id: k3y3ee

Kiermasz Świąteczny -on line - SP2 Zalasewo

Kiermasz Świąteczny -on line - SP2 Zalasewo

Nasi użytkownicy założyli 982 163 zrzutki i zebrali 1 004 784 829 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie powstała w 2015 roku. Uczęszcza do niej ponad 800 Uczniów, którzy często angażują się w rożne inicjatywy społeczne. Rada Rodziców co roku organizuje Kiermasz Świąteczny, który z roku na rok cieszy się co raz to większym zainteresowaniem. Obecna sytuacja spowodowała, że nie może się on odbyć w tradycyjny sposób na auli szkoły, z konkursami, koncertami, stoiskami klas i publicznością, przy śpiewach Uczniów, zapachu pierników i ciast. Mimo wszystko zdecydowaliśmy, że podtrzymujemy szkolną tradycję i przenosimy się do świata wirtualnego.

 

W tym celu przygotowaliśmy specjalną stronę na profilu Facebook, za pośrednictwem, której możesz licytować przedmioty przygotowane przez Uczniów, lokalnych artystów i przedsiębiorców.

Pewnie zastanawiasz się na co właściwie zbieramy pieniądze. Cieszymy się, że Ciebie to ciekawi i już śpieszymy z odpowiedzią. Zbieramy na dokończenie pracowni językowej - laboratorium językowego, w którym Dzieciaki będą szlifować swoje umiejętności językowe.

Dlaczego pracownia językowa w szkole? Pracownia językowa pozwala na przygotowanie indywidualnego procesu nauczania, umożliwia głośny trening wymowy, pomaga w przełamywaniu naturalnego oporu do rozmów, daje poczucie maksymalnego wykorzystania czasu lekcyjnego, jest gwarancją koncentracji uczniów, mobilizuje ich do skupienia i ćwiczeń. Dodatkowo cechuje się wysoką skutecznością nauczania. Można tak wymieniać bez końca.

 

Jak co roku 30% zysków z Kiermaszu Świątecznego trafia bezpośrednio na potrzeby Klas w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie i pozwala im wykorzystać te pieniądze np. na zakup książek na zakończenie roku szkolnego, dla każdego ucznia.

 

Gorąco Was zachęcamy do uczestnictwa w Kiermaszu Świątecznym i licytowaniu wystawionych przedmiotów lub bezpośredniego zasilenia naszej zrzutki.

 

Kiermasz Świąteczny organizowany jest w terminie 1.12-18.12.2020.

 

Położyliśmy wszystkie ręce na pokład, a czy Ty pomożesz nam osiągnąć nasz cel?

Bardzo na to liczymy i serdecznie dziękujemy.

 

Więcej informacji o Naszej Szkole znajdziesz tutaj: www.spzalasewo.pl

Kiermasz Świąteczny odbywa się na stronie: https://www.facebook.com/groups/1064104167385508

 

Do zobaczenia, na Kiermaszu Świątecznym on-line :)

Będzie się działo! Czekamy na Ciebie i dziękujemy za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 293

BC
Beata Cichewicz
IK
Izabela Kowalczewska
MM
Magdalena Marczak-Sobkowiak
MB
Marek Błachnio
TS
Tomasz Struk
AS
Anna Socha-Kapitańczyk
SH
Beata Hałas
PG
Przemysław Garsztka
KS
Katarzyna Starosta
Zobacz więcej

Komentarze 46

 
2500 znaków