id: k4b34d

Ostatnia prosta - zrzutka na HSCT w Moskwie

Ostatnia prosta - zrzutka na HSCT w Moskwie

Nasi użytkownicy założyli 1 178 819 zrzutek i zebrali 1 232 493 030 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

To już ostatnia prosta. Ostatnia prosta, ale chyba też ostatnia szansa, by pokazać mojej chorobie (postępująca forma stwardnienia rozsianego), gdzie jej miejsce :) Na 26 kwietnia tego roku został wyznaczony termin mojej transplantacji komórek krwiotwórczych (HSCT) w Moskwie.


Od 2009 roku choruję na stwardnienie rozsiane (MS) - postać pierwotnie postępującą (PPMS). Do tej pory żadne leczenie nie było skuteczne i nie przyniosło oczekiwanych rezultatów zahamowania choroby. W 2017 roku usiadłam na wózek. Gdy lekarze powiedzieli, że nie ma już szans leczenia farmakologicznego, a choroba wciąż postępowała, postanowiłam spróbować poszukać czegoś sama. Trafiłam na międzynarodowe forum osób chorujących na tę samą formę tej choroby. Większość z nich było już po przeszczepie, niektórzy przed. Wszyscy zgodnie mówili, że warto spróbować. Metoda ma 75 % skuteczności w przypadku PPMS. Zatrzymuje chorobę, poprawia jakość życia.


Zabieg HSCT kosztuje 45 000 EURO. Brakuje mi do pełnej kwoty zabiegu 40 000 zł (30 000 zł na zabieg i 10 000zł na koszty podróży).

Proszę o wsparcie mojej zbiórki

i przede wszystkim proszę Was o przesłanie dobrej energii :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 190

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków