id: jzdyny

proteza dla Renaty

proteza dla Renaty

Nasi użytkownicy założyli 1 068 603 zrzutki i zebrali 1 165 804 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Uwaga! Aby wzmocnić naszą Renatkową zrzutkę i dobić do 200 tys.ruszamy z licytacjami usług i produktów na fejsbuku. Pomysłodawcą jest koleżanka Renaty - Kasia. A ja tylko wklejam link i zapraszam na Renatkowe Fejsbukowe Licytacje (są tam już torty, nerka, jazda na snowboardzie itd.). Zajrzyjcie proszę i posyłajcie dalej w świat:

  https://www.facebook.com/groups/487811416252932/?ref=share

  Ps. Znowu Renata się dowiedziała...ale jak tu utrzymać takie internetowe akcje w tajemnicy...

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

b3bd4e3da1e3b0b5.jpegSerdecznie zachęcamy do wsparcia naszej koleżanki Renaty A. Jest to osoba z natury bardzo pogodna, koleżeńska i odważna. Kiedy dowiedzieliśmy się, że Renia zachorowała na złośliwy nowotwór tkanki kostnej (kostniakomięsak), byliśmy zszokowani. Tym bardziej, że w krótkim czasie lekarze zdecydowali, że konieczna będzie amputacja nogi. Operacja ta odbyła się 8 listopada br. Trudno sobie wyobrazić, jak bardzo jej życie z dnia na dzień ogromnie się zmieniło… Pomimo tej trudnej sytuacji, Renata dochodzi do siebie i już planuje, jak stopniowo powrócić do normalnego życia. Przed nią jeszcze chemioterapia, a powrót do w miarę normalnego funkcjonowania wymaga zakupu specjalnej protezy. 

 

I tu właśnie prośba o wsparcie w tym wielkim wyzwaniu, jakim będzie wykonanie protezy w cenie ok. 200 tys. zł.

 

Z całego serca w imieniu Renaty dziękujemy za każdy datek. Dodam, że koleżanka jeszcze nic nie wie o naszej koleżeńskiej inicjatywie. Będzie to nasza wspólna świąteczno-noworoczna niespodzianka, przez którą chcemy wyrazić naszą sympatię i wsparcie dla niej.


Aktualizacja 17.12.2021

Miała być tajemnica... Cóż, Renata dowiedziała się już o naszej zrzutce, ale głowy nam nie urwała:-) Wręcz przeciwnie, jest bardzo wdzięczna, że ma tylu przyjaciół i znajomych (a także znajomych znajomych), którzy chcą jej pomóc w chwili ogromnej potrzeby. W imieniu Renaty wszystkim Wam dziękuję i od niej pozdrawiam.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1160

preloader

Komentarze 46

 
2500 znaków