id: k4syk5

Zakup wózka inwalidzkiego

Zakup wózka inwalidzkiego

Nasi użytkownicy założyli 1 177 490 zrzutek i zebrali 1 229 907 132 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Dziewczynka, która tak pięknie się uśmiecha to Wiktoria - urodziła się, jako dziecko zdrowe. Mając sześć miesięcy przestała oddychać, jej malutkie ciałko zsiniało. Podjęta akcja reanimacyjna uchroniła ją przed śmiercią. Okazało się jednak, że był to pierwszy atak padaczki. Z wiekiem rozwój Wiktorii nie przebiegał prawidłowo, stan zdrowia systematycznie się pogarszał. Zdolności nabyte zaczęły zanikać. Diagnoza nie pozostawiła złudzeń – moja córka ma ciężką postać MPD- mózgowe porażenie dziecięce. Jest dzieckiem leżącym, wymagającym całodobowej opieki i pełnej obsługi.

Wiktoria jest w trakcie dalszej diagnostyki chorób ultra rzadkich i pod ciągłą opieką licznych specjalistów od neurologa, ortopedy, genetyka po kardiologa.

Nasza sytuacja jest dość wyjątkowa, Wiktoria nigdy nie będzie samodzielna.

Koszty związane z rehabilitacją, zakupem wózka inwalidzkiego, leków, sprzętów do rehabilitacji, gorsetów, ortez, ( które systematycznie trzeba wymieniać) są ogromne. Priorytetem dla mnie jest zapewnienie córce szczęśliwego dzieciństwa, mimo ograniczeń, jakie posiada, bez bólu i cierpienia.

Trudno zadbać o tą zwykłą codzienność dziecka, gdy życie toczy się wokół zdobycia środków na rehabilitację, która w naszym przypadku musi być intensywna i systematyczna. Brak ćwiczeń powoduje bolesne przykurcze, problemy z pracą jelit, a pogłębiająca się skolioza zagraża życiu mojej córeczki. Pomimo ogromnego bólu, który towarzyszy jej każdego dnia - Wiktoria to bardzo waleczna i pogodna dziewczynka, prześlicznie się uśmiecha, walczy o każdy postęp w rozwoju, chce żyć i zaraża chęcią do życia, co widać na załączonym zdjęciu.

Obecnie muszę kupić Wiktorynie wózek inwalidzki, zbieraliśmy na ten cel od bardzo dawna, niestety okazało się, że skarbonka została skradziona. Więcej o tym można przeczytać pod linkiem poniżej:

"Kradzież skarbonki"

Proszę Państwa o pomoc, sama nie jestem w stanie sfinalizować tego zakupu. Koszt wózka to 23 000zł, NFZ dopłaca

3 000zł. Brakuje nam 20 000zł. Pomożecie ??? Dziękujemy serdecznie!!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!