id: k624r8

Poznaj, by zrozumieć - podcast o neuroróżnorodności

Poznaj, by zrozumieć - podcast o neuroróżnorodności

Nasi użytkownicy założyli 957 439 zrzutek i zebrali 964 060 959 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Tu Ada, Gabi i Emilka. W ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" tworzymy projekt społeczny. Projekt "Poznaj, by zrozumieć - podcast o neuroróżnorodności" ma na celu edukowanie społeczeństwa na temat neuroróżnorodności. Osoby neuroatypowe często muszą stawiać czoła dyskryminacji i wykluczeniu, z reguły spowodowanym brakiem wiedzy i zrozumienia ze strony otaczającego je środowiska. Poprzez nagranie serii podcastów, do których zaprosimy osoby neuroróżnorodne, ich rodziny, a także ekspertów w tej dziedzinie, stworzenie informacyjno-edukacyjnej strony internetowej i założenie profili na mediach społecznościowych i publikację edukacyjnych postów, chcemy zmniejszyć ten problem, który dotyka tak dużą grupę społeczną. Pozwólcie nam pokazać, że osoby neuroróżnorodne są wartościowymi, mądrymi ludźmi i świetnymi przyjaciółmi. Chcecie poszerzyć swoją wiedzę i stać się bardziej akceptującymi i otwartymi ludźmi? Śledźcie nasze działania!


Pieniądze ze zbiórki wykorzystamy na działania promocyjnych, aby nasze treści trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. Planujemy druk plakatów i ulotek, oraz posty sponsorowane w mediach społecznościowych. Z góry dziękujemy za wpłaty!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

AJ
Anna Lindholm
70 zł
 
Dane ukryte
1 800 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LA
Laura
20 zł
NK
Krystian
ukryta
H&
Hanna Czernik
100 zł
MM
MiM
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
MM
Maria
ukryta
EC
Ewa Cubała-Chałupczak
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • NK
    Krystian

    Słuchałem Was w radio 357. Udostępniłem zrzutkę na LinkedIn (tam jest sporo, bardzo dużo rodziców, którzy jak ja mają dzieciaków w wieku około licealnym i chcą zrozumieć swoje dzieci). Pozdrawiam! Powodzenia!

    ukryta