Poprawa bezpieczeństwa strażaków OSP Poznań Głuszyna w walce z pandemią!!! ID: k7dgbu

Poprawa bezpieczeństwa strażaków OSP Poznań Głuszyna w walce z pandemią!!! ID: k7dgbu

7 223 zł z 6 799 zł

106%

7 223 zł

7 223 zł

z 6 799 zł

zakończona

zakończona

30.04.2020r

175

175

wspierających
106%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna Poznań Głuszyna zwraca się z prośba o wsparcie zbiórki,która ma na celu zakup szafy do suszenia ubrań oraz ozonatora powietrza.

Nasi strażacy od ponad dwóch tygodniu wspierają służby medyczne w walce z koronawirusem. Zaczęło się od organizowania zbiórek potrzebnych produktów żywnościowych oraz medycznych do poznańskich szpitali - na bieżąco dostarczamy zebrane, potrzebne produkty do placówek medycznych.

Aktualnie prowadzimy działania polegające na wspieraniu osób pozostających na kwarantannie a także odkażanie wybranych miejsc przestrzeni publicznej.

Mając na uwadze zakres działań postanowiliśmy zadbać również o własne bezpieczeństwo oraz zdrowie aby każdy z nas mógł bez obaw wracać do swojej rodziny i dalej działać i pomagać w tym trudnym dla nas wszystkich czasie!

W tym celu po każdych działaniach pierzemy ubrania w których ratownicy biorą udział a bez żadnych wątpliwości istnieje ryzyko ekspozycji na szkodliwe warunki. Ubranie specjalne w obecnych warunkach atmosferycznych schnie kilkanaście godzin tym samym eliminując z działań codziennie kilka osób. Pomocna w tym przypadku będzie profesjonalna szafa do suszenia ubrań dzięki czemu ubranie po 2-3 godzinach będzie nie tylko suche ale z uwagi na temperaturę suszenia tj. 60 stopni C pozbawione wszelkich szkodliwych czynników!

Na kwotę zbiórki składa się:

5300 zł brutto - szafa do suszenia odzieży na 6 kompletów

1499 zł - ozonator 24 g/h

Ozonator o którym mowa chcielibyśmy używać m in. do ozonowania samochodu który jest używany do wyżej wymienionych działań. Ozonowanie to jedna z metod przeprowadzenia dezynfekcji, która nie wymaga użycia środków bakteriobójczych. Zamiast nich jest wykorzystywany ozon będący silnym utleniającym gazem.

Jednocześnie w przypadku pozytywnego zakończenia zbiórki, chcielibyśmy udostępniać zakupiony sprzęt pozostałym jednostkom OSP i innym służbom z miasta Poznania którzy również prowadzą podobne działania wspierające.


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie !!!

Wpłacający175

W
Weronika Adamczak
500 zł
A
Anna
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
PF
Piotr Francuzowicz
102 zł
 
Dane ukryte
101 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ES
Edyta Staniec
100 zł
ES
Elzbieta Smugala
100 zł
R
Radek Szeja
100 zł
AD
Adamczyk Dorota
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 692 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?