id: k3y58k

Na lepszy skok jutra - pomóż Szarlotce w leczeniu

Na lepszy skok jutra - pomóż Szarlotce w leczeniu

Nasi użytkownicy założyli 1 177 029 zrzutek i zebrali 1 229 156 892 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • Zbiorka zakończona dziękujemy najmocniej jak tylko porafimy! 😍🥰 Długo się nie odzywaliśmy. Wpadliśmy w wir obowiązków, jednak nie martwcie się. Wszystko jest dobrze. Szarlotka ma zdjęte szwy, te pod skóra mają lada moment się rozpuścić. Na dniach wizyta by dobrać leki i być może umówić się na sprawdzenie ząbków.


  Wczoraj odbyło się domowe ważenie. Szarlotka znów przybrała na wadze ( 390 g) . To nie jest jeszcze to czego chcemy, ale i tak sukces💪. Migotka waży 550g, więc jak widać to nadal spora różnica. Jest też coraz więcej czasu na zabawę, zobaczcie sami. Wszystkiego dobrego ☺  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Zbieramy na leczenie naszej szynszyli Szarlotki, by mogła poczuć radość w swoim krótkim życiu. Czeka ją trudna operacja (wycinanie ropnia), która trzeba wykonać jak najszybciej i leczenie po.

p4d3ddacbde7ec8c.jpeg

Dlaczego My i jak to się stało?


Zabraliśmy (kupiliśmy), że sklepu dwie szynszyle, które w nie były w najlepszym stanie. Nie mogliśmy patrzeć w jakich warunkach żyją. Są to siostry, które spędziły w sklepie ponad rok. Były wygłodzone i w średnim stanie psychicznym. Zdawaliśmy sobie sprawę, że będziemy częstymi gośćmi u weterynarza. Mamy ją około 2 miesięcy. Niestety, ilość wizyt pochłonęła nasze oszczędności, których nie mieliśmy za dużo. Nie spodziewaliśmy się, że sprawa przyniesie taki obrót. A to był początek góry lodowej.

b7748b812d0216a5.jpeg

Szarlotka ma ropień, który trzeba operować jak najszybciej, bo ma on ok. 2 cm średnicy. I jest między żołądkiem a wątrobą.

gd5bd03db72ca0df.jpeg

r3b3a882a735cd02.jpegOperacja jesteś skomplikowana i niepewna, ponieważ może nie przeżyć, a do tego droga. Nie mówiąc już o leczeniu po, które ciężko przewidzieć. Szarlotka cały czas przyjmuje leki. Ma cały czas stan zapalny wątroby i problemy z żołądkiem oraz przyjmuje karmę ratunkową. Jednak nie stać nas na operację, na taki jednorazowy koszt.


Na razie odłożyliśmy na bok jej problemy ze zgryzem oraz leczenie pasożytów, które mają obie. Nie chcemy jej stracić. Migotka też nie chce, bo to do niej każdego dnia się przytula i ucieka, kiedy tylko czuje się mniej bezpiecznie.


Staniemy na głowie, aby zobaczyć jej taniec skoków, który robiła każdego ranka, póki czuła się lepiej. Ona już to zrobiła!

pdbf77db49486b20.jpeg

Chcemy zobaczyć jej uśmiech jak u siostry. A Ty chcesz zobaczyć go z Nami? Pomożesz Nam?

cc45c41cddba68d6.jpeg

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodymi i wrażliwymi ludźmi, którzy nie mogą bez wzruszenia patrzeć na krzywdę zwierząt. Choć nie mamy dużo pieniędzy staramy się im pomagać, a teraz i ulepszać świat naszym małym futerkom.

Ania i Adrian

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Dostęp do kanału na YouTube
Od dziś stajesz się Ciocią / Wujkiem dla Szarloty i Migi. W ramach akcji stworzymy prywatne konto na YouTube naszych zwierząt. Będziemy umieszczać tam...
10 zł

Kupione 7

Zakończona
Inne
Godzinny masaż (taniej)
CZAS NA RELAKS! Możesz się szykować na rozluźnienie mieśni. Adrian jako profesjonalny masażysta i fizjoterapeuta, który podnosi swoje kwalifikacje od...
100 zł
Zakończona

Wpłaty 35

AN
Anita
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KJ
Kamila Jankiewicz
70 zł
JU
Justyna
50 zł
JB
Janusz Blicharz
50 zł
NG
Nikola Góral
50 zł
PP
Paulina
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków