id: k624r8

Poznaj, by zrozumieć - podcast o neuroróżnorodności

Poznaj, by zrozumieć - podcast o neuroróżnorodności

Nasi użytkownicy założyli 912 869 zrzutek i zebrali 875 389 397 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Tu Ada, Gabi i Emilka. W ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" tworzymy projekt społeczny. Projekt "Poznaj, by zrozumieć - podcast o neuroróżnorodności" ma na celu edukowanie społeczeństwa na temat neuroróżnorodności. Osoby neuroatypowe często muszą stawiać czoła dyskryminacji i wykluczeniu, z reguły spowodowanym brakiem wiedzy i zrozumienia ze strony otaczającego je środowiska. Poprzez nagranie serii podcastów, do których zaprosimy osoby neuroróżnorodne, ich rodziny, a także ekspertów w tej dziedzinie, stworzenie informacyjno-edukacyjnej strony internetowej i założenie profili na mediach społecznościowych i publikację edukacyjnych postów, chcemy zmniejszyć ten problem, który dotyka tak dużą grupę społeczną. Pozwólcie nam pokazać, że osoby neuroróżnorodne są wartościowymi, mądrymi ludźmi i świetnymi przyjaciółmi. Chcecie poszerzyć swoją wiedzę i stać się bardziej akceptującymi i otwartymi ludźmi? Śledźcie nasze działania!


Pieniądze ze zbiórki wykorzystamy na działania promocyjnych, aby nasze treści trafiały do jak najszerszego grona odbiorców. Planujemy druk plakatów i ulotek, oraz posty sponsorowane w mediach społecznościowych. Z góry dziękujemy za wpłaty!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • NK
    Krystian

    Słuchałem Was w radio 357. Udostępniłem zrzutkę na LinkedIn (tam jest sporo, bardzo dużo rodziców, którzy jak ja mają dzieciaków w wieku około licealnym i chcą zrozumieć swoje dzieci). Pozdrawiam! Powodzenia!

    ukryta