EEG BIOFEEDBACK Zakończona 31.12.2018r ID: k2wrpa

EEG BIOFEEDBACK

Zebrano 220 zł
z kwoty 20 000 zł

1 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

77
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Stowarzyszenie na Rzecz Wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim „Źródło” planuje zakup sprzętu do terapii BIOFEDBACK, aby dać szansę dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie na optymalny i wszechstronny rozwój psychofizyczny.
Stowarzyszenie Źródło działa na rzecz wyrównywania szans dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Działamy od 2008 roku a od 5 lat jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasze hasło brzmi „Pomagamy pomóż i ty”, dlatego ciągle poszukujemy nowych rozwiązań dzięki którym wzbogacimy ofertę edukacyjno-terapeutyczną Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


Dogoterapia :)

Hipoterapia :)

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 Stowarzyszenie Źródło pozyskało środki na prowadzenie dogoterapii i hipoterapii.

Są to wyjątkowe i niepowtarzalne metody usprawniania dzięki obecności zwierzęcia- współterapeuty. Dają zupełnie nowe i niespotykane w innych metodach terapeutycznych możliwości.


Obecnie głównym celem jaki przyświeca Stowarzyszeniu to doposażenie placówki w najnowsze zdobycze techniki. W tym celu planujemy zakup sprzętu do terapii BIOFEDBACK.
Trening EEG biofeedback polega na uczeniu się samodzielnej regulacji wybranych fal mózgowych. Zwiększa się generację fal, których jest za mało i jednocześnie tłumi się fale niepotrzebne, których jest za dużo. Przywraca to w efekcie zaburzoną równowagę psychiczną i fizyczną do normy, a tym samym pozbywa się różnych dolegliwości związanych z nieprawidłowymi wzorcami fal mózgowych. Trening działa na zasadzie uczenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

M

Marian

Najmniejsza pomoc jest stokroć lepsza od największych chęci.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Bardzo słuszna idea.

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Nasi użytkownicy założyli

323 590 zrzutek

Pomóż zebrać 20 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

77
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.