70 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

60 zł
Krzysztof Padoł

Krzysztof Padoł

60 zł
dominik.lisowski

dominik.lisowski

60 zł
anna1.majewska

anna1.majewska

60 zł
dsk2

dsk2

60 zł
hellayah

hellayah

60 zł
bkoczy

bkoczy

60 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

60 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

60 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

59.72 zł
Michalina

Michalina

55 zł
Dorota Gniado

Dorota Gniado

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Agnieszka Malkowska

Agnieszka Malkowska

50 zł
Teresa Lewandowska

Teresa Lewandowska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Jakub Czerwinski

Jakub Czerwinski

50 zł
Anna Kolodzinska

Anna Kolodzinska

50 zł
Andrzej Imporowicz

Andrzej Imporowicz

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
przwmyslaw stachlewski

przwmyslaw stachlewski

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Marta Prosianowska

Marta Prosianowska

50 zł
Michał Kmietowicz

Michał Kmietowicz

50 zł
Adrian Tokarz

Adrian Tokarz

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

51 zł
asiaslyszcio

asiaslyszcio

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

51 zł
lucjannoga

lucjannoga

51 zł
dorota.nowak458

dorota.nowak458

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
a.tyczkowska

a.tyczkowska

50 zł
domtom25

domtom25

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Lewandowski

Lewandowski

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
skotarczak.p

skotarczak.p

50 zł
Robert  Siwirski

Robert Siwirski

50 zł
msz19

msz19

50 zł
xtmm

xtmm

50 zł
Robert Woźniak

Robert Woźniak

50 zł
EM AUTO

EM AUTO

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
katarzyna.d1

katarzyna.d1

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Joanna Zborowskz

Joanna Zborowskz

50 zł
czyzagnieszka85

czyzagnieszka85

50 zł
magdalena.piatkowska89

magdalena.piatkowska89

50 zł
Dominik

Dominik

50 zł
Dorota Kołacz

Dorota Kołacz

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
joanqa1

joanqa1

50 zł
1mandi

1mandi

50 zł
Anna Kocha Haładyj

Anna Kocha Haładyj

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
monika.szychlinska

monika.szychlinska

50 zł
Ania

Ania

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
dominika

dominika

50 zł
Edyta Tronina-Hladiak

Edyta Tronina-Hladiak

50 zł
a.burnat

a.burnat

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
szczuka42

szczuka42

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
gosiak_p

gosiak_p

50 zł
Marek

Marek

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
wojtek-65

wojtek-65

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
kcabanek

kcabanek

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
karolina.ostrowska

karolina.ostrowska

50 zł
maszka.m

maszka.m

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Emilia

Emilia

50 zł
Anna Pełka-Maślej

Anna Pełka-Maślej

50 zł
kapcio1

kapcio1

50 zł
Marcin Wójcik

Marcin Wójcik

50 zł
mstawski

mstawski

50 zł
daniel.jacek

daniel.jacek

50 zł
macb

macb

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Marcin Materka

Marcin Materka

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
jakub.paduch

jakub.paduch

50 zł
hlukas

hlukas

50 zł
cezarkw

cezarkw

50 zł
sioux

sioux

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Ludmiła Laszczyk

Ludmiła Laszczyk

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
krzysztofczajka

krzysztofczajka

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
krzysztof.furtak

krzysztof.furtak

50 zł
gratom

gratom

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
alicjakuck

alicjakuck

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
karolina kociuga

karolina kociuga

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
wojtekgbp

wojtekgbp

50 zł
m.krzyzosiak

m.krzyzosiak

50 zł
igor bucki

igor bucki

50 zł
rvdy

rvdy

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
arturginter91

arturginter91

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
u.urbanczyk25

u.urbanczyk25

50 zł
piotr.pflegel

piotr.pflegel

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Martyna Rominkiewicz

Martyna Rominkiewicz

50 zł
Mariusz Majer

Mariusz Majer

50 zł
anetta i lika

anetta i lika

48 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
patrycjafutyma

patrycjafutyma

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
a.felidae

a.felidae

50 zł
przemek.olech

przemek.olech

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
irena rataj

irena rataj

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
mumar

mumar

50 zł
tasty28

tasty28

50 zł
biurostp

biurostp

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
chaberska.d

chaberska.d

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
agata.a.jankowska

agata.a.jankowska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
ziluch

ziluch

50 zł
pkuczynski11

pkuczynski11

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
moleksiewicz75

moleksiewicz75

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
mariusz.kowalczuk

mariusz.kowalczuk

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Wioletta Mitura

Wioletta Mitura

50 zł
marianna.zjawinska

marianna.zjawinska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Marcin Modzelewski

Marcin Modzelewski

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
drelich7

drelich7

50 zł
szczepanskipatryk

szczepanskipatryk

50 zł
flisza

flisza

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
sokolowska.danuta

sokolowska.danuta

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
palasik.katarzyna

palasik.katarzyna

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
zuzk

zuzk

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
amalysz

amalysz

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
jemail

jemail

50 zł
jolapolanta

jolapolanta

50 zł
gaszczyk1602

gaszczyk1602

50 zł
Natalia Mokrzycka

Natalia Mokrzycka

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

48 zł
wygasmarcin

wygasmarcin

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
katarzyna.karolina

katarzyna.karolina

50 zł
bartnicky.ps3

bartnicky.ps3

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Monika

Monika

50 zł
dor1983

dor1983

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
karolcia_kubera

karolcia_kubera

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
aleksmar

aleksmar

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
mlubicka

mlubicka

50 zł
w.drzazga

w.drzazga

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
wenewa2212

wenewa2212

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
pipo1602

pipo1602

50 zł
zenobi

zenobi

50 zł
asik89

asik89

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
dom1

dom1

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
slawomir.osuch

slawomir.osuch

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
jakubowska.sa

jakubowska.sa

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
justyska1

justyska1

50 zł
ula.koper82

ula.koper82

50 zł
patersz85

patersz85

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
just-x

just-x

50 zł
mateusz.pruski

mateusz.pruski

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
radek-monia

radek-monia

50 zł
kasia.dubas

kasia.dubas

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

48 zł
Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Niko

Niko

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Piotr Kedzia

Piotr Kedzia

50 zł
justyna_k_82

justyna_k_82

50 zł
agajewska

agajewska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
m.banaszek

m.banaszek

50 zł
kidzer

kidzer

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
kacperdrzyzga

kacperdrzyzga

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Danuta Kierat

Danuta Kierat

50 zł
agnieszka.franczak

agnieszka.franczak

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
kominex

kominex

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
darek.olszewski

darek.olszewski

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Magdalena Jóźwiak

Magdalena Jóźwiak

50 zł
aneta.cioczek

aneta.cioczek

50 zł
mkasiam

mkasiam

50 zł
Dorota Gniado

Dorota Gniado

45 zł
tomkowiakkd

tomkowiakkd

47 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

45 zł
renataadamkiewicz

renataadamkiewicz

45 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

45 zł
kozuchowski.mk

kozuchowski.mk

45 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

45 zł
aniuta219

aniuta219

45 zł
Adrianna Kantor

Adrianna Kantor

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
robertbader

robertbader

40 zł
ola.pap86

ola.pap86

40 zł
pracownia

pracownia

40 zł
goclowskipiotr

goclowskipiotr

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

40 zł
bogumila.czubinska

bogumila.czubinska

40 zł
szstepien

szstepien

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
lukasz.piotr.kowalski

lukasz.piotr.kowalski

40 zł
miszagorski

miszagorski

36 zł
jaroslaw.skowronek

jaroslaw.skowronek

35 zł
Ela

Ela

35 zł
krystian.zan

krystian.zan

35 zł
anka3893

anka3893

35 zł
ELZBIETA LINOWSKA

ELZBIETA LINOWSKA

30 zł
Monika Krzywdzinska

Monika Krzywdzinska

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Konrad Lewandowski

Konrad Lewandowski

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

31 zł
Joanna Dziurman

Joanna Dziurman

31 zł
alicja.darlak

alicja.darlak

31 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

31 zł
a.lichtarska

a.lichtarska

30 zł
Marta Pulter

Marta Pulter

30 zł
hetman.sebastian

hetman.sebastian

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
monika sobczyk

monika sobczyk

30 zł
nika8282

nika8282

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
iinermis

iinermis

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
orlowskiss

orlowskiss

30 zł
a.mazowska

a.mazowska

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
psiolka

psiolka

30 zł
monika946

monika946

30 zł
hanna.fiedorow

hanna.fiedorow

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Paweł Darski

Paweł Darski

30 zł
tomek

tomek

30 zł
Piotr

Piotr

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
ol.mysz

ol.mysz

30 zł
bezimiennie

bezimiennie

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
zosiajasniak

zosiajasniak

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

31 zł
Karolina Szpich

Karolina Szpich

31 zł
Olga

Olga

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Grzegorz

Grzegorz

30 zł
grazyna.bielawska

grazyna.bielawska

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
ebaciak

ebaciak

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
janusz.sciepuro

janusz.sciepuro

30 zł
michal.basiura

michal.basiura

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
kodi228

kodi228

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Karolina Kordel

Karolina Kordel

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
aga.kubia

aga.kubia

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

27 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
halinakowalewska

halinakowalewska

30 zł
lukasblast

lukasblast

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
annahankus

annahankus

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
maciekwasacz

maciekwasacz

28 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
malgosia1

malgosia1

25 zł
Marcin Ignatiew

Marcin Ignatiew

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dariusz Sajdak

Dariusz Sajdak

25 zł
ola

ola

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
malgosia.muszynska

malgosia.muszynska

25 zł
Małgorzata

Małgorzata

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Przemek Skóra

Przemek Skóra

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
konarowski

konarowski

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
jaroslaw

jaroslaw

25 zł
juszczt

juszczt

25 zł
k.salek89

k.salek89

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

24 zł
Marlena Helińska

Marlena Helińska

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Karol Nieciecki

Karol Nieciecki

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Monika Sugalska-Smolińska

Monika Sugalska-Smolińska

21 zł
Ola

Ola

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

22 zł
Janina Skorny

Janina Skorny

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

22 zł
arturjasniuk

arturjasniuk

21 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

21.06 zł
assaroth

assaroth

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
ewa2384

ewa2384

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Arek

Arek

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
napieralamonika

napieralamonika

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
filipochej

filipochej

20 zł
amterka75

amterka75

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
malgosia.guzowska.x

malgosia.guzowska.x

20 zł
maja.leszczynska

maja.leszczynska

20 zł
chomiczq

chomiczq

20 zł
paolcia82

paolcia82

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
altoowka

altoowka

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
stankl

stankl

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

21 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
grzegorz3811

grzegorz3811

20 zł
Ciocia Karola <3

Ciocia Karola <3

20 zł
szulcjoanna

szulcjoanna

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

21 zł
mefisto2114

mefisto2114

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Kamil Li

Kamil Li

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
sylwia kula

sylwia kula

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
taczka1

taczka1

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
sitarek

sitarek

20 zł
aleksandra

aleksandra

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

21 zł
sebastiancierpial

sebastiancierpial

20 zł
bartosz.kulon

bartosz.kulon

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
tomasz.dudek

tomasz.dudek

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
malskiert

malskiert

20 zł
maiakubiak

maiakubiak

20 zł
tomkasp

tomkasp

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
blazej0706

blazej0706

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
OLA

OLA

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
adresjustyny

adresjustyny

20 zł
anitamiroslaw

anitamiroslaw

20 zł
adrianpola

adrianpola

20 zł
marta.grzaslewicz

marta.grzaslewicz

20 zł
magdabog

magdabog

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
kluczas

kluczas

20 zł
monika.tomsia

monika.tomsia

20 zł
p

p

20 zł
Agnieszka Zielińska

Agnieszka Zielińska

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
r.piotrak

r.piotrak

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
lewalskij

lewalskij

20 zł
basia.selerska

basia.selerska

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
joanna Trzmiel

joanna Trzmiel

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
stepo

stepo

20 zł
Michał Babij

Michał Babij

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
zuha

zuha

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
mwawrzeniecka

mwawrzeniecka

20 zł
bunitpl

bunitpl

20 zł
dembek

dembek

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
tomalczak

tomalczak

20 zł
edit322

edit322

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
k.halabis

k.halabis

20 zł
kwiaciarnia

kwiaciarnia

20 zł
Julita Barbachowska

Julita Barbachowska

20 zł
fighterr

fighterr

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
xgosikx

xgosikx

20 zł
anetta.lisiecka

anetta.lisiecka

20 zł
JusT ;)

JusT ;)

20 zł
gorzken

gorzken

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
kamilgorski85

kamilgorski85

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
dankamalinska

dankamalinska

20 zł
robert.29

robert.29

20 zł
rykowskak

rykowskak

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
agnieszka.brzeska720

agnieszka.brzeska720

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
adeoniziak

adeoniziak

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
marojord

marojord

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
kasiaberdyga

kasiaberdyga

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
julian68

julian68

20 zł
dordob

dordob

20 zł
Wioletta Kwiecień

Wioletta Kwiecień

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
agawaa37

agawaa37

20 zł
inkaxyz

inkaxyz

20 zł
justin434

justin434

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

19 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
fiu

fiu

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
kulignatalian

kulignatalian

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Mp pn

Mp pn

20 zł
wioletta7575

wioletta7575

20 zł
aneta87bak

aneta87bak

20 zł
zkondej

zkondej

20 zł
Olga Jankowska

Olga Jankowska

20 zł
p_rokoszewska

p_rokoszewska

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Maria Rybak

Maria Rybak

20 zł
joanaw78

joanaw78

20 zł
mskrzetuski

mskrzetuski

20 zł
Alicja Bachmińska

Alicja Bachmińska

20 zł
katarzyna.gambus1990

katarzyna.gambus1990

20 zł
Kinga

Kinga

20 zł
m-adamus

m-adamus

20 zł
Justyna

Justyna

20 zł
egortat1

egortat1

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
a.misztak

a.misztak

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Mateusz Gzik

Mateusz Gzik

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
andrzejgamer

andrzejgamer

20 zł
marta.stencel

marta.stencel

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
dorota

dorota

20 zł
Krzysztof Załuski

Krzysztof Załuski

20 zł
michal.kubera

michal.kubera

20 zł
iwona.joczyk

iwona.joczyk

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
m.jedrzejewska88

m.jedrzejewska88

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
natalia_ratajczak

natalia_ratajczak

20 zł
wojtud

wojtud

20 zł
owczarek.katarzyna

owczarek.katarzyna

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Jowita Marzec

Jowita Marzec

20 zł
anna.jakubaszek

anna.jakubaszek

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
angie_919

angie_919

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
samaello

samaello

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
gosiaumi

gosiaumi

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
nicolaska

nicolaska

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
plociennik.natalia

plociennik.natalia

15 zł
dj_maxbeat

dj_maxbeat

15 zł
Katarzyna Śledzińska

Katarzyna Śledzińska

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
daniel.kusik

daniel.kusik

15 zł
j-moch

j-moch

15 zł
kicorod

kicorod

15 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
ksmolinska

ksmolinska

15 zł
barnej8

barnej8

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Barbara Wojnar

Barbara Wojnar

10 zł
marcin skoczek

marcin skoczek

10 zł
patrykkedzior

patrykkedzior

13 zł
Kinga kaza

Kinga kaza

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Katarzyna Koźlewicz

Katarzyna Koźlewicz

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
biuro

biuro

11 zł
wstaron

wstaron

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
lukas77

lukas77

10 zł
janusz.gontarek

janusz.gontarek

10 zł
marzenie74

marzenie74

11 zł
agataczerkies

agataczerkies

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
kejti

kejti

11 zł
weronika.poliszuk

weronika.poliszuk

10 zł
jstepowski

jstepowski

11 zł
jareczek

jareczek

10 zł
kinga_wnuk

kinga_wnuk

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
maiacze

maiacze

10 zł
k.smigielska1988

k.smigielska1988

10 zł
ulta

ulta

10 zł
ag.szostek

ag.szostek

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
paula.maria.szewczyk

paula.maria.szewczyk

10 zł
wierzbowski.janusz

wierzbowski.janusz

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Justyna Dąbrowska

Justyna Dąbrowska

10 zł
Magdalena Kubiak

Magdalena Kubiak

10 zł
aneczka212222

aneczka212222

10 zł
purple88888

purple88888

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Eryk Hoffmann

Eryk Hoffmann

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
jaco77

jaco77

10 zł
ecce.ego17

ecce.ego17

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

11 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

11 zł
Marek Mironski

Marek Mironski

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
pgizinski

pgizinski

10 zł
derduscher

derduscher

10 zł
dkoziel07

dkoziel07

10 zł
volpe.lusinga

volpe.lusinga

10 zł
Anna Druba-Ziętek

Anna Druba-Ziętek

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
pan.kosicki

pan.kosicki

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Karolina

Karolina

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
beataszelag

beataszelag

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Kasia już nie BRE

Kasia już nie BRE

10 zł
roza.gwiazdowska

roza.gwiazdowska

10 zł
dorota.domaszewska

dorota.domaszewska

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
katarzyna-lemanska1

katarzyna-lemanska1

10 zł
ofarenholc1

ofarenholc1

10 zł
milosz167

milosz167

10 zł
mariuszbrdys

mariuszbrdys

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
nomisinfo

nomisinfo

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Tomasz Makulec

Tomasz Makulec

10 zł
anna413

anna413

10 zł
strazakirek

strazakirek

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
m.jelen

m.jelen

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
tsf1

tsf1

10 zł
anna.szyjduk

anna.szyjduk

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dominika Ignasiak

Dominika Ignasiak

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

11 zł
Dorota Tomasik

Dorota Tomasik

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Agnieszka

Agnieszka

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
dziedzic1980.pd

dziedzic1980.pd

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Katarzyna Tatara-Frosztęga

Katarzyna Tatara-Frosztęga

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
pbalczew

pbalczew

10 zł
ins125

ins125

10 zł
gp5150

gp5150

10 zł
szymon.jankowskii

szymon.jankowskii

10 zł
mo.kwiecien

mo.kwiecien

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
habibi48

habibi48

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
woznica36

woznica36

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
zuzannagonda

zuzannagonda

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
dobrowolski.mateusz

dobrowolski.mateusz

10 zł
wpapieski

wpapieski

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Ania Pol

Ania Pol

10 zł
dafi23

dafi23

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Andzelika

Andzelika

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Karolina Konarkowska

Karolina Konarkowska

10 zł
czajnik13

czajnik13

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
sebek43

sebek43

10 zł
linkah

linkah

10 zł
kml_03

kml_03

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
pawel0703

pawel0703

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
kamilakaminska

kamilakaminska

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
dawidmandziej

dawidmandziej

9 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
brejn

brejn

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
mikolaj100

mikolaj100

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
mtg

mtg

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
krycha119

krycha119

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
adlugoszowski

adlugoszowski

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
j.rutkowski

j.rutkowski

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

9 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
info

info

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
nestea1987

nestea1987

10 zł
pp-sound

pp-sound

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
yarool14

yarool14

10 zł
markorsc

markorsc

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Krzysztof Zachar

Krzysztof Zachar

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
pkrz.sem

pkrz.sem

9 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
bea1217

bea1217

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
wd20

wd20

10 zł
katarz1905

katarz1905

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Jadwiga Polanska

Jadwiga Polanska

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
julka470

julka470

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
czechowskasia

czechowskasia

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
adamakmk

adamakmk

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

9 zł
maciej.jan.majka

maciej.jan.majka

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
estucka

estucka

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
mkolczynski

mkolczynski

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

8 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
piotrtomczyk84

piotrtomczyk84

7 zł
e.foks

e.foks

6 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

6 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Kamil

Kamil

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
woyciech

woyciech

5 zł
marolina4

marolina4

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Marzena Różycka

Marzena Różycka

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
kasiagross2

kasiagross2

5 zł
maciejsony

maciejsony

5 zł
robert.sniady

robert.sniady

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
tomaszjasinskinl

tomaszjasinskinl

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

5 zł
piotr

piotr

5 zł
fkulesz

fkulesz

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

5 zł
adrabczyk1

adrabczyk1

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
zalasjakub

zalasjakub

5 zł
monikaa.klimczyk

monikaa.klimczyk

4 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Marta

Marta

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
pindel.wojciech

pindel.wojciech

5 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

5 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

3 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

3 zł
koneserpoland

koneserpoland

3 zł
tudu1

tudu1

1 zł
lahabeh00

lahabeh00

1 zł
bylemzulem

bylemzulem

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
kociolek.pawel

kociolek.pawel

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
agnieszkawalczak83

agnieszkawalczak83

1 zł
Mateusz Stępniak

Mateusz Stępniak

1 zł
martaaa_84

martaaa_84

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
anetka_kuczynska

anetka_kuczynska

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Magdalena Zielinska

Magdalena Zielinska

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
alex98

alex98

ukryta
andrzej

andrzej

ukryta
darek

darek

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Malgorzata Slipek

Malgorzata Slipek

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Aleksandra Anna Majsterek

Aleksandra Anna Majsterek

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
krzysiek2307

krzysiek2307

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
klimzam

klimzam

ukryta
marek

marek

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
aleksandra.baran79

aleksandra.baran79

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
pwrzeszykowski

pwrzeszykowski

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
dkaluga

dkaluga

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Justyna Wiśniewska

Justyna Wiśniewska

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
mojamaria

mojamaria

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Bartek Bianketti

Bartek Bianketti

ukryta
katapiel

katapiel

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Ka Ro

Ka Ro

ukryta
ewelina.doniec.2013

ewelina.doniec.2013

ukryta
agata.kusmierz

agata.kusmierz

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
calvados555

calvados555

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
ania.tomczyk

ania.tomczyk

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
lukasz.stoklos

lukasz.stoklos

ukryta
Dominik Dralewski

Dominik Dralewski

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
vragoo508

vragoo508

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 1 500 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 010
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

1 zł i więcej

Podziękowanie e-mail.

wybrano 1174 razy

3000 zł i więcej

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznym podpisem Roberta Lewandowskiego oraz certyfikatem autentyczności, ufundowana przez Pasibusa i Kekemeke.

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

45 zł i więcej

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu - wroclaw.gojump.pl.

wybrano 30 razy (pozostało 0 z 30)

45 zł i więcej

Zajęcia funkcjonalne pod okiem eksperta! Skaczesz na snowboardzie, nartach? Wojtek Gniazdo "Pawlusiak" przygotuje Cię do sezonu zimowego! Zajęcia odbędą 15.08 we Wrocławiu o godzinie 20.00 - wroclaw.gojump.pl.

wybrano 15 razy (pozostało 0 z 15)

50 zł i więcej

Kupon na usługę kali­bracji alko­matu w promo­cyjnej cenie od SpyShop.pl.

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

60 zł i więcej

Hybrydowy zabieg manicure do wykonania w wybranej Perfumerii Douglas we Wrocławiu (Magnolia, Pasaż Grunwaldzki, Arkady lub Galeria Dominikańska) w promocyjnej cenie (regularna 80zł) od fb.com/ManicureDouglas/.

wybrano 40 razy (pozostało 0 z 40)

100 zł i więcej

Unikalny fartuch Granier od Yellow Polka - yellowpolkashop.pl.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

129 zł i więcej

Zegarek damski Gino Rossi z kolekcji wiosna - lato 2016 o delikatnym połączeniu złotej koperty z białym paskiem.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

159 zł i więcej

Zegarek męski Gino Rossi z kolekcji wiosna - lato 2016 o ponadczasowym połączeniu brązu z miedzią.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

199 zł i więcej

Rocz­ny kurs języ­ko­wy na platformie lerni.us.

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

200 zł i więcej

Kupon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie pixers.pl.

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

300 zł i więcej

Dwumiesięczny plan treningowy przygotowujący do startu w wybranych zawodach triathlonowych przygotowywany przez trenerów Triathlon Pro Team.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

300 zł i więcej

Pakiet 12 doładowań (rozmowy do wszystkich & smsy & mmsy – bez limitu oraz 4GB Internetu co miesiąc), czyli rok za darmo w sieci Mobile Vikings!

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

400 zł i więcej

Pakiet 20 kuponów na dowolnie wybrane burgery w Pasibusie.

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

400 zł i więcej

Całodniowe szkolenie z podstaw PR, pisania tekstów oraz komunikacji w social media organizowane przez Publicon we wrześniu 2016.

wybrano 8 razy (pozostało 0 z 8)

500 zł i więcej

Mate­­­­­­­­race Morfeusz 90x200 w pokrowcu Dormia w promocyjnej cenie od materace-dla-ciebie.pl.

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

500 zł i więcej

Trening sam na sam wybranej dyscypliny triathlonowej z najlepszym Polakiem, reprezentantem kraju na Mistrzostwach Świata w Australii na dystansie 70.3 : Miłoszem Sowińskim. Termin i miejsce treningu (Wrocław i okolice, Warszawa i okolice) do ustalenia z darczyńcą.  Traithlon Pro Team

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

600 zł i więcej

Weekend w Międzygórzu w Villa Klara dla 2 do 4 osób - villaklara.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Małeckiego z Wisły Kraków z autografem od PATECH - www.patech.pl.


wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Real Madryt od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Cało­dzienny kurs sushi w restau­racji Yemsetu we Wrocławiu dla dwóch osób + all you can eat and drink + możliwość opieki nad dziećmi.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Wołczka ze Śląska Wrocław z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Spahica ze Śląska Wrocław z autografem z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

1000 zł i więcej

Replika piłki Mistrzostw Europy 2016, z własnoręcznymi podpisami piłkarzy Śląska Wrocław, ufundowana przez Redeco.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

2000 zł i więcej

Oryginalna koszulka Śląska Wrocław z autografami piłkarzy z okresu gdy Śląsk zdobył Mistrzostwo Polski od PATECH - www.patech.pl.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

3000 zł i więcej

Pakiet Premium na moni­­­­­­­­to­­­­­­­­ring marki w inte­­­­­­­r­necie przez cały rok w promocyjnej cenie od BRAND24.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.