id: k27g8s

Tak bardzo chciałabym się już nie bać przyszłości...

Tak bardzo chciałabym się już nie bać przyszłości...

243 zł 
z 9 500
2%
zakończona 31.10.2019r
11 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

 • Jeżeli Ktoś z Was słyszał o firmie, w której mogłabym podjąć pracę zdalną, z Domu i w której szef rozumie czym jest ChAD, a mimo to nie waha się zatrudnić Osoby z tą chorobą - będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. :) Mogłabym pomóc np. w redakcji napisanego tekstu (myślałam, żeby w ten sposób zarobić, współpracując np. z kilkoma Youtuberami bo często błędy jakie popełniają są rażące, jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać). Nie jestem może absolwentką polonistyki, jednak zawsze lubiłam pisać (choć tylko "do szuflady", na dokładkę od dawna nie mam weny twórczej) i przywiązuję dużą wagę do poprawności języka. :)
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż mi uratować dach nad głową, jedyne miejsce na świecie jakie mam...

Witajcie.

5 lipca rozpoczęło się moje nowe życie. Diagnoza lekarza brzmiała ChAD - choroba afektywna dwubiegunowa. To jak wyrok, bo nie da się jej wyleczyć i będzie ze mną do ostatniego mojego uderzenia serca...Schorzenie to powoduje znacznie większą wrażliwość i dużo słabszą odporność na stres, czego efektem stała się agorafobia i lęk społeczny, połączony z atakami paniki. Od prawie roku w ogóle nie wychodzę z Domu a kiedy Ktokolwiek chce mnie odwiedzić muszę najpierw wziąć lek uspokajający, żeby nie pojawiła się panika.

Jedynym miejscem, w którym czuję się bezpiecznie, jest mój ukochany Dom, który...no właśnie, lada moment mogę stracić. Z powodu choroby nie mogę pracować od wielu lat, pieniędzy swoich na tę chwilę nie mam a jedzenie kupują mi współlokator wraz ze Swoją mamą rencistką. W związku z tym pojawiło się zadłużenie za czynsz i narosło do niebotycznych dla mnie w tej chwili rozmiarów, wynoszących w sumie na tę chwilę 9272 zł, które muszę zapłacić do końca września.Wcześniejsze raty spłacili mi Najbliżsi, jednak nie są w stanie więcej pomóc.

Jeżeli jesteś Osobą wierzącą - proszę wspomnij mnie w Swej modlitwie. Natomiast jeśli nią nie jesteś - proszę wyślij mi choć trochę pozytywnej Energii i pomyśl ciepło o mnie i mojej sytuacji.Jestem przekonana, że modlitwa i pozytywna Energia są w stanie zdziałać bardzo wiele.

Dziękuję za poświęcony mi czas oraz każdą wpłaconą złotówkę i życzę Ci aby każda chwila Twego życia była tą najpiękniejszą.

Pozdrawiam,

Marta

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

891 509 zrzutek

i zebrali

832 060 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?