Sprzęt dezynfekujący, maseczki dla podopiecznych Fundacji Gramy do Końca ID: k6nx2u

Sprzęt dezynfekujący, maseczki dla podopiecznych Fundacji Gramy do Końca ID: k6nx2u

0 zł z 15 000 zł

0%

0 zł

0 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

15.04.2020r

0

0

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Fundacja Gramy do Końca od roku zajmuje się wspieraniem klubów sportowych w sprzęt, sprzęt rehabilitacyjny dla sportowców, a także opłaca rehabilitację, operację osób związanych ze sportem. Obecna sytuacja zmusiła nas do podjęcia decyzji o wsparciu zarówno naszych podopiecznych w klubach sportowych, które zapewniamy regularne wsparcie, ale również chcemy poszerzyć zakres i przekazać najbardziej potrzebującym, którzy zgłoszą się do nas w tych trudnych czasach o wsparcie, a my będziemy mogli ich wspomóc.


W ostatnim czasie otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości z prośbą o wsparcie z całej Polski. Choć głównym zakresem naszych działań jest sport, nie mogliśmy nie odezwać się na ten apel i Sytuację w której znalazł się nasz kraj, a jest ona ciężka. Ze względu na liczbę podejrzeń wiele szpitali przekształcanych jest w zakaźne, a zdanie „brakuje w nich wszystkiego” jest towarzyszem właściwie każdego maila. Bez należytej opieki w tych trudnych chwilach pozostają bezdomni oraz samotne matki, którzy są w wyższej grupie ryzyka zarażeniem. 


Jeżeli możesz i chcesz się do nas przyłączyć... zróbmy to razem! Chcemy zakupić płyny dezynfekujące do rąk, mebli, maseczki, fartuchy itp. i przekazywać najbardziej potrzebującym. Świat walczy z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachować rozwagę i zachowywać się odpowiedzialnie. Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść z opresji jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy MOC!


Jeśli pomóc nie możesz wspieraj nas dobrą myślą i trzymaj kciuki. Nikomu nie jest łatwo. Trzymajmy się razem.Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Smycz Fundacji

Smycze z logo Fundacji Gramy do Końca

(pozostało 50 z 50)

przewidywana dostawa: 10 kwietnia, 2020

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Statuetka

Statuetka szklana z podziękowaniem

przewidywana dostawa: 15 kwietnia, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

521 299 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?