id: k9red7

Rehabilitacja dla Patryka

Rehabilitacja dla Patryka

Nasi użytkownicy założyli 1 186 874 zrzutki i zebrali 1 247 660 143 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele,


Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla Patryka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Był on pasażerem samochodu w który uderzyło drugie auto. Całe uderzenie było bezpośrednio skierowane w prawą stronę auta gdzie siedział Patryk.


W nocy z 8 na 9 czerwca 2024 roku Patryk (l.22) wraz ze znajomymi wracali z Bydgoszczy. Niestety, podróż zakończyła się tragicznie. Mokra nawierzchnia drogi spowodowała, że auto straciło przyczepność na zakręcie. W wyniku tego wypadku, Patryk doznał poważnych obrażeń. Uderzenie było tak silne, że doszło do otwartego złamania, z przemieszczeniem kości udowej w prawej nodze, które dodatkowo uszkodziło jego nerkę. Jego żebra oraz nadgarstek w lewej ręce zostały doszczętnie połamane. W trakcie operacji prawdopodobnie doszło do uszkodzenia nerwów, w wyniku czego Patryk ma osłabione czucie po jednej stronie ciała.


Obecnie trwa intensywna walka o powrót Patryka do pełnej sprawności. Przed wypadkiem trenował sporty walki i brał udział w licznych zawodach sportowych, mamy nadzieję, że rehabilitacja pomoże mu wrócić do sprawności.

Miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Patryk wymaga codziennej pomocy, od ubierania, po mycie.


Zbieramy fundusze na rehabilitację i opiekę pielęgniarską, aby mógł on otrzymać niezbędne wsparcie medyczne do czasu uzyskania odszkodowania. Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie i zbliża nas do celu!


Z całego serca proszę o wsparcie dla Patryka! W domu czeka na niego cała rodzina, a przede wszystkim mama, rodzeństwo oraz dziewczyna. Marzymy o każdym, nawet najmniejszym postępie w jego rehabilitacji. Wierzę, że pomożecie mu w walce o powrót do dawnego życia!


Dziękujemy za wszystko!


VKb6KMfzwDudbnNk.jpg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 131

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków