id: k2ntny

Pomoc w walce z rakiem. Nie czas umierać!

Pomoc w walce z rakiem. Nie czas umierać!

18 291 zł 
z 20 000 zł
91%
zakończona 31.01.2022r
52 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mam na imię Aneta. W maju 2021 roku dowiedziałam się , że choruję na czerniaka w IV stadium zaawansowania. Umiejscowił się on w zatoce szczękowej. Zaatakował podniebienie, kość czołową i szczękową .Mam przerzuty do trzustki, wątroby i nadnerczy.


Obecnie jestem w trakcie immunoterapii oraz radioterapii, które przynoszą pozytywne rezultaty .Mój organizm jest tak wyniszczony, że nie mogę wykonywać podstawowych czynności. Mimo tego staram się walczyć i nie poddawać, ponieważ chcę i mam dla kogo żyć i dlatego wspomagam się różnymi niestety kosztownymi terapiami, które pomagają mi żyć.


Jestem w sytuacji, gdzie nie mogę już sobie poradzić finansowo i pokryć wszystkich kosztów leczenia, dlatego proszę z całego serca o pomoc. Dziękuje wszystkim za wsparcie nawet to najmniejsze.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 52

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Aneta Kundera

    Bardzo chciałam wszystkim podziękować za szczodre i wielkie serca. Mimo że jestem bardzo przygnębiona swoją chorobą i uśmiech rzadko gości na mojej twarzy, to sprawiliście ,że uwierzyłam w ludzi i uśmiech znów się pojawił ,za co też BARDZO DZIĘKUJĘ. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności ,dlatego powiem tylko BARDZO ale to BARDZO DZIĘKUJĘ

Nasi użytkownicy założyli

878 279 zrzutek

i zebrali

807 046 520 zł

A ty na co dziś zbierasz?