id: k7uvpy

Wakacje dla polskich dzieci z Litwy

Wakacje dla polskich dzieci z Litwy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 784 zrzutki i zebrali 1 164 074 587 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!

Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w szlachetnym dziele organizacji kolonii dla polskich dzieci z Litwy. W tym roku pragniemy przyjąć w Szczecinie około 50 uczniów z polskich szkół na Litwie. Będzie to dla nich okazja, aby zobaczyć kawałek naszej Ojczyzny, pouczyć się rodzimego języka oraz poznać kulturę i tradycje tej części Polski.

Kolonie odbedą się na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w Szczecinie. Ich inicjatorem i organizatorem jest Bursa Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie. Na miejscu możemy zapewnić dzieciom zakwaterowanie i opiekę praktycznie za 0 zł - pracownicy dzieła z chęcią zgłaszają się do pomocy. Swoją pomoc zadeklarowało również wiele osób z okolicy, które pomogą przy organizacji atrakcji i opiece nad dziećmi.

Najwiekszy problem stanowią koszty transportu i wyżywienia uczestników kolonii, którzy nie będą uiszczać żadnych opłat za pobyt w Polsce. Szacujemy, że potrzebujemy ok 20 000 złotych, aby zapewnić naszym gościom pobyt w Szczecinie. Jeśli zbierzemy więcej to dzieci wyjadą z Polski z nowozakupionymi lekturami i książkami dla swojej szkolnej biblioteki.

Przez wiele lat korzystaliśmy w Polsce z dobroduszności naszych rodaków z Ameryki i zachodniej Europy dziś możemy sami spłacić nasz dług wdzięczności ofiarowując wakacje w Polsce naszym małym rodakom z Litwy.

Dziękujemy za wszelką pomoc!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Dyplom podziękowania dla dobroczyńcy
Każdy dobroczyńca, który wesprze nas kwotą od 150 zł otrzyma pisemne podziękowanie od organizatorów i dzieci biorących udział w koloniach.
150 zł
Zakończona
Inne
Zaproszenie na święto wspólnoty AGAPE
Każdego wspierajacego nas kwotą od 300 zł wzwyż zapraszamy na spotkanie podsumowujące kolonie polskich dzieci w Szczecinie. Spotkanie odbędzie się wie...
300 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 16

AS
Agnieszka Sobiech
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JB
Dżasta
ukryta
Zwrócona
 
Dane ukryte
100 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
EH
Ewa Hejnowska
100 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
100 zł
Zwrócona
AH
Andrzej Halarewicz
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zwrócona
AK
Adam Kurosiński
1 000 zł
Zwrócona
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!