id: k45sdp

Na odbudowę spalonego domu

Na odbudowę spalonego domu

Nasi użytkownicy założyli 1 167 259 zrzutek i zebrali 1 214 574 566 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam. Dzisiaj tj w sobotę 13 maja stała się wielka tragedia. W ciągu kilku chwil spłonęła spora część domu moich rodziców, który zamieszkiwali też moi bracia i babcia. Dom ten był dorobkiem ich życia…😭 Na szczęście domownikom nic się nie stało, jedynie tata doznał oparzenia próbując gasić pożar w garażu. W obecnej chwili dom nie nadaje się do mieszkania. Stopiła i spaliła się instalacja elektryczna w całym budynku, uszkodzony został strop, dach, popękały okna, spaliły się drzwi, do tego sprzęty które były w domu… można wymieniać tak w nieskończoność co zostało zniszczone… 😭 straty są ogromne i na chwile obecną przekraczają możliwości finansowe rodziny. Dzięki Panu Wójtowi, który udostępnił im lokum zastępcze mają teraz tymczasowy dach nad głową, ale bardzo chcieliby jak najszybciej wrócić do swojego domu… 😭Dlatego też proszę o pomoc, o wsparcie, wielu moich znajomych pytało jak można pomóc… dlatego proszę podawajcie dalej tę zbiórkę, jeśli ktoś wpłaci choćby symboliczną złotówkę, a będzie nas wystarczająco dużo, to mam nadzieję, że uda się w miarę możliwości odbudować dom.

Jeśli ktoś chciałby pomóc nie finansowo, a rzeczowo to też się przyda. W szczególności najbardziej są potrzebne materiały budowlane.. sprzęty AGD itp, buty(wszystkie spłonęły w korytarzu) ubrania, pieluchomajtki dla babci, jedzenie również może być ponieważ całe zapasy jakie mieli też zostały zniszczone..

Nigdy nie sądziłam, że moja rodzina znajdzie się w takiej sytuacji. Jednak los pisze różne scenariusze.. Proszę nie bądźcie obojętni na ich tragedie, dajcie im szanse na powrót do normalnego życia.❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 187

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków