id: jzfm9k

Pomoc pogorzelcom z Sobina

Pomoc pogorzelcom z Sobina

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
21 949 zł
z 150 000
14%
zakończona
28.12.2022r
319
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 981 zrzutek i zebrali 1 109 053 004 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marzeniem naszej Mamy było zamieszkanie w klimatycznym domku na wiosce. W 2020 roku udało się ziścić te marzenia i zamieszkaliśmy całą rodziną w Sobinie. Niestety już pół roku później dotknęła nas tragedia związana ze śmiercią naszej kochanej Mamy. Nasz Tato z dnia na dzień musiał przejąć wszystkie obowiązki związane z wychowaniem trójki dzieci oraz utrzymaniem rodziny. Po dwóch latach żałoby i próby odnalezienia się w nowej rzeczywistości powoli zaczęliśmy stawać na nogi. 25 września br. spotkało nas kolejne nieszczęście. To był niedzielny poranek, kiedy górne piętro naszego domu zajęło się ogniem. W wyniku pożaru doszczętnie spłonęło wszystko co mieliśmy, w tym nasze marzenia i plany na przyszłość. W tej katastrofie stracił życie nasz ukochany czworonożny członek rodziny – piesek Kiro. Straciliśmy też wszystkie pamiątki po Mamie, miejsce wspomnień z Nią – ciepły kąt, który dla nas stworzyła.

Po oględzinach zniszczeń inspektor budowlany wydał decyzję, że dom nadaje się już niestety tylko do rozbiórki. Ze względu na zagrożenie życia, konieczne będzie zburzenie naszego domu. Zostajemy zatem aktualnie bez dachu nad głową – nasz tato, moja dwójka rodzeństwa oraz nasze zwierzaki. Tymczasowo nie mamy gdzie wspólnie się podziać, każde z nas, z osobna pomieszkuje u rodziny i przyjaciół.

Żadnemu z nas nigdy nie przeszłoby przez myśl, że spotka nas w życiu tyle smutku i cierpienia.

Celem zbiórki jest zebranie środków na budowę nowego skromnego domu, dlatego zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie. Wierzymy że dzięki ludziom dobrej woli wspólnymi siłami nam się to uda. Liczy się każda złotówka!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 319

 
Dane ukryte
100 zł
MK
Marta Koselska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MT
Martin Tinek
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JO
Joanna
ukryta
 
Dane ukryte
40 zł
KS
Katarzyna
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków