id: k6srg8

Łukasz Kopczyk - wsparcie działalności publicystycznej

Łukasz Kopczyk - wsparcie działalności publicystycznej

0
z 4 800 zł miesięcznie
0%
571 zł 
łącznie
wspierających
Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nazywam się Łukasz Kopczyk.


Bronię konserwatywnych wartości z podniesioną przyłbicą. Moje poglądy wyraża nauczanie Kościoła Katolickiego oraz słowa Bóg, Honor, Ojczyzna.


Występuję przeciw modernizmowi w Kościele Katolickim.


e85b88bbe8bdd959.jpeg

Pochodzę z województwa opolskiego. Od 2019 roku mieszkam w Trójmieście. Mam za sobą przygodę w Radiu Gdańsk, z którego sam zrezygnowałem, bo gdybym tego nie zrobił, to zrezygnowano by ze mnie. Moja publicystyka poza radiowa nie była zbieżna z linią redakcyjną... albo i partyjną.


Poza tym bali się podpaść liberalnym mediom, w tym trójmiejskiej Gazecie Wyborczej i Wirtualnym Mediom. Ja tego strachu w sobie nie mam.


Konserwatystą jestem od urodzenia. To zasługa mojego śp. Dziadka. Dlatego jestem Mu ogromnie wdzięczny za to, że tak mnie ukształtował od maleńkości ucząc modlitw w małym pokoju w bloku z wielkiej płyty. W pokoju, w którym wisiał i wisi do dziś wszystkim znany obraz ze św. Józefem budującym szopkę i Najświętszą Maryją Panną trzymającą Dzieciątko Jezus.


Zawsze byłem odporny na propagandę. Nieustannie zauważałem nieścisłości i głośno o nich mówiłem. To wzbudzało nieustannie gniew tych, do których kierowałem swoje spostrzeżenia.


W takich warunkach kształtowała się moja outsiderska i buntownicza natura wsparta na konserwatywnym fundamencie i katolickiej wierze ubogaconej odkryciem abpa Lefebvre'a.


Jestem szczery i obiektywny. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziesz się ze mną zgadzał lub zgadzała, ale różnice w poglądach nie wpłyną na moją sympatię do Ciebie.


p407eb0faff6a0ad.jpeg

Podcast Votum FM - zapraszam ekspertów, działaczy politycznych, polityków i ciekawe osoby. Audycje odbywają się na żywo w ramach pokojów na Twitterze, a następnie są publikowane jako podcast (Spotify, Google/Apple Podcasty i pozostałe platformy podcastów). Dążę do tego, aby móc robić wywiady także poza Twitterem, w bardziej prywatnej atmosferze wraz z częścią dostępną tylko dla wspierających.


Po mojemu [bez empatii] - program publikowany na Facebooku i YouTube. Tematy poruszane przeze mnie można ująć w kategoriach: Religia, Polityka, Historia, Człowiek. Wersja audio moich wystąpień jest także dostępna jako podcast.

d5f71c2e2f47cfc2.jpeg60 SEKUND - krótka forma wideo/audio - krótkie komentarze na tematy bieżące, czasami moje przemyślenia, spostrzeżenia.


W przygotowaniu:


Tygodnik Prawica.INFO i Tygodnik Lewica.INFO w formie bezpłatnego newslettera.


n4f8ddcca5253dbb.jpeg

W Polsce zajęcie prawicowego publicysty obarczone jest dosyć dużym ryzykiem wykluczenia. Wielokrotnie już straciłem pracę, a także miałem problemy z jej znalezieniem właśnie ze względu na moją działalność publicystyczną. Wzbudzam zamieszanie i oburzenie wśród lewicy, a że każdy się jej lęka, nawet lokalne radio publiczne, to sami rozumiecie. Przykład: jeden z moich pracodawców polecił mi dezaktywowanie Twittera oraz innych profili społecznościowych, które kierują do miejsca mojej pracy po tym jak wylądowałem na facebookowe stronie Wirtualnej Polski.


Teraz rozumiecie? Domyślam się, że tak.


Wierzę, że moja praca publicystyczna ma sens. Jeżeli Ty także tak uważasz, to będę wdzięczny za Twoje wsparcie.


bcd82ef4fdd347eb.png
f5a4185d673e1de9.pngDlaczego wsparcie cykliczne jest tak ważne?

Twoje personalia lub nick znajdą się na planszy wyświetlanej na końcu moich filmów oraz na mojej stronie domowej LukaszKopczyk.com
Dozgonna wdzięczność i modlitwa!
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.