id: k3y3ee

Kiermasz Świąteczny -on line - SP2 Zalasewo

Kiermasz Świąteczny -on line - SP2 Zalasewo

Nasi użytkownicy założyli 1 178 460 zrzutek i zebrali 1 232 073 959 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie powstała w 2015 roku. Uczęszcza do niej ponad 800 Uczniów, którzy często angażują się w rożne inicjatywy społeczne. Rada Rodziców co roku organizuje Kiermasz Świąteczny, który z roku na rok cieszy się co raz to większym zainteresowaniem. Obecna sytuacja spowodowała, że nie może się on odbyć w tradycyjny sposób na auli szkoły, z konkursami, koncertami, stoiskami klas i publicznością, przy śpiewach Uczniów, zapachu pierników i ciast. Mimo wszystko zdecydowaliśmy, że podtrzymujemy szkolną tradycję i przenosimy się do świata wirtualnego.

 

W tym celu przygotowaliśmy specjalną stronę na profilu Facebook, za pośrednictwem, której możesz licytować przedmioty przygotowane przez Uczniów, lokalnych artystów i przedsiębiorców.

Pewnie zastanawiasz się na co właściwie zbieramy pieniądze. Cieszymy się, że Ciebie to ciekawi i już śpieszymy z odpowiedzią. Zbieramy na dokończenie pracowni językowej - laboratorium językowego, w którym Dzieciaki będą szlifować swoje umiejętności językowe.

Dlaczego pracownia językowa w szkole? Pracownia językowa pozwala na przygotowanie indywidualnego procesu nauczania, umożliwia głośny trening wymowy, pomaga w przełamywaniu naturalnego oporu do rozmów, daje poczucie maksymalnego wykorzystania czasu lekcyjnego, jest gwarancją koncentracji uczniów, mobilizuje ich do skupienia i ćwiczeń. Dodatkowo cechuje się wysoką skutecznością nauczania. Można tak wymieniać bez końca.

 

Jak co roku 30% zysków z Kiermaszu Świątecznego trafia bezpośrednio na potrzeby Klas w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie i pozwala im wykorzystać te pieniądze np. na zakup książek na zakończenie roku szkolnego, dla każdego ucznia.

 

Gorąco Was zachęcamy do uczestnictwa w Kiermaszu Świątecznym i licytowaniu wystawionych przedmiotów lub bezpośredniego zasilenia naszej zrzutki.

 

Kiermasz Świąteczny organizowany jest w terminie 1.12-18.12.2020.

 

Położyliśmy wszystkie ręce na pokład, a czy Ty pomożesz nam osiągnąć nasz cel?

Bardzo na to liczymy i serdecznie dziękujemy.

 

Więcej informacji o Naszej Szkole znajdziesz tutaj: www.spzalasewo.pl

Kiermasz Świąteczny odbywa się na stronie: https://www.facebook.com/groups/1064104167385508

 

Do zobaczenia, na Kiermaszu Świątecznym on-line :)

Będzie się działo! Czekamy na Ciebie i dziękujemy za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 293

preloader

Komentarze 46

 
2500 znaków