id: k49xpf

Na leczenie i rehabilitację

Na leczenie i rehabilitację

13 763 zł 
z 30 000
45%
zakończona
10.03.2022r
140
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 235 zrzutek i zebrali 874 145 271 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • FUNDACJA DOBRO POWRACA.Aby podatnik mógł przekazać 1% na mnie, należy podać w formularzu PIT nr KRS Fundacji (0000338878) a w celu szczegółowym moje Imię i Nazwisko. Bardzo prosimy, aby podatnicy podawali w celu szczegółowym wyłącznie moje Imię i Nazwisko, w mianowniku, bez dodatkowych informacji czy wyrażeń - to znacznie przyspiesza proces identyfikowania wpłat dla poszczególnych subkont.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

ZBIERAM NA REHABILITACJE I LECZENIE

Witam;)

Mam na imię Iza,mam 32 lata,męża i dwójkę wspaniałych dzieci.Przez ostatnie lata dużo chorowałam,lecząc się na kręgosłup i boreliozę.Jak się okazało po czterech latach błędnych diagnoz wykryto u mnie STWARDNIENIE ROZSIANE [POSTĘPUJĄCE] ,a było to w październiku 2018 r.

Jest to choroba nieuleczalna i prowadzi do niepełnosprawności.

Był to ogromny cios dla mnie i całej rodziny.Nigdy nie zapomnę tego dnia...

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że skuteczne metody nie istnieją, a bardzo drogie kuracje i rehabilitacja są na ten moment dla mnie nieosiągalne ze względów finansowych.

W chwili obecnej moje życie kręci się wokół szpitali rehabilitacji.W domu bywam jako gość,przez co moja psychika jest coraz słabsza-brakuje mi moich bliskich.Martwię się każdego dnia co będzie dalej...Wiem że rehabilitacja w moim przypadku jest bardzo ważna,ponieważ choroba postępuje szybko.Skuteczne leczenie wiąże się z ogromnymi kosztami na które w tym momencie mnie nie stać.

Pomimo wszystko patrzę w przyszłość z NADZIEJĄ i będę walczyć do końca!

Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc .Nawet najmniejsza kwota pomoże mi w walce o lepsze jutro.Każda złotówka będzie uczciwie wydana na rehabilitacje i leki.

DOBRO POWRACA:)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 140

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków