id: jz5mwf

Mikrofon + gimbal do VLOGów!

Mikrofon + gimbal do VLOGów!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 568 zrzutek i zebrali 1 228 562 174 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Darz Bór! Jak pewnie już wiecie, prowadzę VLOGi o tematyce łowieckiej, podczas których staram się przybliżyć wam moją pasję jaką jest łowiectwo! Niestety borykam się ze sporymi problemami sprzętowymi... Aby materiały mogły być przyjazne dla oka i ucha, niezbędny jest zakup Gimbala i Mikrofonu...

Niestety borykam się ze sporymi problemami sprzętowymi...Wszelkie nagrania wykonuje dość wysokiej klasy smartfonem, jednakże stabilizacja obrazu i dźwięk kuleją dość mocno, nawet po zastosowaniu prostego mikrofonu krawatowego.

W związku z tym proszę właśnie Ciebie o wsparcie w rozwijaniu kanału, a być może właśnie dzięki Tobie i razem z Tobą uda mi się stworzyć coś, co każdy chętnie obejrzy, co być może zaszczepi w młodych ludziach miłość do przyrody i Łowiectwa!

Jestem jeszcze zbyt małym twórcą aby wejść we współpracę z firmami mogącymi zasponsorować mi początkowe wydatki, ale może dzięki zakupowi profesjonalnego mikrofonu i stabilizatora obrazu uda mi się stworzyć materiały, które dotrą do wielu i pozwolą pozyskać sponsorów na dalsze rozwijanie sprzętowe! W przyszłości chcę zakupić także profesjonalnego drona do nagrań pięknych widoków, ale przede wszystkim chcę to robić właśnie dla Ciebie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

PS
PRZEMEK SOLSKI
200 zł
MK
Mirosław Kubicki
100 zł
PP
Przygodzki
50 zł
MB
Michal Borkowski
50 zł
MA
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
ŁB
Łukasz Bigdowski
25 zł
MS
Maciej Sebastianka
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
KS
Kamil Szymczak
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków