id: k7nktw

Zbiórka na rzecz chorych na Mukowiscydozę „Wirtualny tramwaj” Fundacji MATIO

Zbiórka na rzecz chorych na Mukowiscydozę „Wirtualny tramwaj” Fundacji MATIO

45 zł 
z 5 000
0%
zakończona 31.03.2022r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Czy wiesz że..?

 

Podstawowy, miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji osoby chorej na mukowiscydozy sięga nawet 4 tys. złotych, natomiast koszt leczenia nierefundowanymi lekami przyczynowymi dla 1 osoby to prawie MILION złotych rocznie?

 

Dlatego w dniach od 28 lutego do 6 marca 2022 r. po raz dwudziesty pierwszy organizujemy kampanię społeczną pod nazwą „XXI Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy”, która w całości poświęcona jest upowszechnieniu wiedzy o mukowiscydozie, jej objawach, diagnozowaniu, leczeniu oraz możliwościach godnego i dłuższego życia z tą chorobą.

 e0c1133b16beac5c.jpeg


Przez kilkanaście lat spotykaliśmy się z Wami w krakowskich tramwajach, gdzie kwestowaliśmy do puszek. Niestety, w tym roku, ze względu na trwającą pandemię  nie możemy się z Wami spotkać – wsiadajcie więc do naszego „wirtualnego tramwaju”, który rozpoczyna swoją trasę już  dzisiaj. Każdy wrzucony grosik do wirtualnej puszki, pomoże pozyskać środki finansowe - nieocenione wsparcie dla naszych podopiecznych.


Czas pandemii jest ciężkim okresem dla wszystkich ludzi, a zwłaszcza dla chorych przewlekłe. Celem naszej zbiórki jest pozyskanie środków na działania fundacji, które realizujemy na rzecz naszych podopiecznych chorych na mukowiscydozę.

 

Mamy nadzieję, że podróżując „Fundacyjnym Wirtualnym Tramwajem" na zrzutka.pl, pomożecie nam osiągnąć założony cel. Razem dojedziemy na Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy i pomożemy naszym podopiecznym, chorym na mukowiscydozę. Twoje wsparcie = realna pomoc.

Liczymy na Ciebie!


f45fb4ce21b6b889.jpeg


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 297 zrzutek

i zebrali

840 339 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?