id: k6srg8

Łukasz Kopczyk - wsparcie rozwoju Votum TV

Łukasz Kopczyk - wsparcie rozwoju Votum TV

Opis zrzutki

Nazywam się Łukasz Kopczyk.


Bronię konserwatywnych wartości z podniesioną przyłbicą. Moje poglądy wyraża nauczanie Kościoła Katolickiego oraz słowa Bóg, Honor, Ojczyzna.


Walczę z propagandą, nagłaśniam kłamstwa, przeprowadzam analizy wypowiedzi i poczynań, dostarczam argumentów, kto®e można wykorzystać w dyskusji.


Występuję przeciw modernizmowi w Kościele Katolickim.


e85b88bbe8bdd959.jpeg

Pochodzę z województwa opolskiego. Od 2019 roku mieszkam w Trójmieście. Mam za sobą przygodę w Radiu Gdańsk, z którego sam zrezygnowałem, bo gdybym tego nie zrobił, to zrezygnowano by ze mnie. Moja publicystyka poza radiowa nie była zbieżna z linią redakcyjną... albo i partyjną.


Poza tym bali się podpaść liberalnym mediom, w tym trójmiejskiej Gazecie Wyborczej i Wirtualnym Mediom. Ja tego strachu w sobie nie mam.


Konserwatystą jestem od urodzenia. To zasługa mojego śp. Dziadka. Dlatego jestem Mu ogromnie wdzięczny za to, że tak mnie ukształtował od maleńkości ucząc modlitw w małym pokoju w bloku z wielkiej płyty. W pokoju, w którym wisiał i wisi do dziś wszystkim znany obraz ze św. Józefem budującym szopkę i Najświętszą Maryją Panną trzymającą Dzieciątko Jezus.


Zawsze byłem odporny na propagandę. Nieustannie zauważałem nieścisłości i głośno o nich mówiłem. To wzbudzało nieustannie gniew tych, do których kierowałem swoje spostrzeżenia.


W takich warunkach kształtowała się moja outsiderska i buntownicza natura wsparta na konserwatywnym fundamencie i katolickiej wierze ubogaconej odkryciem abpa Lefebvre'a.


Jestem szczery i obiektywny. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziesz się ze mną zgadzał lub zgadzała, ale różnice w zapatrywaniach nie wpłyną na moją sympatię do Ciebie.


p407eb0faff6a0ad.jpeg

Podcast Votum FM - zapraszam ekspertów, działaczy politycznych, polityków i ciekawe osoby. Audycje odbywają się na żywo w ramach pokojów na Twitterze, a następnie są publikowane jako podcast (Spotify, Google/Apple Podcasty i pozostałe platformy podcastów). Dążę do tego, aby móc robić wywiady także poza Twitterem, w bardziej prywatnej atmosferze wraz z częścią dostępną tylko dla wspierających.


VOTUM.TV

KOMENTARZ - program publikowany na Facebooku, YouTube, Rumble, BanBye. Tematy poruszane przeze mnie można ująć w kategoriach: Religia, Polityka, Historia, Człowiek.


KOMENTARZE - krótkie komentarze na tematy bieżące, czasami moje przemyślenia, spostrzeżenia.


cvFaWCGTSj9nkyJE.jpg

n4f8ddcca5253dbb.jpeg


W Polsce zajęcie prawicowego publicysty obarczone jest dosyć dużym ryzykiem wykluczenia. Wielokrotnie już straciłem pracę, a także miałem problemy z jej znalezieniem właśnie ze względu na moją działalność publicystyczną. Wzbudzam zamieszanie i oburzenie wśród lewicy, a że każdy się jej lęka, nawet lokalne radio publiczne, to sami Państwo rozumieją.


Przykład: jeden z moich pracodawców polecił mi dezaktywowanie Twittera oraz innych profili społecznościowych po tym jak wylądowałem na facebookowej stronie Wirtualnej Polski.


Przede wszystkim, wspierając moją pracę, wspieracie naszą wspólną walkę z systemem kłamstwa, propagandy. Umożliwiacie mi nagłaśnianie spraw ważnych dla Polski, ale też dla każdego z nas.


Wierzę, że moja praca publicystyczna ma sens. Jeżeli Ty także tak uważasz, to będę wdzięczny za Twoje wsparcie.


bcd82ef4fdd347eb.pngf5a4185d673e1de9.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Dlaczego wsparcie cykliczne jest tak ważne?

Dozgonna wdzięczność i modlitwa!
Dzięki Twojemu cyklicznemu wsparciu mogę wykonywać swoją pracę, nagrywać programy, przeprowadzać analizy, patrzeć politykom na ręce i prześwietlać ich działania.
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • KB
    Krzysztof Bartosik

    Dobrze,że są nadal odważni i niezależni dziennikarze...Łukasz, dobrze że jesteś

    ukryta