id: k7dgbu

Poprawa bezpieczeństwa strażaków OSP Poznań Głuszyna w walce z pandemią!!!

Poprawa bezpieczeństwa strażaków OSP Poznań Głuszyna w walce z pandemią!!!

Nasi użytkownicy założyli 1 016 592 zrzutki i zebrali 1 065 212 400 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna Poznań Głuszyna zwraca się z prośba o wsparcie zbiórki,która ma na celu zakup szafy do suszenia ubrań oraz ozonatora powietrza.

Nasi strażacy od ponad dwóch tygodniu wspierają służby medyczne w walce z koronawirusem. Zaczęło się od organizowania zbiórek potrzebnych produktów żywnościowych oraz medycznych do poznańskich szpitali - na bieżąco dostarczamy zebrane, potrzebne produkty do placówek medycznych.

Aktualnie prowadzimy działania polegające na wspieraniu osób pozostających na kwarantannie a także odkażanie wybranych miejsc przestrzeni publicznej.

Mając na uwadze zakres działań postanowiliśmy zadbać również o własne bezpieczeństwo oraz zdrowie aby każdy z nas mógł bez obaw wracać do swojej rodziny i dalej działać i pomagać w tym trudnym dla nas wszystkich czasie!

W tym celu po każdych działaniach pierzemy ubrania w których ratownicy biorą udział a bez żadnych wątpliwości istnieje ryzyko ekspozycji na szkodliwe warunki. Ubranie specjalne w obecnych warunkach atmosferycznych schnie kilkanaście godzin tym samym eliminując z działań codziennie kilka osób. Pomocna w tym przypadku będzie profesjonalna szafa do suszenia ubrań dzięki czemu ubranie po 2-3 godzinach będzie nie tylko suche ale z uwagi na temperaturę suszenia tj. 60 stopni C pozbawione wszelkich szkodliwych czynników!

Na kwotę zbiórki składa się:

5300 zł brutto - szafa do suszenia odzieży na 6 kompletów

1499 zł - ozonator 24 g/h

Ozonator o którym mowa chcielibyśmy używać m in. do ozonowania samochodu który jest używany do wyżej wymienionych działań. Ozonowanie to jedna z metod przeprowadzenia dezynfekcji, która nie wymaga użycia środków bakteriobójczych. Zamiast nich jest wykorzystywany ozon będący silnym utleniającym gazem.

Jednocześnie w przypadku pozytywnego zakończenia zbiórki, chcielibyśmy udostępniać zakupiony sprzęt pozostałym jednostkom OSP i innym służbom z miasta Poznania którzy również prowadzą podobne działania wspierające.


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie !!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 175

WA
Weronika Adamczak
500 zł
AN
Anna
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
PF
Piotr Francuzowicz
102 zł
 
Dane ukryte
101 zł
WF
Wieslaw Frankiewicz
100 zł
AP
ADAM PATALAS
100 zł
JG
Jolanta Gątarska
100 zł
ES
Edyta Staniec
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków