id: k26gax

Platforma na wózek dla osoby niepełnosprawnej

Platforma na wózek dla osoby niepełnosprawnej

Nasi użytkownicy założyli 1 179 514 zrzutek i zebrali 1 233 607 971 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

\n

Witajcie wszyscy!

Parę słów o mnie : Mam na imię Mikołaj, mam 24 lata. Na co dzień mieszkam w Bydgoszczy. Choruję za zanik mięśni typu Beckera. Choroba z biegiem czasu postępuje a codzienne funkcjonowanie staje się ciężarem...... Moją wielką pasją są szybkie samochody oraz podróże:) O tak to moje dwie miłości bez których nie potrafiłbym żyć!

Co robię na co dzień :Na co dzień pracuje w jednej z firm doradczo-szkoleniowych, dzięki czemu mogę się realizować oraz zarabiać pieniądze na swoją rehabilitację. Co za tym idzie być w miarę samodzielnym człowiekiem. Poza ciężką chorobą jestem osobą bardzo pogodną, osobą która w swojej pracy daje ludziom niesamowite wsparcie. Co jakiś czas prowadzę warsztaty dla osób niepełnosprawnych, dla ich rodzin oraz innych ludzi z różnych sfer społecznych. Na warsztatach uświadamiam ile tak na prawdę Ci ludzie mają i zarazem ilu rzeczy nie doceniają w codziennym funkcjonowaniu. W każdej sytuacji w życiu można sobie poradzić, trzeba tylko na prawdę tego chcieć moi drodzy. Tak jak jedna z koleżanek z portalu zrzutka.pl nadal mimo choroby, problemów chodzę i to jest rzeczywiście dobra wiadomość heh. Mam natomiast ogromne problemy aby wejść po schodach. Aby wstać z krzesła potrzebuję do pomocy drugiej silnej osoby aby podniósł takiego dużego i ciężkiego klocka jak ja (188 cm wzrostu i 88 kg wagi).

Z chorobą sam nauczyłem się walczyć, czasami myślę, że będąc zdrowym nie potrafiłbym funkcjonować. Także w aspekcie walki z chorobą nie potrzebuję pomocy, przynajmniej na ten moment :) Prośba do was kochani :

Pomimo tego, że choroba mimo ciężkiej rehabilitacji powoli ale postępuje chciałbym pozostać w życiu osobą aktywną i w miarę samodzielną :)

W lipcu także po ciężkiej chorobie zmarł mi tata, który pomagał mi w codziennym funkcjonowaniu. Zostałem z mamą i dwoma młodszymi siostrami które niestety nie tą tak silne aby nosić mnie po schodach itd.

Kręgosłupy mojej rodziny też niestety nie są wieczne...dlatego mam do wszystkich Państwa gorącą prośbę.

Abym mógł wyjść z domu i pooddychać świeżym powietrzem potrzebuję platformy dla osób niepełnosprawnych która przetransportuje mnie z i do mieszkania na pierwszym piętrze bloku.

Koszt takiej platformy to ok 30-paru tysięcy złotych.

Do realizacji celu potrzebuję ok 25 tys zł, resztę dołożę z własnej kieszeni :)

Proszę wszystkich i każdego z osobna o drobne wsparcie.

W razie pytań pozostaję na moim fb profilu a moje imię i nazwisko widnieje w danych osoby tworzącej zbiórkę;)

Z góry dziękuję

Miłego dnia !

\n

\n

\n

\n

\n

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!