id: k6zsr9

Kobieta Endometrioza i inne choroby kobiece. Dobrobyt. Szczęście. Program na YT-transformacja

Kobieta Endometrioza i inne choroby kobiece. Dobrobyt. Szczęście. Program na YT-transformacja

Aktualności 2

  • Ludzie w Ameryce Południowej są jednak co do negocjacji otwarci, ale cały pobyt trzeba ustalać przed wyjazdem, nawet cena przejazdu rikszą musi być ustalona przed wykonaniem usługi z uwagi na to że jak ustali się przed 5soli a jak się dojedzie do celu i będzie się chciało płacić to będzie 15 soli. Cena ustalona to taka będzie w innym przypadku będzie problem. Sześć miesięcy jednak zobowiązuje do innego podejścia do sprawy.
    Czytaj więcej
  • Udało się wynegocjować znacznie tańszy pobyt w bliskiej odległości do Kurandero, przez to również możemy zmniejszyć cel finansowy.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Wyjeżdżamy do Peru aby poświęcić czas na zrobienie programu o tym jak zrozumieć swoją chorobę i przejść transformację i stać się zupełnie nową inną osobą. Szczęśliwą i żyjącą w dobrobycie a przede wszystkim w zdrowiu. Doleczymy w Peru ziołami moją endometriozę i nagramy wszystkie zioła jakie mi pomogły w tym procesie. Zajmiemy się też energetyką ciała i duszy oraz pokażemy zestawy ćwiczeń. Zobacz również film on uzupełnia i wyjaśnia całość

Projekt jest poświęcony na znalezienie sposobu na chorobę zwaną Endometriozą, która dotyka wiele kobiet, w tym też mnie. Dlatego postanowiłam razem z Jackiem poddać się medycynie naturalnej pochodzącej z Peru, aby sprawdzić na sobie jej działanie i podzielić się swoimi doświadczeniami, problemami, odczuciami na kanale, który jest już założony na Youtobe, na którym będę relacjonować postępy dotyczące zdrowia jak również będę pokazywać różne metody które będę stosować aby przyśpieszyć powrót do zdrowia.

Środki chcę przeznaczyć na koszty związane z wyjazdem, czyli bilety, koszty związane z kurandero jak również koszty utrzymania. Czas trwania projektu zakładam na 6 miesięcy. Ponieważ to jest maksymalny czas, w którym mogę przebywać bez wizy.

Spędzimy w Peru 6 miesięcy i jak ktoś będzie chciał przylecieć do Peru również pomożemy mu aby do nas dołączył.

Każda kobieta, człowiek aby rozwiązać swoje problemy życiowe bądź chorobę powinien zajrzeć w głąb swojej duszy. Najpierw należy zrozumieć stan w którym się znaleźliśmy.

Wpłacający 8

AP
Ania P
50 zł
RK
Renata Kowalczyk
50 zł
RS
Renata Steczkowska
50 zł
 
Wioletta Wojtasik
10 zł
AB
10 zł
 
Dane ukryte
4 zł
S
Sylwia Mielniczuk
ukryta
Karolina Żak
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

626 098 zrzutek

i zebrali

376 840 750 zł

A ty na co dziś zbierasz?