id: k5sccy

Meblujemy Dom Niebieskich Serc w Toruniu

Meblujemy Dom Niebieskich Serc w Toruniu

Nasi użytkownicy założyli 1 170 480 zrzutek i zebrali 1 219 909 735 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cel zbiórki: zebranie środków na zakup mebli do ,, Domu Niebieskich Serc " -wspólnoty domowej dla podopiecznych

Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Autyzmem w Toruniu.


Stowarzyszenie tworzą głównie rodzice osób ze spektrum autyzmu.

Realizujemy wiele projektów, które mają na celu wsparcie dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu, ale również rodziców i rodzeństwo. Pomagamy organizować terapię oraz prowadzimy Grupę Wsparcia dla rodziców,v3ba2b40dcf6b6f2.jpgdbamy również o odpoczynek i rozrywkę naszych rodzin (spotkania integracyjne, pikniki), a także uświadamiamy społeczeństwo o potrzebach osób ze spektrum (organizowanie eventów z okazji 2 kwietnia-Dnia Świadomości Autyzmu)r175b3baec856f05.jpg

Naszym największym marzeniem jest zapewnienie bezpiecznej przyszłości naszym dorastającym dzieciom, którzy już teraz wymagają znacznego wsparcia. Pragniemy dla nich godnego i szczęśliwego życia, w poczuciu bezpieczeństwa oraz w otoczeniu miłości, szacunku, zrozumienia i akceptacji. 

Dzięki wsparciu ludzi ogromnego serca, przy ul. Suwalskiej 49 w Toruniu powstaje ,, Dom Niebieskich Serc". Wierzymy, że uda nam się stworzyć bezpieczną przystanią dla podopiecznych naszego Stowarzyszenia oraz ich rodzin, a w przyszłości prawdziwy Dom na całe życie.z86c8440fbad5a55.jpg

Teraz trwają intensywne prace budowlane. Każdy z nas pomaga jak może.ib833dc3795f214d.jpg Wiosną chcielibyśmy zadbać o wyposażenie wnętrza domu.

Potrzebujemy Waszego wsparcia w zebraniu środków na stworzenie domowej atmosfery-zakup kanapy, łóżek, biurek, wyposażenie kuchni,a także na uporządkowanie przestrzeni naokoło domu, zakup narzędzi ogrodniczych oraz sadzonek roślin.

Dziękujemy za każdą wpłatę!!!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 513

preloader

Komentarze 46

 
2500 znaków