id: k5z2g7

Esport Pomaga - Esportowa Gwiazdka

Esport Pomaga - Esportowa Gwiazdka

Nasi użytkownicy założyli 1 152 348 zrzutek i zebrali 1 197 717 402 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marzysz o tym, aby te Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe? Dołącz do naszej inicjatywy, aby razem stworzyć magiczną atmosferę świąt dla tych, którzy mogą potrzebować dodatkowego wsparcia w tym okresie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie wigilii dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie oraz na zakup wymarzonych prezentów, które sprawią radość w dniu Bożego Narodzenia. W ramach tej akcji charytatywnej, organizujemy także niezapomniany turniej w popularnej grze komputerowej - Counter-Strike 2.


1FWmvuHSBz2CEQ1V.jpg


W skrócie, nazywam się Nikodem Wójcik i od ponad 10 lat biorę udział w organizowaniu prezentów dla potrzebujących. Wraz z grupą znajomych byliśmy w stanie w poprzednich latach uszczęśliwiać rodziny, co przysporzyło nam dużo radości i dało mnóstwo zapału do tworzenia kolejnych akcji. Ostatnia akcja była robiona z myślą o dzieciach ze szpitala onkologicznego w Szczecinie, teraz czas przebrać się w Świętego Mikołaja, aby spełnić marzenia tych najmłodszych!


"Esport Pomaga - Esportowa Gwiazdka" to nie tylko okazja do zintegrowania się ze światem gier komputerowych, ale także szansa na wsparcie dla najmłodszych z ubogich rodzin. Dołącz do grona darczyńców, wpłacając swoją darowiznę na zbiórkę, a my zrobimy wszystko, aby dzieci z placówki TPD otrzymały wymarzone prezenty oraz mogły wziąć udział w prawdziwej wigilii, która na długo pozostanie im w pamięci. Twoja hojność pomoże nam stworzyć magiczne chwile dla podopiecznych i sprawić, że Esportowa Gwiazdka będzie dla nich wyjątkowym czasem radości i wspólnego świętowania.


QjiModwLglWVebyH.jpg


Jest to doskonały sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Zbierz ekipę, zgłoś swój zespół na turniej i baw się wspaniale, wiedząc, że Twoja obecność przyczyni się do zwiększenia radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by pomóc tym, którzy potrzebują Twojej pomocy!


Cała akcja będzie relacjonowana na https://www.facebook.com/esportpomaga oraz stronach naszych partnerów!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 70

MJ
m4ciejak
PZ
Paweł 'Ziutek' Wierzbicki
100 zł
PK
Maciej
20 zł
F&
Flicky & Friends
SL
Sergiusz Lelakowski
50 zł
SH
szymon horodowicz
15 zł
ZJ
Zuzanna jurga
20 zł
ED
Eryk Domagała
2 zł
KF
Krystyna F
100 zł
F&
Flicky
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • PZ
    Paweł 'Ziutek' Wierzbicki

    Co prawda nie udało się pokomentować samego turnieju, ale i tak podziwiam za inicjatywę! Pozdro chłopaki i oby więcej tego typu akcji

    100 zł