id: k3rusg

Opieka informatyczna rjforum.pl - przywrócenie pełnej funkcjonalności

Opieka informatyczna rjforum.pl - przywrócenie pełnej funkcjonalności

10 200 zł 
z 20 000 zł
50%
zakończona 31.12.2020r
157 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani,


Od jakiegoś czasu jedyne w polskim Internecie, w pełni profesjonalne i tworzone wyłącznie o wiedzę opartą na faktach (EBM - Evidence Based Medicine) forum stanowiące miejsce pomocy polskim Chorym, Ich Rodzinom oraz Bliskim i wszystkim innym Zainteresowanym tematyką nowotworów zarodkowych a w szczególności nowotworów jądra zmaga się z problemami technicznymi, których nie potrafimy rozwiązać.


Forum istnieje od 10 grudnia 2010. W tym roku będzie obchodziło 10-ty jubileusz swojej działalności. To szmat czasu, w trakcie którego na Forum użytkownicy napisali ponad 37 tysięcy unikalnych postów, wymieniając się doświadczeniami, zmartwieniami, problemami związanymi przede wszystkim z chorobą, jaką jest nowotwór złośliwy jądra. W większości problemy z nowotworami jądra dotykają młodych mężczyzn a w Polsce cały czas chorzy nie są właściwie diagnozowani i nie otrzymują właściwego leczenia, które w krajach Europy Zachodniej i USA przynosi znakomite wyniki (włącznie z całkowitym wyleczeniem u około 90% chorych). Dzięki unikalnemu zaangażowaniu rzeszy użytkowników Forum (w tym specjalistów - lekarzy, specjalistów onkologów klinicznych, radiologów, chirurgów, urologów, psychologów a także pasjonatów i samych pacjentów i ich rodzin), w czasie 10 lat udało się pomóc wielu chorym ratując życie i zdrowie. To unikalne i bezprecedensowe zaangażowanie w skali Polski i Europy.


Niestety, od około roku czasu, ze względu na zmiany technologii informatycznych, Forum wymaga gruntownej przebudowy wraz ze zmianą wersji skryptu na którym działa, przeniesieniem bazy danych, pozostałych danych i przywrócenia pełnej funkcjonalności - w tym możliwości rejestracji nowych użytkowników. Wymaga to zaangażowania profesjonalnej firmy informatycznej, która rozwiąże problem kompleksowo a wiąże się to za kosztem szacowanym na około 20 tysięcy złotych.


Przez 10 lat, dzięki charytatywnej pracy wielu osób udało się uratować setki chorych, dając im nadzieję na normalne życie w zdrowiu. Nie zaprzepaśćmy tego wysiłku, kontynuujmy dzieło, które sprawia, że w Polsce może być tak, jak w każdym cywilizowanym zakątku świata. Każde wsparcie jest na wagę złota!


Dziękujemy Wam za 10 lat wspaniałego dzieła! Nie pozwólmy, aby Forum zniknęło z sieci Internet, odbierając wsparcie i nadzieję setkom chorym i ich rodzinom.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 157

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków
 • Błażej Hap

  Panie Marcinie, te 20 tysięcy to pic. Forum nie ma aż takiej starej wersji skryptu aby trzeba było nad nim siedzieć kilka miesięcy. Upgrade jest do zrobienia za znacznie mniej. Mógłbym pomoc. A kawałek miejsca na serwerze mógłbym oddać nawet za darmo ;) bez sensu tyle pieniędzy zbierać.

  • Bartek ___

   Dokładnie niech im ktoś udostępni troszeczkę miejsca na serwerze i wystarczy im w 100%. Kabaret, 20k

  • Marcin Wierus

   Dzień dobry Panie Błażeju. Dziękuję za komentarz. Niestety, w ciągu 10 lat naszej charytatywnej działalności tylko jedna firma, bezpośrednio związana z Forum zaproponowała realną pomoc w zakresie funkcjonowania Forum za co serdecznie jesteśmy jej wszyscy wdzięczni. Kwota ma pokryć nie tylko dostosowanie Forum i przeniesienie wszystkich danych, także zabezpieczyć dane użytkowników oraz zabezpieczyć obsługę informatyczną Forum na najbliższe przynajmniej 5 lat. Proszę o info dot. działalności jaką Pan prowadzi, chętnie podpiszę Umowę, która za godziwe wynagrodzenie w pełni zabezpieczy potrzeby Forum na najbliższe lata. Mail: [email protected]

  • Marcin Wierus

   Bartek ___ Panie Bartku, jakie w ciągu dotychczasowych 10 lat działalności Forum podjął Pan działania, aby aktywnie pomóc ze strony informatycznej w obsłudze Forum? Podobnie jak wyżej, proszę o info o rodzaju działalności jaką Pan prowadzi, chętnie podpiszę Umowę za godziwe wynagodzenie, która zabezpieczy interesy Forum na przynajmniej najbliższe 5 lat. Krytyka jest bardzo łatwa, do działania zwykle jest już dużo dalej... Mail: [email protected]

 • Bartek ___

  Po co 20 000 na taką prostą operacje, 155Mb baza danych, na forum z 0.7 uzytkownika na dzień, bez ruchu na darmowym phpbb? Czas potrzebny na naprawę tego forum to może godzina pracy, prosicie o pieniądze ludzi nieznających się w temacie, 20k haha xD, zrobię to za darmo tylko oddajcie te pieniądze potrzebującym. W ogóle jaki macie hosting, bo przy takim wykorzystaniu to równie dobrze może być na hostingu 100zł/rok lub nawet darmowym.

  • Marcin Wierus

   Forum od 10 lat, dzięki charytatywnemu zaangażowaniu rzeszy użytkowników w tym profesjonalistów - lekarzy różnych specjalizacji wspiera chorych na nowotwory zarodkowe jądra w Polsce i nie tylko. Sądzę, że komentarz jest nie na miejscu, tym bardziej, że hejt jest bardzo prosty, natomiast działanie wymaga czasu, wiedzy i zaangażowania. Chętnie podpiszę Umowę z Pana firmą na dostosowanie Forum do nowych warunków technologii internetowych i opiekę informatyczną Forum przez najbliższy czas - oczywiście po wcześniejszej weryfikacji. Nadrzędnym celem tej zbiórki jest zabezpieczenie wszelkich interesów Forum na najbliższy czas, szczególnie wobec coraz częstszego braku czasu i wiedzy ze strony osób, które Forum tworzą i się nim opiekują. Pozdrawiam.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Hej! Byłem kiedyś właścicielem forum z ponad 1mln użytkowników. Jeśli miałem problemy z migracją, z którą sam nie mogłem sobie poradzić, zawsze kontaktowałem się z DawPi z forum invisionize.pl. Polecam szczerze osobę, która siedzi w branży od ponad 10 lat. Jestem przekonany, że koszt będzie znacząco niższy. Z mojej strony mogę Ci udostępnić za darmo licencje Invision Powerboard - chyba najlepszego silnika forów na rynku. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia. Kokosz, mpcforum.pl.

  ukryta
 • Maria Pniewska

  Czy Admin może wysłać mail z linkiem do dawnych użytkowników- cała rzesza wdzięcznych wpłaci, tylko muszą wiedzieć że jest zrzutka

  • Marcin Wierus

   Dzień dobry! Próbowaliśmy przesłać mailing do Użytkowników, jednak działanie skryptu forum jest w tej chwili bardzo mocno ograniczone - ta funkcja nie działa. Przesyłaliśmy mailing z zewnętrznego programu, ale skuteczność tego rozwiązania pozostawia wiele do życzenia... Ponieważ działalność Forum leży nam wszystkim na sercu (a w szczególności ja się poczuwam do zapewnienia prawidłowości funkcjonowania tego wyjątkowego miejsca w polskim Internecie), zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić w Nowym Roku Forum do pełnej sprawności. Dziękuję za wszelkie wsparcie w imieniu Społeczności RJForum.pl! Pozdrawiam!

 • Dominik Berliński

  Marcin, proszę odezwij się na FB, jeśli będziesz miał braki w kasie pod koniec zrzutki. Pozdrawiam! Dominik B.

Nasi użytkownicy założyli

879 187 zrzutek

i zebrali

808 851 184 zł

A ty na co dziś zbierasz?