id: k35h5m

Utrzymanie Uchodźców z Ukrainy

Utrzymanie Uchodźców z Ukrainy

11 570 zł 
z 10 000 zł
115%
zakończona 11.04.2022r
116 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Sukces ostatniej zbiórki, na obiady dla dzieci z Ukrainy, ze SP 109 we Wrocławiu, ośmiela mnie prosić Was kolejny raz o pomoc.

Moi Przyjaciele: Ola i Tadek, przyjęli do swojego mieszkania 7 osób, trzy kobiety i czworo dzieci. Zapewniają im lokum, media, ale potrzebują wsparcia w codziennym utrzymaniu.

Tak piszą o swoich Gościach: "Najpierw mieliśmy przyjąć 4 osoby, ale trzem nie udało się przekroczyć granicy, przyjęliśmy jedną. Trochę szkoda takiego lokum dla jednej osoby, zwłaszcza, że okazało się, że ona tylko przejazdem, bo ma córkę w Hiszpanii. W związku z tym Ludmiła przeszła do ludzi, którzy udostępnili jej pokój na przeczekanie, a mieszkanie znów zostało zaoferowane dla rodziny. Miała przyjść kobieta z dwójką dzieci. I przyszła, ale jeszcze z siostrą i jej dwójką dzieci oraz z matką. Obecnie w tym jednym pokoju mieszka 7 osób. Za nic w świecie nie chcą się rozdzielać. 

Dziewczyny z Ukrainy, mają taką nadzieję, że znajdą jakąś pracę, jedna jest prawnikiem, druga notariuszem. Dzieci mam nadzieję, że pójdą do szkoły i przedszkola". 


Proszę Was, byśmy pomogli Tym, którzy uciekli przed wojną i Tym, którzy ich przyjęli pod swój dach.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 116

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 786 zrzutek

i zebrali

807 981 657 zł

A ty na co dziś zbierasz?