id: k642cw

KURS FIZJOTERAPII ODDECHOWEJ

KURS FIZJOTERAPII ODDECHOWEJ

Nasi użytkownicy założyli 1 038 231 zrzutek i zebrali 1 109 642 268 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fizjoterapia oddechowa ma ogromne znaczenie w przebiegu wielu chorób z jakimi borykamy się na co dzień. Jest ona niezbędna w poprawie jakości życia dzieci oraz osób starszych chorujących m.in. na mukowiscydozę, ostre infekcje dróg oddechowych, astmę, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc czy przewlekłą niewydolność oddechową.


Fundacja Megafon pragnie zorganizować w województwie podlaskim kurs z zakresu fizjoterapii oddechowej dla fizjoterapeutów – współczesne techniki stymulacji oraz oczyszczania górnych i dolnych dróg oddechowych. Fizjoterapeuci z Naszego regionu będą mieli możliwość odbycia kursu ze specjalistą w tej dziedzinie. To wszystko dla Naszego dobra. Wielu fizjoterapeutów będzie potrafiło zdiagnozować problemy oddechowe pacjenta i zastosować odpowiednią terapię w praktyce.

Problemy z oddychaniem często współtowarzyszą wielu innym chorobom. Z tego też powodu chcemy aby Nasi fizjoterapeuci pomagali jak największej ilości osób.


My, jako Fundacja bardzo chcemy zorganizować taki kurs fizjoterapeutom, jednak tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie zrealizować ten cel.


Prosimy o wsparcie zbiórki na kurs z zakresu fizjoterapii oddechowej. Kurs dla Naszych fizjoterapeutów, to szansa dla Nas na lepszą jakość życia.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
ukryta
EZ
Paweł Zawadzki
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ES
Ewa
20 zł
AP
20 zł
AM
Adrian Mojsak
IB
Izabela Burzyńska
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!